Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 13:40




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
O.L.Engen 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post O.L.Engen
Firma nadwoziowa z Norwegii - pokazuje te najciekawsze i najbardziej nietypowe konstrukcje. Firma specjalizuje się gł w nadwoziach i przyczepach dla ciężarówek - skrzyniowych, wywrotkach a także posypywarkach zimowych, są jednak wykonać prawie każdą dowolną zabudowe na życzenie klienta


Asfaltbalje -wywrotki mas asfaltowych, bitumicznych
Image
Image
Image
Image


BulkpÄşbygg -silosy, cysterny
Image
Image
Image
Image
Image

FlispÄşbygg
Image
Image
Image

Flyplassbil - ciągniki siodłowy do specjalistycznych naczep np lotniskowych pługów zimowych
Image
Image
Image
Image
Image


Boggiaksel - Akslinger wydłużane podwozie - rama zazwyczaj taka niższa, i dodatkowa oś podnoszona, a także skrętna zwiększająca ładownośc o 11 ton dla ciągników siodłowych np do wielkogabarytów
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Skjćr - Mählers - posypywarki z dodatkowym mini lemieszem między kołami
Image
Image
Image
Image


Sideplog - lemiesz boczny
Image
Image

Renovasjon - transport odpadĂłw
Image
Image

Image

hakowce, podwozia rollowe
Image
Image
Image


Třmmer - transport drewna
Image
Image
Image
Image


(C)http://www.olengen.no/

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Pon, 19.02.2007, 19:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 70
Post 
kozak niektóre zabudowy po prostu piękne :P :!: fajne i funkcjonalne


Pon, 19.02.2007, 21:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Boczny lemiesz :shock: nie chciałbym stać na chodniku jakny przejeżdzało coś takiego obok mnie :mryellow:

_________________
locha lover


Wto, 20.02.2007, 22:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 51
Miejscowość: Góra
Samochód: Hyundai Trajet
Post 
Dosc ciekawe rozwiazania, ale co do tych pierwszych to moga one oslepiac


Śro, 21.03.2007, 17:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
kenji napisał(a):
Boczny lemiesz nie chciałbym stać na chodniku jakny przejeżdzało coś takiego obok mnie

spoko , to jeĹĽdzi bo 2-pasmĂłwkach zdala od chodnikĂłw :wink: :wink:

Piękna galeria i piekne maszyny - nowe zastosowanie w tych cieżarówkach widziałbym w PL 8) 8)


Śro, 21.03.2007, 18:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018