| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Roman- rumunskie ciezarowki https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=17139 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | parigot [ Pon, 04.12.2006, 20:29 ] |
| Temat postu: | Roman- rumunskie ciezarowki |
Firma Roman produkuje od polowy lat 60-tych ciezarowki na licencji MAN(stad nazwa-ROMAN) DAC 18.260 FK jeszcze ze stara kabina Man z lat 70-tych
ROMAN 26.360 DF 6x4 z nowa kabina napedzany silnikiem MAN
ROMAN 38.410 VF 8x4 silnik MAN
ROMAN 26.360 DFK 6x4
ROMAN to takze dzwigi i pojazdy specjalne
No i oczywiscie rowniez wojskowe
Tak, tak wlasnie to wszystko robia Rumuni a i to nie wszystko bo jeszcze klepia autobusy ale ich fotki beda w odpowiednim dziale. Dodam jeszcze ladna fote ciagnika siodlowego(cos mi sie zdaje ze refleks na cysternie nie za bardzo odpowiada okollicy
(c) roman |
|
| Autor: | Mibay [ Pon, 04.12.2006, 20:34 ] |
| Temat postu: | |
Te samochody przypominajÄ… mi Scanie i Maza. Bardzo podobne moim zdaniem |
|
| Autor: | witek11 [ Pon, 04.12.2006, 22:15 ] |
| Temat postu: | |
hjm.. silnik MANa..wielki respect..bo MAN w ciezarowkach jest jak FENDT wq traktorach... kabina mi sie podoba..taka agresywna,szczegolnie swiatla.. bardzo dobrze pomyslene..troszke przypomina kabine SCANNI |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pon, 04.12.2006, 22:51 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo ciekawy design - te kabiny sÄ… ciekawe...
Pierwszy raz widzÄ™ takiego potwora:
Wojskowe też są świetne. |
|
| Autor: | Grzyws [ Wto, 05.12.2006, 7:07 ] |
| Temat postu: | |
Ten nowe majÄ… bardzo ciekawie zaprojektowane kabiny. DĹşwig budzi respeck |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 05.12.2006, 8:59 ] |
| Temat postu: | |
A mi te najnowsze zbytnio siÄ™ nie podobajÄ… - wyglÄ…dajÄ… jak podrĂłby Scanii - i tak na dodatek plastikowo PS. to nie jest dĹşwig to chyba jest pojazd poszukiwawczy do odwiertĂłw - tak przynajmiej mi siÄ™ wydaje |
|
| Autor: | parigot [ Wto, 05.12.2006, 19:36 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: PS. to nie jest dĹşwig to chyba jest pojazd poszukiwawczy do odwiertĂłw - tak przynajmiej mi siÄ™ wydaje Cool Tez mi sie tak zdaje to pojazd specjalistyczny do robienia probhych odwiertow. A propos kabin , to wcale nie odstaja od zachodniej konkurencji pod wzgledem plastiku i tandety zastosowanej. |
|
| Autor: | Globetrotter [ Czw, 07.12.2006, 20:15 ] |
| Temat postu: | |
Spoko podobaja mi sie ta cysterna jest spoko .. . ciekawe ile kosztujÄ… |
|
| Autor: | Mefisto [ Pią, 08.12.2006, 12:00 ] |
| Temat postu: | |
Wygladaja tanio a po drugie nie podoba mi sie kabina. Zbyt przekombinowana |
|
| Autor: | witek11 [ Pią, 08.12.2006, 20:15 ] |
| Temat postu: | |
Mefisto napisał(a): Wygladaja tanio a po drugie nie podoba mi sie kabina. Zbyt przekombinowana czy ja wiem... |
|
| Autor: | Mefisto [ Sob, 09.12.2006, 10:26 ] |
| Temat postu: | |
witek11 napisał(a): tanio raczej nie Ja mam takie wrazenie jakby to wszystko z plastiku bylo i to uczucie taniosci stad sie wzielo |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|