Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Ural 6464
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15634
Strona 1 z 2

Autor:  ixxos [ Śro, 04.10.2006, 16:33 ]
Temat postu:  Ural 6464

Nowa ciężarówka firmy rosyjskiej URAL
Image
Image
Image
Image
projekty disainerskie
Image
Image

(C)www.farmphoto.com http://www.designet.ru http://www.kolesa.ru

Autor:  Globetrotter [ Śro, 04.10.2006, 17:02 ]
Temat postu: 

Osobiście to mi sie podoba, nie jest taka zła jak na Ruska!! :lol: :wink:

Autor:  Globetrotter [ Śro, 04.10.2006, 17:04 ]
Temat postu: 

Chyba wzorowali sie na Amerykanach!! :wink:

Autor:  witek11 [ Śro, 04.10.2006, 17:16 ]
Temat postu: 

Globetrotter napisał(a):
Chyba wzorowali sie na Amerykanach!! :wink:

moim zdaniem wlasnie nie... za masywny przod... amerykanskie tirowki tego nie maja... jesli juz dali taki masywny przod .. to wieksze kola by musialy byc.. bo te sa za male i dziwnie to wyglada

Autor:  Globetrotter [ Śro, 04.10.2006, 17:29 ]
Temat postu: 

No masz racje teraz dopiero to zobaczyłem!!

Autor:  kenji [ Śro, 04.10.2006, 20:04 ]
Temat postu: 

No, no, jestem pod wraĹĽeniem.... ;-)

Autor:  johnus [ Śro, 04.10.2006, 20:08 ]
Temat postu: 

Hmm nie podoba mi isę osobiście ale jak na rosję to przeszli samych siebie;] ile to bedzie palic?? itd. itp. informacje??

Autor:  Ursus [ Śro, 04.10.2006, 20:51 ]
Temat postu: 

witek11 napisał(a):
...amerykanskie tirowki tego nie maja...

A widziałeś amerykańskie tirówki ;) :lol:
A co do wyglądu to rzeczywiście jakaś dziwnie masywna - ale to w końcu radziecka produkcja :)
Ale z boku sprawia wrażenie jakby nie znali pojęcie praw aerodynamiki :roll:

Autor:  Grzyws [ Czw, 05.10.2006, 6:07 ]
Temat postu: 

Przód ma bardzo masywny, ale nie jest zła .mnie się podoba

Autor:  ixxos [ Czw, 05.10.2006, 6:24 ]
Temat postu: 

Ruscy mają taką toporną i masywną stylistyke swoich pojazdów - i widać nawet w najnowszych konstrukcjach trzymają się tego trendu, i ta ciężarówka najlepiej o tym świadczy.

A kabina chyba jest z jakiegoś starszego modelu ("pudło") ale nawet to jakoś połączyli w całość 8)

Autor:  PABEX [ Czw, 05.10.2006, 10:07 ]
Temat postu: 

ciężarówka ma pracować a nie ładnie wyglądac weźmy kamaza może nie jest urodziwy ale jest niedozdarcia taki wól roboczy a ruscy robią ciężarówki na ich rynek tam są jakie drogi ? jaki klimat to ma jeździć i zarabiac a nie stac i pięknie wyglądać
a powiem ze ta kabina to chyba z IVECO TURBO STAR z lat 80

Autor:  Ursus [ Czw, 05.10.2006, 10:23 ]
Temat postu: 

PABEX napisał(a):
ciężarówka ma pracować a nie ładnie wyglądac weźmy kamaza może nie jest urodziwy ale jest niedozdarcia taki wól roboczy a ruscy robią ciężarówki na ich rynek tam są jakie drogi ? jaki klimat to ma jeździć i zarabiac a nie stac i pięknie wyglądać
a powiem ze ta kabina to chyba z IVECO TURBO STAR z lat 80

A uważasz, że Kamaz jest nie do zdarcia ?? Mylisz się. Sprzęgło w Kamazach to najbardziej awaryjna część w tej ciężarówce. O Krazie można powiedzieć, że to prawdziwa radziecka ciężarówka. Kamaz jednak jest bardziej popularny ze względu na tańsze utrzymanie.

Autor:  PABEX [ Czw, 05.10.2006, 10:35 ]
Temat postu: 

jak ktos nieumie uzywac sprzegła to o czym mowa umnie w firmie jest kamaz ma juz 10 lat i jeszcze nic niebylo robione

Autor:  Ursus [ Czw, 05.10.2006, 10:37 ]
Temat postu: 

PABEX napisał(a):
jak ktos nieumie uzywac sprzegła to o czym mowa umnie w firmie jest kamaz ma juz 10 lat i jeszcze nic niebylo robione

Wiesz myślę raczej to nie wina umiejętności, ale po prostu przeładowania pojazdu. Pierwsza górka i z sprzęgła się dymi aż :roll:

Autor:  PABEX [ Czw, 05.10.2006, 10:47 ]
Temat postu: 

moze i masz racje to w kazdy samochodzie moze sie stac ale teraz w nowych kamazach to juz wkladaja sprzegła sash i podzespoły niemieckie silniki amerykańskie jeździlem nowym kamazem 6x4 silnik 360KM ladownosc 12t ale technicznie to ponat 20 t całkiem niezła fura do roboty elektryka szyb lusterek klima retarder skrzynia biegów zf

Autor:  Ursus [ Czw, 05.10.2006, 11:07 ]
Temat postu: 

No a ja cały czas mówiłem o Kamazach z lat 70-80.

Autor:  PABEX [ Czw, 05.10.2006, 11:11 ]
Temat postu: 

tu przyznaje racje te samochody kiepskie sa ale jezdza i bedÄ… jeĹşdzic nadal po polskich budowach

Autor:  johnus [ Czw, 05.10.2006, 12:31 ]
Temat postu: 

kiepskie może sa ale nie do zabicia i można je naprawić jak Jelcza :P groszami np. (spotkałem się z tym przy budowie drogi koło mnie) xD

Autor:  PABEX [ Czw, 05.10.2006, 12:48 ]
Temat postu: 

johnus napisał(a):
kiepskie może sa ale nie do zabicia i można je naprawić jak Jelcza :P groszami np. (spotkałem się z tym przy budowie drogi koło mnie) xD

wlasnie tego typu samochody mozn anaprawic za grosze lub za pomoca młotka i srubokreta a zachodnie bez komputera ani rusz

Autor:  Globetrotter [ Czw, 05.10.2006, 13:36 ]
Temat postu: 

Niomm..... :wink:

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/