Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Scania-fajny ale duzo pali
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=19160
Strona 1 z 1

Autor:  ja [ Pon, 12.02.2007, 15:34 ]
Temat postu:  Scania-fajny ale duzo pali

Minusem tego samochodu jest duze zuzycie paliwa.
[img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/056.htm[/img][img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/278.htm[/img][img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/260.htm[/img] Zoologiczny :lol: [img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/219.htm[/img][img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/150.htm[/img][img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/240.htm[/img]
I na tym koniec.

Autor:  pardon [ Pon, 12.02.2007, 15:46 ]
Temat postu: 

sorry ale zamykam ...

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/