Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 16:35




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Betongbil -Skandynawskie "gruszki" 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post Betongbil -Skandynawskie "gruszki"
Bardzo często tam są używane takie podwozia
2x4+2 o takie:
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image
Image
piękne zdjęcia trzeba przyznać :D

producent
http://www.msm.se/ -Szwecja


--
inna firma
http://www.liumas.no/ -Norwegia
juĹĽ bardziej typowe podwozia europejskie
8x4
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

z żurawiem - dość dziwne połączenie :roll:
Image

jako nadwozie wymienne
Image
Image

Image
Image
Image





i taką jeszcze przyczepke znalazłem
Image
niewiele niestety widać :roll:
źródło: http://www.olenbetong.no/

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Ostatnio edytowany przez ixxos, Wto, 19.12.2006, 16:33, edytowano w sumie 1 raz

Śro, 22.02.2006, 13:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 663
Miejscowość: Szczecin
Post 
ixxos napisał(a):
piękne zdjęcia trzeba przyznać

Jak piękne wozy to i piękne zdjęcia :wink:. Bardzo przypadły mi do gustu te gruchy z pompą [z Norwegii]. Zamówienie takiego cudeńka jest o wiele tańsze niż gruchy i pompy osobno a i wszystko może jeden człowiek obsłużyć.

_________________
o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust :wink:


Śro, 22.02.2006, 13:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
foty świetne ale przyczepka na ostatniej miażdzy :mryellow: :mryellow: pierwsze foty sanajleprze moim zdaniem bez tej rzucającej sie w oczy róry :D :D


Śro, 22.02.2006, 16:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 707
Miejscowość: Ode mnie
Post 
Bardzo fajne foty i ciekawy temat do realizacji ale wydaje mi się ze 3 fotkę ktoś mi już pokazywał.

_________________
STOP "Leśnym skrzatom"


Śro, 22.02.2006, 18:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
nowa porcyjka - aktualizacja
szwedzkich betoniarek

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
(C)http://lkw-infos.eu

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Wto, 19.12.2006, 16:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Co to za zdjęcia w pierwszym poście?! :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Auta świetne :wink:

_________________
locha lover


Wto, 19.12.2006, 16:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
zaaktualizowane już - cóś się tam wkręciło :> :twisted:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Wto, 19.12.2006, 16:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1357
Miejscowość: Kolonia Łucka
Post 
Fajne sprzęty, bardzo przypadły mi do gustu z tymi trzema osiami z tyłu :d

_________________
"Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"


Wto, 19.12.2006, 17:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1156
Miejscowość: Jaworzno
Samochód: Opel Corsa D 1.3CDTI
Post 
Bardzo fajne gruszki. Fajnie wygladaja z trzema osiami to fakt. I wogóle jakie one czyściutkie, nie to co u Nas (w większości przypadków). Podoba mi sie to ostatnie zdięcie. Gruszka + przyczepka całkiem fajnie to wyglada :)

_________________
05.07.2007r. - kat. B
16.10.2010r. - Instruktor nauki jazdy kat.B
kat.C - 14.09.2012r.
kat.D - 20.02.2012r.
kat.C+E - w trakcie


Wto, 19.12.2006, 18:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2386
Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Post 
Naprawde betoniarka jaka jest kazdy widzi ale te pozwalaja popatrzec na ten typ pojazdow zupelnie z innej perspektywy. Bardzo przyjemne zdjecia.

_________________
[']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007[']
PAMIĘTAMY


Wto, 19.12.2006, 20:20
Profil

Postów: 44
Miejscowość: PIOTRKOW TRYB
Post 
Ta betoniarka w żurawiem to poto zeby podnosic beton w kubełku na daną wysokosc jeśli jest mniejsza ilosc betonu potrzebna


Czw, 21.12.2006, 18:10
Profil

Postów: 36
Post 
Siemak jestem nowy :wink:

Ale piekne wozy tam to maja marki a u mnie same tatry i kamazy. Raz na rok sie trafi jakiem Man i Merc :wink:


Śro, 27.12.2006, 13:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018