Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 8:46




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Roman- rumunskie ciezarowki 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 454
Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
Post Roman- rumunskie ciezarowki
Firma Roman produkuje od polowy lat 60-tych ciezarowki na licencji MAN(stad nazwa-ROMAN) 8) .
DAC 18.260 FK jeszcze ze stara kabina Man z lat 70-tych
Image
ROMAN 26.360 DF 6x4 z nowa kabina napedzany silnikiem MAN
Image
ROMAN 38.410 VF 8x4 silnik MAN
Image
ROMAN 26.360 DFK 6x4
Image
ROMAN to takze dzwigi i pojazdy specjalne
Image
Image
No i oczywiscie rowniez wojskowe
Image
Image
Image
Tak, tak wlasnie to wszystko robia Rumuni a i to nie wszystko bo jeszcze klepia autobusy ale ich fotki beda w odpowiednim dziale.
Dodam jeszcze ladna fote ciagnika siodlowego(cos mi sie zdaje ze refleks na cysternie nie za bardzo odpowiada okollicy :wink:)
Image
(c) roman


Ostatnio edytowany przez parigot, Pon, 04.12.2006, 20:52, edytowano w sumie 1 raz

Pon, 04.12.2006, 20:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1357
Miejscowość: Kolonia Łucka
Post 
Te samochody przypominajÄ… mi Scanie i Maza. Bardzo podobne moim zdaniem :D


Pon, 04.12.2006, 20:34
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
hjm.. silnik MANa..wielki respect..bo MAN w ciezarowkach jest jak FENDT wq traktorach... kabina mi sie podoba..taka agresywna,szczegolnie swiatla.. bardzo dobrze pomyslene..troszke przypomina kabine SCANNI

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Pon, 04.12.2006, 22:15
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 
Bardzo ciekawy design - te kabiny sÄ… ciekawe...
Image
Pierwszy raz widzÄ™ takiego potwora:
Image
Wojskowe też są świetne.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 04.12.2006, 22:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5421
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post 
Ten nowe majÄ… bardzo ciekawie zaprojektowane kabiny. DĹşwig budzi respeck

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Wto, 05.12.2006, 7:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
A mi te najnowsze zbytnio siÄ™ nie podobajÄ… - wyglÄ…dajÄ… jak podrĂłby Scanii - i tak na dodatek plastikowo :roll:

PS. to nie jest dĹşwig to chyba jest pojazd poszukiwawczy do odwiertĂłw - tak przynajmiej mi siÄ™ wydaje 8)

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Wto, 05.12.2006, 8:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 454
Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
Post 
Cytuj:
PS. to nie jest dĹşwig to chyba jest pojazd poszukiwawczy do odwiertĂłw - tak przynajmiej mi siÄ™ wydaje Cool


Tez mi sie tak zdaje to pojazd specjalistyczny do robienia probhych odwiertow.
A propos kabin , to wcale nie odstaja od zachodniej konkurencji pod wzgledem plastiku i tandety zastosowanej.


Wto, 05.12.2006, 19:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post 
Spoko podobaja mi sie ta cysterna jest spoko .. . ciekawe ile kosztujÄ… :?: :!:

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Czw, 07.12.2006, 20:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2386
Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Post 
Wygladaja tanio a po drugie nie podoba mi sie kabina. Zbyt przekombinowana

_________________
[']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007[']
PAMIĘTAMY


Pią, 08.12.2006, 12:00
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
Mefisto napisał(a):
Wygladaja tanio a po drugie nie podoba mi sie kabina. Zbyt przekombinowana

czy ja wiem... :? tanio raczej nie... a kabina jest jak najbardziej w porzadku!

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Pią, 08.12.2006, 20:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2386
Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Post 
witek11 napisał(a):
tanio raczej nie

Ja mam takie wrazenie jakby to wszystko z plastiku bylo i to uczucie taniosci stad sie wzielo

_________________
[']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007[']
PAMIĘTAMY


Sob, 09.12.2006, 10:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018