Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Russian Kenworth C550
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=18654
Strona 1 z 1

Autor:  Industrial [ Czw, 25.01.2007, 12:40 ]
Temat postu:  Russian Kenworth C550

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Autor:  Grzyws [ Czw, 25.01.2007, 13:44 ]
Temat postu: 

Wygląda bardzo potężnie, chętnie przejechał bym się takim :D:D

Autor:  Szakall69 [ Czw, 25.01.2007, 13:49 ]
Temat postu: 

dobre wygląda , nie dośc ze cągnik to jeszcze terenówka :lol: :lol:

Autor:  stoszek [ Czw, 25.01.2007, 15:43 ]
Temat postu: 

kolos. znajÄ…c ĹĽycie jeĹşdzi na Syberii albo w innych miejscach z trudnymi warunkami

Autor:  Ursus [ Czw, 25.01.2007, 16:11 ]
Temat postu: 

W pierwszym momencie myślałem, że to wytuningowany Kraz :lol: Myślałem, że ktoś dla jaj nazwał go Russian Kenworth. Ale jestem pod wrażeniem :shock:

Autor:  johnus [ Czw, 25.01.2007, 19:03 ]
Temat postu: 

Oczywiscie do czego?? Do wyjazdĂłw na wiercenia ropy i gazu :D

Autor:  Mibay [ Sob, 27.01.2007, 20:43 ]
Temat postu: 

Widać ze to Rosyjskie :P Fajna maszyna, a do czego dokładnie służy ??

Autor:  stoszek [ Sob, 27.01.2007, 21:22 ]
Temat postu: 

To nie rosyjskie tylko amerykańskie z Rosji

Autor:  Ferdek [ Wto, 30.01.2007, 17:37 ]
Temat postu: 

Hmmm....
A myślałem że Krazy są duże :shock:

Autor:  johnus [ Wto, 30.01.2007, 20:35 ]
Temat postu: 

sÄ… :D

Autor:  Globetrotter [ Wto, 30.01.2007, 21:43 ]
Temat postu: 

Szkoda ze nie ma foty od srodka ale jest super, nawet chciałbym nim do lasu sie wcisnąć!! :wink:

Autor:  MaddDogg [ Pią, 09.02.2007, 14:44 ]
Temat postu: 

Ciekawe jaką to ma szerokość opon :) hehehe Piękny jest :P

Autor:  Jama [ Sob, 17.02.2007, 16:38 ]
Temat postu: 

Globetrotter napisał(a):
Szkoda ze nie ma foty od srodka ale jest super, nawet chciałbym nim do lasu sie wcisnąć!! :wink:

no w środku pewnie standardzik :) a co do lasu, to ciężko by było na zakrętach na leśnych dróżkach.....

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/