Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

O.L.Engen
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=19304
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pon, 19.02.2007, 19:43 ]
Temat postu:  O.L.Engen

Firma nadwoziowa z Norwegii - pokazuje te najciekawsze i najbardziej nietypowe konstrukcje. Firma specjalizuje się gł w nadwoziach i przyczepach dla ciężarówek - skrzyniowych, wywrotkach a także posypywarkach zimowych, są jednak wykonać prawie każdą dowolną zabudowe na życzenie klienta


Asfaltbalje -wywrotki mas asfaltowych, bitumicznych
Image
Image
Image
Image


BulkpÄşbygg -silosy, cysterny
Image
Image
Image
Image
Image

FlispÄşbygg
Image
Image
Image

Flyplassbil - ciągniki siodłowy do specjalistycznych naczep np lotniskowych pługów zimowych
Image
Image
Image
Image
Image


Boggiaksel - Akslinger wydłużane podwozie - rama zazwyczaj taka niższa, i dodatkowa oś podnoszona, a także skrętna zwiększająca ładownośc o 11 ton dla ciągników siodłowych np do wielkogabarytów
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Skjćr - Mählers - posypywarki z dodatkowym mini lemieszem między kołami
Image
Image
Image
Image


Sideplog - lemiesz boczny
Image
Image

Renovasjon - transport odpadĂłw
Image
Image

Image

hakowce, podwozia rollowe
Image
Image
Image


Třmmer - transport drewna
Image
Image
Image
Image


(C)http://www.olengen.no/

Autor:  LOCK-N-LOAD [ Pon, 19.02.2007, 21:55 ]
Temat postu: 

kozak niektóre zabudowy po prostu piękne :P :!: fajne i funkcjonalne

Autor:  kenji [ Wto, 20.02.2007, 22:42 ]
Temat postu: 

Boczny lemiesz :shock: nie chciałbym stać na chodniku jakny przejeżdzało coś takiego obok mnie :mryellow:

Autor:  gumi2 [ Śro, 21.03.2007, 17:49 ]
Temat postu: 

Dosc ciekawe rozwiazania, ale co do tych pierwszych to moga one oslepiac

Autor:  Szakall69 [ Śro, 21.03.2007, 18:05 ]
Temat postu: 

kenji napisał(a):
Boczny lemiesz nie chciałbym stać na chodniku jakny przejeżdzało coś takiego obok mnie

spoko , to jeĹĽdzi bo 2-pasmĂłwkach zdala od chodnikĂłw :wink: :wink:

Piękna galeria i piekne maszyny - nowe zastosowanie w tych cieżarówkach widziałbym w PL 8) 8)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/