| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| MB ACTROS 1843 AK/39 (4x4) z zabudową lotniskowo-strażacką https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=16829 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Śro, 22.11.2006, 17:50 ] |
| Temat postu: | MB ACTROS 1843 AK/39 (4x4) z zabudowÄ… lotniskowo-straĹĽackÄ… |
ta zabudowa to od firmy Ikarus MOD. “ASA”
zdjęcia z (C)http://www.boss-truck.com/ |
|
| Autor: | Mibay [ Śro, 22.11.2006, 19:04 ] |
| Temat postu: | |
Pierwszego zdjęcia się przestraszyłem. Ale kolejne wykazują że to bardzo praktyczny samochód. Bardzo dobrze przemyślana konstrukcja, która może napradwe wejść w życie pomagająć na lotniskach i w straży pożarnej. |
|
| Autor: | gumi2 [ Pon, 27.11.2006, 19:18 ] |
| Temat postu: | |
zgodze sie z przedmowca, bardzo ciekawe i praktyczne rozwiaznie |
|
| Autor: | pardon [ Wto, 28.11.2006, 10:07 ] |
| Temat postu: | |
łohoo |
|
| Autor: | bobaz2 [ Czw, 30.11.2006, 17:00 ] |
| Temat postu: | |
fajna ciężarówka do rzeczy budowlanych. |
|
| Autor: | johnus [ Pią, 01.12.2006, 18:08 ] |
| Temat postu: | |
tzw. Scissors czyli scyzoryki--> zwyczajowa nazwa tego typu lotniskowych pojazdĂłw sÄ… takie do bagazy teĹĽ podnoszenia |
|
| Autor: | witek11 [ Pią, 01.12.2006, 20:03 ] |
| Temat postu: | |
bobaz2 napisał(a): fajna ciężarĂłwka do rzeczy budowlanych. chyba raczej ratownictwa lub napraw... niz do budowli... fajny klocek...a zarazem dziwny troszke |
|
| Autor: | Ice [ Pią, 01.12.2006, 20:27 ] |
| Temat postu: | |
Myślałem, że po dziesiątkach wynalazków, które poznałem dzięki m.in. ixxos'owi nic mnie nie zaskoczy. A jednak! |
|
| Autor: | ixxos [ Sob, 02.12.2006, 9:09 ] |
| Temat postu: | |
witek11 napisał(a): bobaz2 napisał(a): fajna ciężarĂłwka do rzeczy budowlanych. chyba raczej ratownictwa lub napraw... niz do budowli... fajny klocek...a zarazem dziwny troszke ten pojazd sĹ‚uĹĽy do szybkiej ewakuacji pasaĹĽerĂłw z samolotĂłw - tÄ… platforme z przodu przystawia siÄ™ do samolotu, nastÄ™pnie przechodzi przez kabine prawÄ… stronÄ…, i schodkami w dół. OczywiĹ›cie ma tam jeszcze inne wyposaĹĽenie dla straĹĽakĂłw |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|