Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

ERF
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=18143
Strona 1 z 1

Autor:  pardon [ Nie, 07.01.2007, 0:52 ]
Temat postu:  ERF

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

(C) Peter Quinn (vintagecommercialvehicle)

Image

Image

Image

Image

(C) photo-transport

ps. nie wiem czy siÄ™ dobrze orientujÄ™ , ale markÄ™ ERF przejÄ…Ĺ‚ poĹşniej chyba MAN ... (?)

Autor:  kenji [ Nie, 07.01.2007, 1:03 ]
Temat postu: 

pardon napisał(a):
ale markÄ™ ERF przejÄ…Ĺ‚ poĹşniej chyba MAN ...

DAF :-)

Autor:  pardon [ Nie, 07.01.2007, 1:05 ]
Temat postu: 

kenji napisał(a):
DAF


to zobacz na http://erf.com/ ... :> MAN ERF UK Ltd .. dlatego pytam :>

Autor:  kenji [ Nie, 07.01.2007, 1:10 ]
Temat postu: 

pardon napisał(a):
to zobacz na http://erf.com/ ...

yyyyy, pomyliłem z Fodenem :) :oops: :oops: :oops: :oops:
Image
tu doskonale widać, że kabina MANowska ;-) shame on me :? :wink:


EDIT:
Po dłuzszym namyśle pomyliłem z Ginaf-em nie z Fodenem :D

Autor:  pardon [ Nie, 07.01.2007, 1:17 ]
Temat postu: 

kenji napisał(a):
pomyliłem z Fodenem


luz ... tak czasem bywa :P :lol: :P :lol:

Autor:  ixxos [ Nie, 07.01.2007, 8:49 ]
Temat postu: 

Seddony miały zgrabniejsze kabinki :>

Autor:  RR ltd Co. [ Nie, 07.01.2007, 23:12 ]
Temat postu: 

kenji napisał(a):
pomyliłem z Ginaf-em nie z Fodenem

cóż za zamieszanie :lol:
Jedna taka galeria dziennie, pardon i juĹĽ mi cholesterol spada :D
Co 3masz jeszcze w zanadrzu???

Autor:  Grzyws [ Pon, 08.01.2007, 7:11 ]
Temat postu: 

Piękne ciężarówki, wszystkie mają coś w sobie co mi się podoba.

Autor:  Ursus [ Pon, 08.01.2007, 7:18 ]
Temat postu: 

Super ciężarówki :) Szczególnie te stare. Te mi trochę stare Skody 706RT przypominają:
Image
A jaka to firma ?? Holenderska czy angielska ??

P.S. I widzę jakiś traktorek się trafił :) Nawet dwa. Ten siwy to Ford Ferguson.

Autor:  pardon [ Pon, 08.01.2007, 8:20 ]
Temat postu: 

RR ltd Co. napisał(a):
Co 3masz jeszcze w zanadrzu???



mam jeszcze kilka fajnych marek , niebawem powrzucam :wink:

Autor:  kenji [ Pon, 08.01.2007, 15:59 ]
Temat postu: 

Cytuj:
A jaka to firma ?? Holenderska czy angielska ??


Ursus napisał(a):
angielska

;-)

Autor:  Szakall69 [ Pon, 08.01.2007, 19:16 ]
Temat postu: 

bardzo stylowe cięzarowki - teraz juz nie budują z taką finezją jak te :cry: :cry:

Autor:  johnus [ Pon, 22.01.2007, 18:46 ]
Temat postu: 

Hehe.. zrobiłeś temat.. dzięki ;) wracam z hospital i jest coś ciekawego

Autor:  MaddDogg [ Wto, 13.02.2007, 18:36 ]
Temat postu: 

Faje ciężarówki, ale teraz nadają sie głównie do reklam :| :cry:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/