.Silnik HPI jest skomplikowany w działaniu ponieważ dużą rolę odgrywa tam elektronika model 470 nie jest szczególnie polecany.Zwykły pompowtrysk 420 jest bardzo dobry i małoawaryjny.Mam części do takich silników jeżeli potrzebujesz i ogólnie zajmuje się scanią.
Dobrych fachowców musi mieć Twój serwis
