| Autor |
Wiadomość |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
 Unimog 6x6
(C)farmphoto.com
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Sob, 07.10.2006, 10:29 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
o lol 3 osiowy misu być naprawdę mocny... i w ciężki teren ale co on ciągnie?? jakiś kontener ale bez kółek?? Hmmm ciekawa propozycja szczerze mówiąc wziąłbym prędzej tego niż tamtego luksusowego od bodajże Brabus'a
|
| Sob, 07.10.2006, 10:42 |
|
 |
|
rafcio14
Postów: 379 Miejscowość: Chełm
Samochód: Sedan RWD
|
Śmiesznie wygląda. Ciekawe jak on skręca z tak małym rozstawem osi??
_________________ już trzy GT-R`y :D Czekam na resztę :P
http://picasaweb.google.com/rczeryna
|
| Sob, 07.10.2006, 10:57 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
idę o zakład ze ma skręcane wszystkie osie albo co najmniej przód i tył
|
| Sob, 07.10.2006, 11:01 |
|
 |
|
rafcio14
Postów: 379 Miejscowość: Chełm
Samochód: Sedan RWD
|
TeĹĽ mi siÄ™ tak wydaje
_________________ już trzy GT-R`y :D Czekam na resztę :P
http://picasaweb.google.com/rczeryna
|
| Sob, 07.10.2006, 11:03 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
Cytuj: idę o zakład ze ma skręcane wszystkie osie albo co najmniej przód i tył
na pewno wszystkie.
_________________ locha lover
|
| Sob, 07.10.2006, 11:24 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
johnus napisał(a): idÄ™ o zakĹ‚ad ze ma skrÄ™cane wszystkie osie albo co najmniej przĂłd i tyĹ‚
moim zdaniem tlyko przod i tyl.. srodkowa os jest sztywna
czolg na kolkach 
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Sob, 07.10.2006, 12:15 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
Wszystkie osie skrętne!!??  Eh... Pomyśl kenji 
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Sob, 07.10.2006, 12:50 |
|
 |
|
Grzyws
Postów: 5421 Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
|
Takie czołgi na kołach. Respekt 
_________________ Alfa Romeo Fabricca Italiana Automobili Torino
Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze
|
| Sob, 07.10.2006, 13:08 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
może tak być.. zależy gdzie konkretnie jest wykorzystywany pojazd... np. w sadzie przyda się z 3 skrętnymi
|
| Sob, 07.10.2006, 23:00 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
No tak, bo wtedy jest bardziej zwrotny!!
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Nie, 08.10.2006, 14:09 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
Globetrotter napisał(a): No tak, bo wtedy jest bardziej zwrotny!!
cóż za odkrycie 
_________________ locha lover
|
| Nie, 08.10.2006, 20:56 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
ma sie to dobre myślenie 
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Pon, 09.10.2006, 15:34 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
Szok... nie widziałem takiego jeszcze  Fajnie byłoby takim w terenie pojeździć i sprawdzić jego moc w praktyce 
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Pon, 09.10.2006, 17:06 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
JA bym sobie nim po lesie jeździł!! 
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Wto, 10.10.2006, 19:40 |
|
 |
|
hiob
Postów: 694 Miejscowość: Charlotte, NC
Samochód: 328i F30;M3 E90;126p
|
johnus napisał(a): idÄ™ o zakĹ‚ad ze ma skrÄ™cane wszystkie osie albo co najmniej przĂłd i tyĹ‚
Albo nie jest skręcana żadna, tylko ma możliwość hamowania kół z jednej strony i skręca jak pojazd gąsienicowy. Po takim cudoku można się wszystkiego spodziewać
Ten "supacat" ma na przykład skręcane dwie przednie osie, ale także ma możliwość hamowania jednej strony i skręcania jak czołg. Zależy, na czym nam zależy: Na łagodnym łuku, czy skręcie w miejscu.  (Średnica zawracania 14.35m przy pomocy skręcanych kół, 4.8m hamując jedną stronę). Zdjęcie ze strony http://www.supacat.com:

_________________ FORUM
YOU TUBE
|
| Nie, 19.11.2006, 4:36 |
|
|