Mitsubishi-Fuso Super Great
| Autor |
Wiadomość |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
 Mitsubishi-Fuso Super Great
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Pon, 25.09.2006, 14:03 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
szczerze? watpie aby sie przyjela.. moze fajnie wyglada..ale liczy sie doswiadczenie.. frimy stawiaja na marki ktore maja ladny udzial w ciezarowkach.. firmy te wiedza iz ta ciezarowka sie nie psuje itd.. chociaz slyszalem ze japonce malo sie psuja wiec kto wie?z profilu widze ze malo miejsca w kabince...
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Pon, 25.09.2006, 14:48 |
|
 |
|
ZwierZ
Postów: 333 Miejscowość: Toruń /Płock-Poznań
Samochód: Lancia Delta II 1,6
|
witek11 napisał(a): ale liczy sie doswiadczenie.
hmmm
przecież Mitsubishi-Fuso od dawna produkuje ciężarówki tylko w europie nie są znane  :>>:>:>:>:>
_________________ http://www.motoplaneta.pl
http://www.simp.put.poznan.pl
|
| Pon, 25.09.2006, 17:11 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
ZwierZ napisał(a): witek11 napisał(a): ale liczy sie doswiadczenie. hmmm przecieĹĽ Mitsubishi-Fuso od dawna produkuje ciężarĂłwki tylko w europie nie sÄ… znane  :>>:>:>:>:>
no wlasnie! europejskie firmy przewozowe ich nie znaja!!
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Pon, 25.09.2006, 17:17 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
cieszy mnie fakt, że jak na współczesną ciężarówkę ma sporą ilość chromów  Jest delikatna z wyglądu jednak ma ciekawy charakter. Czuć w niej nutkę oldskulowości ...
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Pon, 25.09.2006, 18:46 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
podoba mi sie i mitsubishi mało awaryjne jest a robili wcześniej ciężarówki pod siodło?? bo nie widziałem jeszcze
|
| Pon, 25.09.2006, 19:41 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
Wygląda jak chińska zabawka z kiosku - stokroć w tej klasie odpowiada mi Atego, bądź CF.
_________________ locha lover
|
| Pon, 25.09.2006, 19:53 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
Bo Japończyki- Truckerzy też lubią chrom, podobnie jak Amerykanie
a jak zaczną tunnigować te swoje ciężarówy  to bez opamiętania - już kilka było takich fotek -kosmosów
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Pon, 25.09.2006, 20:06 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
Ja pierwszy raz widzę ciężarówkę Mitsubishi  A inne japońskie firmy też mają w swojej ofercie ciężarówki ??
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Wto, 26.09.2006, 19:01 |
|
 |
|
Grzyws
Postów: 5421 Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
|
wyglÄ…da dobrze jedyne co mnie gryzie to ta dodatkowa szybka w drzwiach.
_________________ Alfa Romeo Fabricca Italiana Automobili Torino
Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze
|
| Wto, 26.09.2006, 19:05 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
Ursus napisał(a): A inne japoĹ„skie firmy teĹĽ majÄ… w swojej ofercie ciężarĂłwki ?
Toyota ma na pewno.
_________________ locha lover
|
| Wto, 26.09.2006, 19:07 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
oczywiście że tak
Toyota (lekkie) + Hino (marka Toyoty) ciężkie do kilkudziesięciu ton -takze autobusy
Nissan -zarówno lekkie i te najcięższe
Izusu -pełna gama modeli, w USA sprzedawane pod markami GMC
Mazda - lekkie do kilku ton, kooperacja z innymi producentami i sprzedawane jako Mazda
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Śro, 27.09.2006, 7:02 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
Takie sobie.... nie powiem ze mi sie podoba alle nie jest złe...smieszne!! 
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Śro, 27.09.2006, 19:31 |
|
|