Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Roman- rumunskie ciezarowki
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=17139
Strona 1 z 1

Autor:  parigot [ Pon, 04.12.2006, 20:29 ]
Temat postu:  Roman- rumunskie ciezarowki

Firma Roman produkuje od polowy lat 60-tych ciezarowki na licencji MAN(stad nazwa-ROMAN) 8) .
DAC 18.260 FK jeszcze ze stara kabina Man z lat 70-tych
Image
ROMAN 26.360 DF 6x4 z nowa kabina napedzany silnikiem MAN
Image
ROMAN 38.410 VF 8x4 silnik MAN
Image
ROMAN 26.360 DFK 6x4
Image
ROMAN to takze dzwigi i pojazdy specjalne
Image
Image
No i oczywiscie rowniez wojskowe
Image
Image
Image
Tak, tak wlasnie to wszystko robia Rumuni a i to nie wszystko bo jeszcze klepia autobusy ale ich fotki beda w odpowiednim dziale.
Dodam jeszcze ladna fote ciagnika siodlowego(cos mi sie zdaje ze refleks na cysternie nie za bardzo odpowiada okollicy :wink:)
Image
(c) roman

Autor:  Mibay [ Pon, 04.12.2006, 20:34 ]
Temat postu: 

Te samochody przypominajÄ… mi Scanie i Maza. Bardzo podobne moim zdaniem :D

Autor:  witek11 [ Pon, 04.12.2006, 22:15 ]
Temat postu: 

hjm.. silnik MANa..wielki respect..bo MAN w ciezarowkach jest jak FENDT wq traktorach... kabina mi sie podoba..taka agresywna,szczegolnie swiatla.. bardzo dobrze pomyslene..troszke przypomina kabine SCANNI

Autor:  RR ltd Co. [ Pon, 04.12.2006, 22:51 ]
Temat postu: 

Bardzo ciekawy design - te kabiny sÄ… ciekawe...
Image
Pierwszy raz widzÄ™ takiego potwora:
Image
Wojskowe też są świetne.

Autor:  Grzyws [ Wto, 05.12.2006, 7:07 ]
Temat postu: 

Ten nowe majÄ… bardzo ciekawie zaprojektowane kabiny. DĹşwig budzi respeck

Autor:  ixxos [ Wto, 05.12.2006, 8:59 ]
Temat postu: 

A mi te najnowsze zbytnio siÄ™ nie podobajÄ… - wyglÄ…dajÄ… jak podrĂłby Scanii - i tak na dodatek plastikowo :roll:

PS. to nie jest dĹşwig to chyba jest pojazd poszukiwawczy do odwiertĂłw - tak przynajmiej mi siÄ™ wydaje 8)

Autor:  parigot [ Wto, 05.12.2006, 19:36 ]
Temat postu: 

Cytuj:
PS. to nie jest dĹşwig to chyba jest pojazd poszukiwawczy do odwiertĂłw - tak przynajmiej mi siÄ™ wydaje Cool


Tez mi sie tak zdaje to pojazd specjalistyczny do robienia probhych odwiertow.
A propos kabin , to wcale nie odstaja od zachodniej konkurencji pod wzgledem plastiku i tandety zastosowanej.

Autor:  Globetrotter [ Czw, 07.12.2006, 20:15 ]
Temat postu: 

Spoko podobaja mi sie ta cysterna jest spoko .. . ciekawe ile kosztujÄ… :?: :!:

Autor:  Mefisto [ Pią, 08.12.2006, 12:00 ]
Temat postu: 

Wygladaja tanio a po drugie nie podoba mi sie kabina. Zbyt przekombinowana

Autor:  witek11 [ Pią, 08.12.2006, 20:15 ]
Temat postu: 

Mefisto napisał(a):
Wygladaja tanio a po drugie nie podoba mi sie kabina. Zbyt przekombinowana

czy ja wiem... :? tanio raczej nie... a kabina jest jak najbardziej w porzadku!

Autor:  Mefisto [ Sob, 09.12.2006, 10:26 ]
Temat postu: 

witek11 napisał(a):
tanio raczej nie

Ja mam takie wrazenie jakby to wszystko z plastiku bylo i to uczucie taniosci stad sie wzielo

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/