| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| ERF https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=18143 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pardon [ Nie, 07.01.2007, 0:52 ] |
| Temat postu: | ERF |
(C) Peter Quinn (vintagecommercialvehicle) (C) photo-transport ps. nie wiem czy siÄ™ dobrze orientujÄ™ , ale markÄ™ ERF przejÄ…Ĺ‚ poĹşniej chyba MAN ... (?) |
|
| Autor: | kenji [ Nie, 07.01.2007, 1:03 ] |
| Temat postu: | |
pardon napisał(a): ale markÄ™ ERF przejÄ…Ĺ‚ poĹşniej chyba MAN ... DAF |
|
| Autor: | pardon [ Nie, 07.01.2007, 1:05 ] |
| Temat postu: | |
kenji napisał(a): DAF to zobacz na http://erf.com/ ... |
|
| Autor: | kenji [ Nie, 07.01.2007, 1:10 ] |
| Temat postu: | |
pardon napisał(a): to zobacz na http://erf.com/ ... yyyyy, pomyliĹ‚em z Fodenem
tu doskonale widać, że kabina MANowska EDIT: Po dłuzszym namyśle pomyliłem z Ginaf-em nie z Fodenem |
|
| Autor: | pardon [ Nie, 07.01.2007, 1:17 ] |
| Temat postu: | |
kenji napisał(a): pomyliĹ‚em z Fodenem luz ... tak czasem bywa |
|
| Autor: | ixxos [ Nie, 07.01.2007, 8:49 ] |
| Temat postu: | |
Seddony miały zgrabniejsze kabinki |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Nie, 07.01.2007, 23:12 ] |
| Temat postu: | |
kenji napisał(a): pomyliĹ‚em z Ginaf-em nie z Fodenem cóż za zamieszanie Jedna taka galeria dziennie, pardon i juĹĽ mi cholesterol spada Co 3masz jeszcze w zanadrzu??? |
|
| Autor: | Grzyws [ Pon, 08.01.2007, 7:11 ] |
| Temat postu: | |
Piękne ciężarówki, wszystkie mają coś w sobie co mi się podoba. |
|
| Autor: | Ursus [ Pon, 08.01.2007, 7:18 ] |
| Temat postu: | |
Super ciężarówki
A jaka to firma ?? Holenderska czy angielska ?? P.S. I widzę jakiś traktorek się trafił |
|
| Autor: | pardon [ Pon, 08.01.2007, 8:20 ] |
| Temat postu: | |
RR ltd Co. napisał(a): Co 3masz jeszcze w zanadrzu??? mam jeszcze kilka fajnych marek , niebawem powrzucam |
|
| Autor: | kenji [ Pon, 08.01.2007, 15:59 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: A jaka to firma ?? Holenderska czy angielska ?? Ursus napisał(a): angielska |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pon, 08.01.2007, 19:16 ] |
| Temat postu: | |
bardzo stylowe cięzarowki - teraz juz nie budują z taką finezją jak te |
|
| Autor: | johnus [ Pon, 22.01.2007, 18:46 ] |
| Temat postu: | |
Hehe.. zrobiłeś temat.. dzięki |
|
| Autor: | MaddDogg [ Wto, 13.02.2007, 18:36 ] |
| Temat postu: | |
Faje ciężarówki, ale teraz nadają sie głównie do reklam |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|