| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Haul-Max https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=18226 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Śro, 10.01.2007, 17:38 ] |
| Temat postu: | Haul-Max |
http://haulmax.com/ - wielkie amerykańskie cięzarówki do zastosowań w kopalniach odkrywkowych. Korzystają z podzespołów Caterpillara - i tylko tyle o nich moge napisać..... a zdjęcia też takie malutkie ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
|
| Autor: | pardon [ Śro, 10.01.2007, 18:16 ] |
| Temat postu: | |
wyglÄ…dajÄ… jak jakaĹ› stara generacja moxy |
|
| Autor: | Szakall69 [ Śro, 10.01.2007, 19:12 ] |
| Temat postu: | |
4 zdjęcie jest fajnie - koło Caterpillara |
|
| Autor: | Ice [ Śro, 10.01.2007, 19:43 ] |
| Temat postu: | |
Ile takich maszyn pracuje gdzieś na świecie, a mało kto w ogóle wie o ich istnieniu |
|
| Autor: | Grzyws [ Śro, 10.01.2007, 20:31 ] |
| Temat postu: | |
RobiÄ… wraĹĽenie. AleĹĽ te maszyny sÄ… wielkie.. |
|
| Autor: | stoszek [ Śro, 10.01.2007, 21:09 ] |
| Temat postu: | |
małe to one nie są. jak je pierwszy raz zobaczyłem to myślałem że do gabarytów |
|
| Autor: | olokolo [ Czw, 11.01.2007, 0:01 ] |
| Temat postu: | |
Wyglada na to ze amerykace produkuja i konstruuja to na co jest zapotrzebowanie. Inaczej - jest potrzeba - jest odpowiednia konstrukcja. A co do trucka - ladna konstrukcja ... |
|
| Autor: | Tyomaj [ Pią, 12.01.2007, 15:09 ] |
| Temat postu: | |
Jakie to musi być wielkie |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|