| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| KEMPF - naczepy i zabudowy specjalne https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=17109 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pardon [ Nie, 03.12.2006, 18:43 ] |
| Temat postu: | KEMPF - naczepy i zabudowy specjalne |
Firma produkuje również zwykłe naczepy i przyczepy.
http://www.kempf-fahrzeugbau.de |
|
| Autor: | Mibay [ Nie, 03.12.2006, 19:56 ] |
| Temat postu: | |
Kurde czego to człowiek niewymyśli, poprostu cudeńka:D |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Nie, 03.12.2006, 21:54 ] |
| Temat postu: | |
Te butle od Linde sÄ… powalajÄ…ce |
|
| Autor: | stoszek [ Pon, 04.12.2006, 6:38 ] |
| Temat postu: | |
a w nich jest czekolada |
|
| Autor: | witek11 [ Pon, 04.12.2006, 16:32 ] |
| Temat postu: | |
stoszek napisał(a): a w nich jest czekolada powaznie? czekolada??? co tam jest? wygladaja jak przedluzone butle od tlenu lub azotu.... naczepki spoko..widze w niektorych modelach jest inny rozstaw osi na naczepie... sa one dalej od siebie |
|
| Autor: | ixxos [ Pon, 04.12.2006, 16:55 ] |
| Temat postu: | |
bardzo ciekawe majÄ… te nadwozia |
|
| Autor: | rolnikZEwsi17 [ Pią, 08.12.2006, 21:27 ] |
| Temat postu: | |
Fajne. Lubie takie nietypowe zabudowy bo te firanki i wanny to juĹĽ troche nudne... |
|
| Autor: | Konradek [ Nie, 17.12.2006, 22:55 ] |
| Temat postu: | |
A mi sie podoba ta druga fotka od konca. Do czego jest zabudowane to Iveco ?? |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|