Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Haul-Max
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=18226
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Śro, 10.01.2007, 17:38 ]
Temat postu:  Haul-Max

http://haulmax.com/
- wielkie amerykańskie cięzarówki do zastosowań w kopalniach odkrywkowych. Korzystają z podzespołów Caterpillara - i tylko tyle o nich moge napisać..... 8)

a zdjęcia też takie malutkie :roll:
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
Image

Autor:  pardon [ Śro, 10.01.2007, 18:16 ]
Temat postu: 

:shock: :shock: :shock: duĹĽo stali teĹĽ lubiÄ™ :mryellow:

wyglądają jak jakaś stara generacja moxy :> ale widać że życia lekkiego nie mają :twisted: :twisted:

Autor:  Szakall69 [ Śro, 10.01.2007, 19:12 ]
Temat postu: 

4 zdjęcie jest fajnie - koło Caterpillara :lol: :lol: p

Autor:  Ice [ Śro, 10.01.2007, 19:43 ]
Temat postu: 

Ile takich maszyn pracuje gdzieś na świecie, a mało kto w ogóle wie o ich istnieniu ;)

Autor:  Grzyws [ Śro, 10.01.2007, 20:31 ]
Temat postu: 

RobiÄ… wraĹĽenie. AleĹĽ te maszyny sÄ… wielkie..

Autor:  stoszek [ Śro, 10.01.2007, 21:09 ]
Temat postu: 

małe to one nie są. jak je pierwszy raz zobaczyłem to myślałem że do gabarytów

Autor:  olokolo [ Czw, 11.01.2007, 0:01 ]
Temat postu: 

Wyglada na to ze amerykace produkuja i konstruuja to na co jest zapotrzebowanie. Inaczej - jest potrzeba - jest odpowiednia konstrukcja. A co do trucka - ladna konstrukcja ...

Autor:  Tyomaj [ Pią, 12.01.2007, 15:09 ]
Temat postu: 

Jakie to musi być wielkie :shock: Zdjęcie przecież nie oddaje tego samego wrażenia co na żywo :wink:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/