http://haulmax.com/ - wielkie amerykańskie cięzarówki do zastosowań w kopalniach odkrywkowych. Korzystają z podzespołów Caterpillara - i tylko tyle o nich moge napisać.....
a zdjęcia też takie malutkie
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
_________________ Alfa Romeo Fabricca Italiana Automobili Torino
Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze
Śro, 10.01.2007, 20:31
stoszek
Postów: 129
małe to one nie są. jak je pierwszy raz zobaczyłem to myślałem że do gabarytów
Śro, 10.01.2007, 21:09
olokolo
Postów: 78 Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Wyglada na to ze amerykace produkuja i konstruuja to na co jest zapotrzebowanie. Inaczej - jest potrzeba - jest odpowiednia konstrukcja. A co do trucka - ladna konstrukcja ...
Czw, 11.01.2007, 0:01
Tyomaj
Postów: 2840
Jakie to musi być wielkie Zdjęcie przecież nie oddaje tego samego wrażenia co na żywo
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum