Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Man-y, Mercedes-y w wersji agro
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15700
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Sob, 07.10.2006, 10:45 ]
Temat postu:  Man-y, Mercedes-y w wersji agro

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Many KAT
Image
Image

Mercedesy
Image
Image
Image

Iveco
Image
Image
(C) farmphoto.com

Jeszcze postaram się przygotować taki temacik o Ginafach które są także bardzo popularne jako pojazdy- transportery rolnicze

Autor:  johnus [ Sob, 07.10.2006, 10:52 ]
Temat postu: 

Poważna sprawa.. warto zauwazyć ze Mercedesy głównie są pod naczepą. Porzadnie wygląda ten MAN KAT potęzny wóz

Autor:  rafcio14 [ Sob, 07.10.2006, 10:55 ]
Temat postu: 

Bradzo fajna galeria. Ciekawe maszyny. Many bardzo interesujÄ…ce w wersji 4 osiowej.

Autor:  kenji [ Sob, 07.10.2006, 11:26 ]
Temat postu: 

yyy...

łał, nigdy się z takim czymś nie spotkałem, wygląda to bardzo ciekawie...

Autor:  witek11 [ Sob, 07.10.2006, 12:13 ]
Temat postu: 

johnus napisał(a):
Poważna sprawa.. warto zauwazyć ze Mercedesy głównie są pod naczepą. Porzadnie wygląda ten MAN KAT potęzny wóz

dokladnie.. nawet wersja iveco sie znalazla.. respect..

rafcio14 napisał(a):
Bradzo fajna galeria. Ciekawe maszyny. Many bardzo interesujÄ…ce w wersji 4 osiowej.

:shock:

Autor:  Globetrotter [ Sob, 07.10.2006, 12:53 ]
Temat postu: 

Fajne są , ciekawe czy ładują tam np. ziemię :?: Albo np. jakiś żwir!!??

Autor:  johnus [ Sob, 07.10.2006, 23:03 ]
Temat postu: 

Myślę, że nie bo są typowo rolnicze ale jest taka mozliwość, co prawda nie na max ponieważ jest inna waga itd.

Autor:  ixxos [ Nie, 08.10.2006, 7:52 ]
Temat postu: 

Globetrotter napisał(a):
Fajne są , ciekawe czy ładują tam np. ziemię :?: Albo np. jakiś żwir!!??


a Ty byś jadł z talerza czy garnka w którym by wcześniej było błoto i żwir :> :twisted:

Autor:  kenji [ Nie, 08.10.2006, 9:09 ]
Temat postu: 

Ku*wa.


Śniło mi się dziś ze takim MANem jeździłem :oops: :lol: :lol: :lol: Image

Autor:  Globetrotter [ Nie, 08.10.2006, 14:15 ]
Temat postu: 

OOoo, ja żeby śnić o tym to bym musiał zjeść dwie kiełbaski i 3 Hamburgery naraz!! :wink:

Autor:  johnus [ Nie, 08.10.2006, 16:48 ]
Temat postu: 

hehe słodkich snów zatem :P

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/