| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| scania pilne https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=16691 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | darek22 [ Czw, 16.11.2006, 22:05 ] |
| Temat postu: | scania pilne |
kupiłem skanię 124 z slnikiem 470 KM HPI 9 miesięcy temu. Podobno miało to być bardzo dobre auto obecnie urwał sie zawór musiałem kupić nowa głowicę, i turbinę , teraz okazało sie po naprawie, po 3 dniach poszła druga turbina, bo gdzieś zostały kawalki zaworu. Czy ktoś coś wie na ten tamat ????? zastanawiam się nad zmianą auta????? napraw dokinuję w serwisie , a częci niesamowicie drogie |
|
| Autor: | ixxos [ Pią, 17.11.2006, 8:37 ] |
| Temat postu: | |
może trafił Ci się jakiś wybrakowany model |
|
| Autor: | Scania [ Śro, 20.12.2006, 20:50 ] |
| Temat postu: | |
.Silnik HPI jest skomplikowany w działaniu ponieważ dużą rolę odgrywa tam elektronika model 470 nie jest szczególnie polecany.Zwykły pompowtrysk 420 jest bardzo dobry i małoawaryjny.Mam części do takich silników jeżeli potrzebujesz i ogólnie zajmuje się scanią. Dobrych fachowców musi mieć Twój serwis |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|