Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

scania pilne
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=16691
Strona 1 z 1

Autor:  darek22 [ Czw, 16.11.2006, 22:05 ]
Temat postu:  scania pilne

kupiłem skanię 124 z slnikiem 470 KM HPI 9 miesięcy temu. Podobno miało to być bardzo dobre auto obecnie urwał sie zawór musiałem kupić nowa głowicę, i turbinę , teraz okazało sie po naprawie, po 3 dniach poszła druga turbina, bo gdzieś zostały kawalki zaworu. Czy ktoś coś wie na ten tamat ????? zastanawiam się nad zmianą auta????? napraw dokinuję w serwisie , a częci niesamowicie drogie

Autor:  ixxos [ Pią, 17.11.2006, 8:37 ]
Temat postu: 

może trafił Ci się jakiś wybrakowany model :roll:

Autor:  Scania [ Śro, 20.12.2006, 20:50 ]
Temat postu: 

.Silnik HPI jest skomplikowany w działaniu ponieważ dużą rolę odgrywa tam elektronika model 470 nie jest szczególnie polecany.Zwykły pompowtrysk 420 jest bardzo dobry i małoawaryjny.Mam części do takich silników jeżeli potrzebujesz i ogólnie zajmuje się scanią.
Dobrych fachowców musi mieć Twój serwis :lol:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/