Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

MB ACTROS 1843 AK/39 (4x4) z zabudową lotniskowo-strażacką
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=16829
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Śro, 22.11.2006, 17:50 ]
Temat postu:  MB ACTROS 1843 AK/39 (4x4) z zabudowÄ… lotniskowo-straĹĽackÄ…

8) :lol:
ta zabudowa to od firmy Ikarus MOD. “ASA”

Image
Image
Image
Image
Image

zdjęcia z (C)http://www.boss-truck.com/

Autor:  Mibay [ Śro, 22.11.2006, 19:04 ]
Temat postu: 

Pierwszego zdjęcia się przestraszyłem. Ale kolejne wykazują że to bardzo praktyczny samochód. Bardzo dobrze przemyślana konstrukcja, która może napradwe wejść w życie pomagająć na lotniskach i w straży pożarnej.

Autor:  gumi2 [ Pon, 27.11.2006, 19:18 ]
Temat postu: 

zgodze sie z przedmowca, bardzo ciekawe i praktyczne rozwiaznie :D

Autor:  pardon [ Wto, 28.11.2006, 10:07 ]
Temat postu: 

łohoo :shock: ale kiosk :shock: ale wynalazek :shock: niczym symulator jakiś :P

Autor:  bobaz2 [ Czw, 30.11.2006, 17:00 ]
Temat postu: 

fajna ciężarówka do rzeczy budowlanych.

Autor:  johnus [ Pią, 01.12.2006, 18:08 ]
Temat postu: 

tzw. Scissors czyli scyzoryki--> zwyczajowa nazwa tego typu lotniskowych pojazdĂłw sÄ… takie do bagazy teĹĽ podnoszenia

Autor:  witek11 [ Pią, 01.12.2006, 20:03 ]
Temat postu: 

bobaz2 napisał(a):
fajna ciężarówka do rzeczy budowlanych.

chyba raczej ratownictwa lub napraw... niz do budowli... fajny klocek...a zarazem dziwny troszke

Autor:  Ice [ Pią, 01.12.2006, 20:27 ]
Temat postu: 

Myślałem, że po dziesiątkach wynalazków, które poznałem dzięki m.in. ixxos'owi nic mnie nie zaskoczy. A jednak! :shock:

Autor:  ixxos [ Sob, 02.12.2006, 9:09 ]
Temat postu: 

witek11 napisał(a):
bobaz2 napisał(a):
fajna ciężarówka do rzeczy budowlanych.

chyba raczej ratownictwa lub napraw... niz do budowli... fajny klocek...a zarazem dziwny troszke


ten pojazd służy do szybkiej ewakuacji pasażerów z samolotów
- tą platforme z przodu przystawia się do samolotu, następnie przechodzi przez kabine prawą stroną, i schodkami w dół.
Oczywiście ma tam jeszcze inne wyposażenie dla strażaków

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/