| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Russian Kenworth C550 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=18654 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Industrial [ Czw, 25.01.2007, 12:40 ] |
| Temat postu: | Russian Kenworth C550 |
|
|
| Autor: | Grzyws [ Czw, 25.01.2007, 13:44 ] |
| Temat postu: | |
Wygląda bardzo potężnie, chętnie przejechał bym się takim |
|
| Autor: | Szakall69 [ Czw, 25.01.2007, 13:49 ] |
| Temat postu: | |
dobre wygląda , nie dośc ze cągnik to jeszcze terenówka |
|
| Autor: | stoszek [ Czw, 25.01.2007, 15:43 ] |
| Temat postu: | |
kolos. znajÄ…c ĹĽycie jeĹşdzi na Syberii albo w innych miejscach z trudnymi warunkami |
|
| Autor: | Ursus [ Czw, 25.01.2007, 16:11 ] |
| Temat postu: | |
W pierwszym momencie myślałem, że to wytuningowany Kraz |
|
| Autor: | johnus [ Czw, 25.01.2007, 19:03 ] |
| Temat postu: | |
Oczywiscie do czego?? Do wyjazdĂłw na wiercenia ropy i gazu |
|
| Autor: | Mibay [ Sob, 27.01.2007, 20:43 ] |
| Temat postu: | |
Widać ze to Rosyjskie |
|
| Autor: | stoszek [ Sob, 27.01.2007, 21:22 ] |
| Temat postu: | |
To nie rosyjskie tylko amerykańskie z Rosji |
|
| Autor: | Ferdek [ Wto, 30.01.2007, 17:37 ] |
| Temat postu: | |
Hmmm.... A myślałem że Krazy są duże |
|
| Autor: | johnus [ Wto, 30.01.2007, 20:35 ] |
| Temat postu: | |
sÄ… |
|
| Autor: | Globetrotter [ Wto, 30.01.2007, 21:43 ] |
| Temat postu: | |
Szkoda ze nie ma foty od srodka ale jest super, nawet chciałbym nim do lasu sie wcisnąć!! |
|
| Autor: | MaddDogg [ Pią, 09.02.2007, 14:44 ] |
| Temat postu: | |
Ciekawe jaką to ma szerokość opon |
|
| Autor: | Jama [ Sob, 17.02.2007, 16:38 ] |
| Temat postu: | |
Globetrotter napisał(a): Szkoda ze nie ma foty od srodka ale jest super, nawet chciaĹ‚bym nim do lasu sie wcisnąć!! no w Ĺ›rodku pewnie standardzik |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|