Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Mercedes Actros
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15359
Strona 1 z 3

Autor:  kenji [ Wto, 26.09.2006, 14:14 ]
Temat postu:  Mercedes Actros

1996
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

2003
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

MB Actros Black Edition 2004
Powstało tylko 250 sztuk z okazji 100 lecia Mercedesa.
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

MB Actros 1860 Space Max - koncept, premiaer na IAA 2006
Image
Image
Image
Image



http://www.lkw-infos.net

Autor:  witek11 [ Wto, 26.09.2006, 17:45 ]
Temat postu: 

ladna ciezarowka... podoba mi sie.. czarna edycja jest the best.. nnowy model z ostatnich fotek wydaje mi sie za wysoki

Autor:  Globetrotter [ Wto, 26.09.2006, 18:47 ]
Temat postu: 

Boskie sÄ…!! czarna edycja jest najfajniejsza, nowy model jest bardzo nisko zawieszony!! 8)

Autor:  Ursus [ Wto, 26.09.2006, 19:04 ]
Temat postu: 

No właśnie ja też zauważyłem, że ten biały ma niskie zawieszenie strasznie. Ale czarny i tak wymiata :D Ciekawe, że takie specjalne edycje pracują normalnie - myślałem, że skoro było ich tylko 250 sztuk to może są to samochody np. do ciągania przyczep z rajdówkami itp lekkie prace :D

Autor:  Globetrotter [ Śro, 27.09.2006, 19:43 ]
Temat postu: 

Eh.. no właśnie mogli by tam dac cos specialnego!! :)

Autor:  pardon [ Śro, 27.09.2006, 23:34 ]
Temat postu: 

najbardziej podobała mi się pierwsza generacja Actrosa :>

Autor:  johnus [ Czw, 28.09.2006, 8:18 ]
Temat postu: 

jak bym powiedział ze mi się nie podoba to bym skłamał xD ten ostatni concept jest spox :twisted:

Autor:  Globetrotter [ Sob, 30.09.2006, 10:39 ]
Temat postu: 

No porostu sÄ… fajne!! :)

Autor:  johnus [ Sob, 30.09.2006, 19:55 ]
Temat postu: 

niezły concept felgi chromowane ale to w concepcie :twisted: czy dobrze widze na concepcie napis V9?? na przodzie??

Autor:  kenji [ Nie, 01.10.2006, 7:48 ]
Temat postu: 

johnus napisał(a):
czy dobrze widze na concepcie napis V9?


V8 jest na bank.

V9?? :lol: to bylby szok ;-)

Autor:  Mefisto [ Nie, 01.10.2006, 8:36 ]
Temat postu: 

Jakos wczesniej lubilem Actrosa ale teraz nie zachwyca mnie (jak zaden Mercedes) jestem na niego obojetny. Zdecydowanie wole cos z tej trojcy: MAN Scania lub Volvo - nic poza tym

Autor:  polac [ Nie, 01.10.2006, 9:21 ]
Temat postu: 

Cytuj:
Jakos wczesniej lubilem Actrosa ale teraz nie zachwyca mnie (jak zaden Mercedes) jestem na niego obojetny. Zdecydowanie wole cos z tej trojcy: MAN Scania lub Volvo - nic poza tym

Do 2000 rku Actros był moim ulubinym Truckiem ale we wrześniu 2000 sąsiad dostał Scanie T.Teraz Actros jest spoko ale wole Scanie,Volvo,Iveco

Autor:  Globetrotter [ Nie, 01.10.2006, 16:32 ]
Temat postu: 

No ja teĹĽ tam widze napis V9!!?? :wink: :)

Autor:  johnus [ Nie, 01.10.2006, 17:12 ]
Temat postu: 

Chyba to światło pada tak i jest refleks i wygląda jak biały(dziewiatka) 8)

Autor:  Globetrotter [ Nie, 01.10.2006, 18:06 ]
Temat postu: 

No nie wiem!!??>>>>>>>>>>........ :wink:

Autor:  johnus [ Nie, 01.10.2006, 18:24 ]
Temat postu: 

to concept w końcu :D więc nic nie wiadomo :D a jesli chodzi o black edition to chyba RicÖ wszystkie wykupiło :twisted:

Autor:  kenji [ Nie, 01.10.2006, 18:25 ]
Temat postu: 

johnus napisał(a):
RicÖ wszystkie wykupiło

:?:

Z tego co wiem majÄ… tylko jeden model.

Autor:  Globetrotter [ Nie, 01.10.2006, 18:35 ]
Temat postu: 

kenji napisał(a):
johnus napisał(a):
RicÖ wszystkie wykupiło

:?:

Z tego co wiem majÄ… tylko jeden model.


No właśnie!! :)

Autor:  johnus [ Nie, 01.10.2006, 20:02 ]
Temat postu: 

hehe na 5 zdjęc modelu 3 są RicO :P o to mi chodziło

Autor:  Ursus [ Pon, 02.10.2006, 15:47 ]
Temat postu: 

Globetrotter napisał(a):
No ja teĹĽ tam widze napis V9!!?? :wink: :)

A wyobrażasz sobie silnik V9 :wink: Ja osobiśnie nie... :lol: Chociaż ciekawe jak by chodził...

Strona 1 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/