Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 19:19




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Szambiarki 
Autor Wiadomość

Postów: 134
Miejscowość: Świdnica
Post Szambiarki
Szambiarki czy jak kto woli gĂłwno wozy "Hovnocucy" :lol:

Image

Image

Image

Image

Image
Do odbierania kupek z samolotu :lol:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

http://hovnocucy.predseda.com


Śro, 31.01.2007, 15:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 129
Post 
tylko się nie obraź: śmierdzące samochody, śmierdzący temat.
U mnie w okolicy czasem jeĹĽdĹĽÄ…. jak mi siÄ™ uda to porobiÄ™ fotki


Śro, 31.01.2007, 16:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Eee, to jest gĂłwno, nie robota :twisted:

_________________
locha lover


Śro, 31.01.2007, 16:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
no nie mów bo maszyny maj poterzne ( zwłaszcza motocyklista :mryellow: :mryellow: ) Ale to Volvo czy Man robi wrazenie :lol: :lol:


Śro, 31.01.2007, 17:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 70
Post 
kurde te TATRY szambiarki to chyba do wozenia gĂłwna na bagna :lol: szczegĂłlnie ta 8x8 :>


Śro, 31.01.2007, 19:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post 
Ja tam wole określenie szambowóz!! :wink:
Te Meski i Many to sÄ… fury , tylko szkoda ze takÄ… robote majÄ…!!
Zeby u mnie takie były!! Jak narazie jest to jelcz!!

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Śro, 31.01.2007, 19:58
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Image

:lol: :lol: :lol:

Niektóre swoją starością przerażają, ale i tak szambiarka na motocyklu wymiata :lol: :lol: :lol:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 31.01.2007, 20:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
Ja wiem, ĹĽe to inna bajka ale
Image
takiego to ja bym sobie odremontował, dokładnie wymył wnętrze :twisted: i piwo woził bo mi się okrutnie podoba :D zresztą te "tatrzańskie" też ;)

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Śro, 31.01.2007, 21:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 111
Post 
motocykl jest najlepszy :)
a ciekawe czy ma dziure w siodelku zeby nie mosial sie zatrzymywac jak mu sie cos zachce :lol: :twisted:

_________________
MAN, SCANIA, VOLVO, DAF <--> te marki najbardziej lubie i zawsze je podziwiam ;)

Sizzlers® rlz :)


Śro, 31.01.2007, 21:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1182
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Post 
No nie wiem czy ten pomysł z wożeniem piwa w tej beczce jest dobry :twisted: Ja napewno bym się nie napił jeśli znałbym poprzednie przeznaczenie pojazdu - nawet jeśli byś to dobrze wymył. Ale ogólnie taka zabytkowa ciężaróweczka to fajny sprzęcik - ale może tylko jako ciekawostka zostawić beczkę i nic już w niej nie wozić ;)
A tak ogólnie odnośnie tematu to hmmm.... śmierdząca sprawa :mryellow: Ale temat nawet ciekawy - widze dużo pojazdów z Czech. Nazwa "Hovnocucy" miażdzy :lol:

_________________
Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl


Czw, 01.02.2007, 13:53
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 
Świetny temat, świetny zestaw zdjęć.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 01.02.2007, 23:26
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Ursus napisał(a):
Ja napewno bym się nie napił jeśli znałbym poprzednie przeznaczenie pojazdu - nawet jeśli byś to dobrze wymył.


Pewnego poranka, gdy obudzisz się ze starym przyjacielem panem Kacem, stwierdzisz, że ta teoria nie ma sensu i chętnie byś piwa z takiego "nalewaka" skosztował :twisted:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 01.02.2007, 23:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1182
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Post 
Ice napisał(a):
Ursus napisał(a):
Ja napewno bym się nie napił jeśli znałbym poprzednie przeznaczenie pojazdu - nawet jeśli byś to dobrze wymył.


Pewnego poranka, gdy obudzisz się ze starym przyjacielem panem Kacem, stwierdzisz, że ta teoria nie ma sensu i chętnie byś piwa z takiego "nalewaka" skosztował :twisted:

Ten argument do mnie przemawia :twisted:

_________________
Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl


Pią, 02.02.2007, 15:49
Profil

Postów: 423
Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Post 
hmm chciałbym zauważyć że co najmniej kilka z tych pojazdów jest do gospodarki WODNEJ a nie gównianej.. te niektóre MAN'y są do wypompowywania wody ze studzienek, TATRA trzyosiowa jest wojskowa i prawdopodobnie służy także do wody <nie ma oznaczeń do paliw płynnych, szambowozów wojskowych nie ma, mieszkam koło jednostki są tylko cysterny do paliw bądź wody> a czerwony stary wózek jakiś z silnikiem z przodu to jest pojazd strażacki - zbiornik wody do którego podłącza sie pompę i się gasi pożar a nie ciągnie szambo.. Fachowo to się nazywa pojazdy asenizacyjne. Niektóre pojazdy z tych zdjęć <MAN'y w większości właśnie> służą do oczyszczania kanalizacji burzowej a nie szamba. Moga niektóre tez słuzyć do wywozu odcieków z wysypisk, krwi zwierzęcej <sic!!> i innych..


Sob, 03.02.2007, 20:50
Profil

Postów: 48
Miejscowość: Pawłowice Śląskie
Post 
a PRAGA VS 35 to pojazd pożarniczy, typu GBA czyli G-Gaśniczy , B- Beczkowóz, A-autopompa.


Sob, 10.02.2007, 12:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1182
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Post 
Witam KolegÄ™ Arka serdecznie :)
arkadiusz tasior napisał(a):
a PRAGA VS 35 to pojazd pożarniczy, typu GBA czyli G-Gaśniczy , B- Beczkowóz, A-autopompa.

No właśnie mi też coś nie pasowało z tym kolorem czerwono-białym. Ale z tego co widzę bo podpisie zdjęcia to już na tej czeskiej stronie zrobili błąd :P

_________________
Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl


Sob, 10.02.2007, 13:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2290
Miejscowość: Wrocław
Post 
Ciekawi mnie gdzie taki gównowóz pozbywa się tego całego szajsu.

Najbardziej mi się podobają te stare Pragi. Jeździło się takimi we Flashpoincie.

_________________
HLVS!


Nie, 11.02.2007, 19:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018