| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Oferta firmy Peterbilt na 2007 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=16626 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | witek11 [ Wto, 14.11.2006, 17:32 ] |
| Temat postu: | |
bardzo piekne peterbity!!!!!!!strasznie podobaja mi sie modele z pierwszego zdjecia.. to powazna konkurencja dla kenwootta! piekne... chcialbym widziec takie na co dzien.. bo u nas w europie nudaa.... piekno.. kolor na wyboru? czy standartowo wychodza czerwone? ahh bede sie zachwycal ta marka 2 tygodnie |
|
| Autor: | hiob [ Wto, 14.11.2006, 18:04 ] |
| Temat postu: | |
witek11 napisał(a): bo u nas w europie nudaa.... piekno.. A ja siÄ™ zachwycam europejskimi truckami, choć faktycznie zaczynajÄ… siÄ™ one wszystkie upodabniać do siebie. Czasem mam wraĹĽenie, ĹĽe jedyna różnica, to forma osĹ‚ony wlotu powietrza do chĹ‚odnicy. Cytuj: kolor na wyboru? czy standartowo wychodza czerwone? Kolor do wyboru i gdy siÄ™ zamawia samemu, jest tych kolorĂłw kilkadziesiÄ…t. Te wszystkie czerwone, bo to zdjÄ™cia z ich oficjalnej strony. Ĺadniej wyglÄ…da, gdy wszystkie w jednym kolorze. |
|
| Autor: | Ursus [ Wto, 14.11.2006, 18:50 ] |
| Temat postu: | |
Mi zawsze podobały się takie ciężarówki, ale jeszcze bardziej takie gdzie kabina jest nad silnikiem, a nie tak jak tutaj za silnikiem. |
|
| Autor: | Ice [ Wto, 14.11.2006, 19:15 ] |
| Temat postu: | |
Coś po prostu pięknego. Jedna z kilku rzeczy, za które można pokochać amerykę, to właśnie takie trucki. |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 14.11.2006, 19:19 ] |
| Temat postu: | |
a mnie najbardziej biorą te 380 - połączenie klasyki i nowoczesności i to w bardzo udanej formie hiob ....i tam też jest obraz z kamery na moim trucku. ) o co tu chodzi - masz kamerke i można poobserwować jak jedziesz a jakie masz łącze, że to działa na trasie -UMTS (zwane 3G u Nas) czy co? |
|
| Autor: | matys [ Wto, 14.11.2006, 21:08 ] |
| Temat postu: | |
Piekne peterbity szkoda ze u nas takie nie jezdza |
|
| Autor: | ixxos [ Śro, 15.11.2006, 9:33 ] |
| Temat postu: | |
acha dzięki za odpowiedź, pozaglądam U nas jeżeli chodzi o telefonie komórkową z netem to 3 świat- chociąż zaczyna się poprawiać. A tak jakby ktoś chciał sobie transmitować na okragło w sieć - to nawet największy bogacz by zbankrutował |
|
| Autor: | hiob [ Śro, 15.11.2006, 12:36 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): jakby ktoĹ› chciaĹ‚ sobie transmitować na okragĹ‚o w sieć - to nawet najwiÄ™kszy bogacz by zbankrutowaĹ‚ Tutaj taki opĹ‚ata za taki serwis nie zaleĹĽy od czasu, ani iloĹ›ci przesĹ‚anych informacji. StaĹ‚a, miesiÄ™czna opĹ‚ata umoĹĽliwia nieograniczony dostÄ™p do sieci. Ja korzystam z Verizon Wireless, pĹ‚acÄ…c $60 miesiÄ™cznie. |
|
| Autor: | witek11 [ Śro, 15.11.2006, 17:28 ] |
| Temat postu: | |
pete fajne.. ciekawa marka,kultowa. u nas tez juz dawno nie ma oplat za czas.. choc teraz niedawno neostrada wprowadzila neta na godziny (zlotowke za godzine).. lecz to tylkoi wyjatek |
|
| Autor: | Globetrotter [ Śro, 15.11.2006, 20:00 ] |
| Temat postu: | |
389!! spoko podoba mi sie!! |
|
| Autor: | hiob [ Nie, 19.11.2006, 4:13 ] |
| Temat postu: | |
witek11 napisał(a): u nas tez juz dawno nie ma oplat za czas.. choc teraz niedawno neostrada wprowadzila neta na godziny (zlotowke za godzine).. lecz to tylkoi wyjatek MĂłwisz o necie w domu, czy w komĂłrce? Bo ja pisaĹ‚em o połączeniu z netem w ciężarĂłwce, przez system telefonii komĂłrkowej. |
|
| Autor: | Ursus [ Nie, 19.11.2006, 14:08 ] |
| Temat postu: | |
A Witek11 chyba jednak pisał o necie w domu |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|