Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 20:48




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Ural 6464 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post Ural 6464
Nowa ciężarówka firmy rosyjskiej URAL
Image
Image
Image
Image
projekty disainerskie
Image
Image

(C)www.farmphoto.com http://www.designet.ru http://www.kolesa.ru

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Śro, 04.10.2006, 16:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post 
Osobiście to mi sie podoba, nie jest taka zła jak na Ruska!! :lol: :wink:

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Śro, 04.10.2006, 17:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post 
Chyba wzorowali sie na Amerykanach!! :wink:

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Śro, 04.10.2006, 17:04
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
Globetrotter napisał(a):
Chyba wzorowali sie na Amerykanach!! :wink:

moim zdaniem wlasnie nie... za masywny przod... amerykanskie tirowki tego nie maja... jesli juz dali taki masywny przod .. to wieksze kola by musialy byc.. bo te sa za male i dziwnie to wyglada

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Śro, 04.10.2006, 17:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post 
No masz racje teraz dopiero to zobaczyłem!!

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Śro, 04.10.2006, 17:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
No, no, jestem pod wraĹĽeniem.... ;-)

_________________
locha lover


Śro, 04.10.2006, 20:04
Profil

Postów: 423
Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Post 
Hmm nie podoba mi isę osobiście ale jak na rosję to przeszli samych siebie;] ile to bedzie palic?? itd. itp. informacje??


Śro, 04.10.2006, 20:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1182
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Post 
witek11 napisał(a):
...amerykanskie tirowki tego nie maja...

A widziałeś amerykańskie tirówki ;) :lol:
A co do wyglądu to rzeczywiście jakaś dziwnie masywna - ale to w końcu radziecka produkcja :)
Ale z boku sprawia wrażenie jakby nie znali pojęcie praw aerodynamiki :roll:

_________________
Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl


Śro, 04.10.2006, 20:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5421
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post 
Przód ma bardzo masywny, ale nie jest zła .mnie się podoba

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Czw, 05.10.2006, 6:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
Ruscy mają taką toporną i masywną stylistyke swoich pojazdów - i widać nawet w najnowszych konstrukcjach trzymają się tego trendu, i ta ciężarówka najlepiej o tym świadczy.

A kabina chyba jest z jakiegoś starszego modelu ("pudło") ale nawet to jakoś połączyli w całość 8)

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Czw, 05.10.2006, 6:24
Profil

Postów: 44
Miejscowość: PIOTRKOW TRYB
Post 
ciężarówka ma pracować a nie ładnie wyglądac weźmy kamaza może nie jest urodziwy ale jest niedozdarcia taki wól roboczy a ruscy robią ciężarówki na ich rynek tam są jakie drogi ? jaki klimat to ma jeździć i zarabiac a nie stac i pięknie wyglądać
a powiem ze ta kabina to chyba z IVECO TURBO STAR z lat 80


Czw, 05.10.2006, 10:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1182
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Post 
PABEX napisał(a):
ciężarówka ma pracować a nie ładnie wyglądac weźmy kamaza może nie jest urodziwy ale jest niedozdarcia taki wól roboczy a ruscy robią ciężarówki na ich rynek tam są jakie drogi ? jaki klimat to ma jeździć i zarabiac a nie stac i pięknie wyglądać
a powiem ze ta kabina to chyba z IVECO TURBO STAR z lat 80

A uważasz, że Kamaz jest nie do zdarcia ?? Mylisz się. Sprzęgło w Kamazach to najbardziej awaryjna część w tej ciężarówce. O Krazie można powiedzieć, że to prawdziwa radziecka ciężarówka. Kamaz jednak jest bardziej popularny ze względu na tańsze utrzymanie.

_________________
Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl


Czw, 05.10.2006, 10:23
Profil

Postów: 44
Miejscowość: PIOTRKOW TRYB
Post 
jak ktos nieumie uzywac sprzegła to o czym mowa umnie w firmie jest kamaz ma juz 10 lat i jeszcze nic niebylo robione


Czw, 05.10.2006, 10:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1182
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Post 
PABEX napisał(a):
jak ktos nieumie uzywac sprzegła to o czym mowa umnie w firmie jest kamaz ma juz 10 lat i jeszcze nic niebylo robione

Wiesz myślę raczej to nie wina umiejętności, ale po prostu przeładowania pojazdu. Pierwsza górka i z sprzęgła się dymi aż :roll:

_________________
Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl


Czw, 05.10.2006, 10:37
Profil

Postów: 44
Miejscowość: PIOTRKOW TRYB
Post 
moze i masz racje to w kazdy samochodzie moze sie stac ale teraz w nowych kamazach to juz wkladaja sprzegła sash i podzespoły niemieckie silniki amerykańskie jeździlem nowym kamazem 6x4 silnik 360KM ladownosc 12t ale technicznie to ponat 20 t całkiem niezła fura do roboty elektryka szyb lusterek klima retarder skrzynia biegów zf


Czw, 05.10.2006, 10:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1182
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Post 
No a ja cały czas mówiłem o Kamazach z lat 70-80.

_________________
Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl


Czw, 05.10.2006, 11:07
Profil

Postów: 44
Miejscowość: PIOTRKOW TRYB
Post 
tu przyznaje racje te samochody kiepskie sa ale jezdza i bedÄ… jeĹşdzic nadal po polskich budowach


Czw, 05.10.2006, 11:11
Profil

Postów: 423
Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Post 
kiepskie może sa ale nie do zabicia i można je naprawić jak Jelcza :P groszami np. (spotkałem się z tym przy budowie drogi koło mnie) xD


Czw, 05.10.2006, 12:31
Profil

Postów: 44
Miejscowość: PIOTRKOW TRYB
Post 
johnus napisał(a):
kiepskie może sa ale nie do zabicia i można je naprawić jak Jelcza :P groszami np. (spotkałem się z tym przy budowie drogi koło mnie) xD

wlasnie tego typu samochody mozn anaprawic za grosze lub za pomoca młotka i srubokreta a zachodnie bez komputera ani rusz


Czw, 05.10.2006, 12:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post 
Niomm..... :wink:

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Czw, 05.10.2006, 13:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018