witek11 napisał(a):
bobaz2 napisał(a):
fajna ciężarówka do rzeczy budowlanych.
chyba raczej ratownictwa lub napraw... niz do budowli... fajny klocek...a zarazem dziwny troszke
ten pojazd służy do szybkiej ewakuacji pasażerów z samolotów
- tą platforme z przodu przystawia się do samolotu, następnie przechodzi przez kabine prawą stroną, i schodkami w dół.
Oczywiście ma tam jeszcze inne wyposażenie dla strażaków