3 fota... respect!!!wykorzystywano je rowniez jako ciagniki balastowe.. nice fajna bryka... troszke kanciasta ale jak na tamte czasy.... super
_________________ http://www.prisonplanet.com/
Śro, 13.09.2006, 18:44
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
To jest to!! A ile te bryki wytrzymały!!
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy... www.globetrotter.fotosik.pl
Sob, 16.09.2006, 20:10
Konradek
Postów: 1156 Miejscowość: Jaworzno
Samochód: Opel Corsa D 1.3CDTI
Klasyka!! W Grecji dalej te ciągniki sa widoczne na ulicach, i jest ich całkiem sporo. Nie wiem jak jest w innych krajach ale myśle ze tez mozna je spotkac.
_________________ 05.07.2007r. - kat. B 16.10.2010r. - Instruktor nauki jazdy kat.B kat.C - 14.09.2012r. kat.D - 20.02.2012r. kat.C+E - w trakcie
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum