| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Ural 6464 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15634 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | ixxos [ Śro, 04.10.2006, 16:33 ] |
| Temat postu: | Ural 6464 |
Nowa ciężarówka firmy rosyjskiej URAL
projekty disainerskie
(C)www.farmphoto.com http://www.designet.ru http://www.kolesa.ru |
|
| Autor: | Globetrotter [ Śro, 04.10.2006, 17:02 ] |
| Temat postu: | |
Osobiście to mi sie podoba, nie jest taka zła jak na Ruska!! |
|
| Autor: | Globetrotter [ Śro, 04.10.2006, 17:04 ] |
| Temat postu: | |
Chyba wzorowali sie na Amerykanach!! |
|
| Autor: | witek11 [ Śro, 04.10.2006, 17:16 ] |
| Temat postu: | |
Globetrotter napisał(a): Chyba wzorowali sie na Amerykanach!! moim zdaniem wlasnie nie... za masywny przod... amerykanskie tirowki tego nie maja... jesli juz dali taki masywny przod .. to wieksze kola by musialy byc.. bo te sa za male i dziwnie to wyglada |
|
| Autor: | Globetrotter [ Śro, 04.10.2006, 17:29 ] |
| Temat postu: | |
No masz racje teraz dopiero to zobaczyłem!! |
|
| Autor: | kenji [ Śro, 04.10.2006, 20:04 ] |
| Temat postu: | |
No, no, jestem pod wraĹĽeniem.... |
|
| Autor: | johnus [ Śro, 04.10.2006, 20:08 ] |
| Temat postu: | |
Hmm nie podoba mi isę osobiście ale jak na rosję to przeszli samych siebie;] ile to bedzie palic?? itd. itp. informacje?? |
|
| Autor: | Ursus [ Śro, 04.10.2006, 20:51 ] |
| Temat postu: | |
witek11 napisał(a): ...amerykanskie tirowki tego nie maja... A widziaĹ‚eĹ› amerykaĹ„skie tirĂłwki A co do wyglÄ…du to rzeczywiĹ›cie jakaĹ› dziwnie masywna - ale to w koĹ„cu radziecka produkcja Ale z boku sprawia wraĹĽenie jakby nie znali pojÄ™cie praw aerodynamiki |
|
| Autor: | Grzyws [ Czw, 05.10.2006, 6:07 ] |
| Temat postu: | |
Przód ma bardzo masywny, ale nie jest zła .mnie się podoba |
|
| Autor: | ixxos [ Czw, 05.10.2006, 6:24 ] |
| Temat postu: | |
Ruscy mają taką toporną i masywną stylistyke swoich pojazdów - i widać nawet w najnowszych konstrukcjach trzymają się tego trendu, i ta ciężarówka najlepiej o tym świadczy. A kabina chyba jest z jakiegoś starszego modelu ("pudło") ale nawet to jakoś połączyli w całość |
|
| Autor: | PABEX [ Czw, 05.10.2006, 10:07 ] |
| Temat postu: | |
ciężarówka ma pracować a nie ładnie wyglądac weźmy kamaza może nie jest urodziwy ale jest niedozdarcia taki wól roboczy a ruscy robią ciężarówki na ich rynek tam są jakie drogi ? jaki klimat to ma jeździć i zarabiac a nie stac i pięknie wyglądać a powiem ze ta kabina to chyba z IVECO TURBO STAR z lat 80 |
|
| Autor: | Ursus [ Czw, 05.10.2006, 10:23 ] |
| Temat postu: | |
PABEX napisał(a): ciężarĂłwka ma pracować a nie Ĺ‚adnie wyglÄ…dac weĹşmy kamaza moĹĽe nie jest urodziwy ale jest niedozdarcia taki wĂłl roboczy a ruscy robiÄ… ciężarĂłwki na ich rynek tam sÄ… jakie drogi ? jaki klimat to ma jeĹşdzić i zarabiac a nie stac i piÄ™knie wyglÄ…dać a powiem ze ta kabina to chyba z IVECO TURBO STAR z lat 80 A uwaĹĽasz, ĹĽe Kamaz jest nie do zdarcia ?? Mylisz siÄ™. SprzÄ™gĹ‚o w Kamazach to najbardziej awaryjna część w tej ciężarĂłwce. O Krazie moĹĽna powiedzieć, ĹĽe to prawdziwa radziecka ciężarĂłwka. Kamaz jednak jest bardziej popularny ze wzglÄ™du na taĹ„sze utrzymanie. |
|
| Autor: | PABEX [ Czw, 05.10.2006, 10:35 ] |
| Temat postu: | |
jak ktos nieumie uzywac sprzegła to o czym mowa umnie w firmie jest kamaz ma juz 10 lat i jeszcze nic niebylo robione |
|
| Autor: | Ursus [ Czw, 05.10.2006, 10:37 ] |
| Temat postu: | |
PABEX napisał(a): jak ktos nieumie uzywac sprzegĹ‚a to o czym mowa umnie w firmie jest kamaz ma juz 10 lat i jeszcze nic niebylo robione Wiesz myĹ›lÄ™ raczej to nie wina umiejÄ™tnoĹ›ci, ale po prostu przeĹ‚adowania pojazdu. Pierwsza gĂłrka i z sprzÄ™gĹ‚a siÄ™ dymi aĹĽ |
|
| Autor: | PABEX [ Czw, 05.10.2006, 10:47 ] |
| Temat postu: | |
moze i masz racje to w kazdy samochodzie moze sie stac ale teraz w nowych kamazach to juz wkladaja sprzegła sash i podzespoły niemieckie silniki amerykańskie jeździlem nowym kamazem 6x4 silnik 360KM ladownosc 12t ale technicznie to ponat 20 t całkiem niezła fura do roboty elektryka szyb lusterek klima retarder skrzynia biegów zf |
|
| Autor: | Ursus [ Czw, 05.10.2006, 11:07 ] |
| Temat postu: | |
No a ja cały czas mówiłem o Kamazach z lat 70-80. |
|
| Autor: | PABEX [ Czw, 05.10.2006, 11:11 ] |
| Temat postu: | |
tu przyznaje racje te samochody kiepskie sa ale jezdza i bedÄ… jeĹşdzic nadal po polskich budowach |
|
| Autor: | johnus [ Czw, 05.10.2006, 12:31 ] |
| Temat postu: | |
kiepskie może sa ale nie do zabicia i można je naprawić jak Jelcza |
|
| Autor: | PABEX [ Czw, 05.10.2006, 12:48 ] |
| Temat postu: | |
johnus napisał(a): kiepskie moĹĽe sa ale nie do zabicia i moĹĽna je naprawić jak Jelcza wlasnie tego typu samochody mozn anaprawic za grosze lub za pomoca mĹ‚otka i srubokreta a zachodnie bez komputera ani rusz |
|
| Autor: | Globetrotter [ Czw, 05.10.2006, 13:36 ] |
| Temat postu: | |
Niomm..... |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|