| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Scania-fajny ale duzo pali https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=19160 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ja [ Pon, 12.02.2007, 15:34 ] |
| Temat postu: | Scania-fajny ale duzo pali |
Minusem tego samochodu jest duze zuzycie paliwa. [img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/056.htm[/img][img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/278.htm[/img][img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/260.htm[/img] Zoologiczny :lol: [img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/219.htm[/img][img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/150.htm[/img][img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/240.htm[/img] I na tym koniec. |
|
| Autor: | pardon [ Pon, 12.02.2007, 15:46 ] |
| Temat postu: | |
sorry ale zamykam ... |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|