| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Mercedes Actros https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15359 |
Strona 1 z 3 |
| Autor: | kenji [ Wto, 26.09.2006, 14:14 ] |
| Temat postu: | Mercedes Actros |
1996
2003
MB Actros Black Edition 2004 Powstało tylko 250 sztuk z okazji 100 lecia Mercedesa.
MB Actros 1860 Space Max - koncept, premiaer na IAA 2006
http://www.lkw-infos.net |
|
| Autor: | witek11 [ Wto, 26.09.2006, 17:45 ] |
| Temat postu: | |
ladna ciezarowka... podoba mi sie.. czarna edycja jest the best.. nnowy model z ostatnich fotek wydaje mi sie za wysoki |
|
| Autor: | Globetrotter [ Wto, 26.09.2006, 18:47 ] |
| Temat postu: | |
Boskie sÄ…!! czarna edycja jest najfajniejsza, nowy model jest bardzo nisko zawieszony!! |
|
| Autor: | Ursus [ Wto, 26.09.2006, 19:04 ] |
| Temat postu: | |
No właśnie ja też zauważyłem, że ten biały ma niskie zawieszenie strasznie. Ale czarny i tak wymiata |
|
| Autor: | Globetrotter [ Śro, 27.09.2006, 19:43 ] |
| Temat postu: | |
Eh.. no właśnie mogli by tam dac cos specialnego!! |
|
| Autor: | pardon [ Śro, 27.09.2006, 23:34 ] |
| Temat postu: | |
najbardziej podobała mi się pierwsza generacja Actrosa |
|
| Autor: | johnus [ Czw, 28.09.2006, 8:18 ] |
| Temat postu: | |
jak bym powiedział ze mi się nie podoba to bym skłamał xD ten ostatni concept jest spox |
|
| Autor: | Globetrotter [ Sob, 30.09.2006, 10:39 ] |
| Temat postu: | |
No porostu sÄ… fajne!! |
|
| Autor: | johnus [ Sob, 30.09.2006, 19:55 ] |
| Temat postu: | |
niezły concept felgi chromowane ale to w concepcie |
|
| Autor: | kenji [ Nie, 01.10.2006, 7:48 ] |
| Temat postu: | |
johnus napisał(a): czy dobrze widze na concepcie napis V9? V8 jest na bank. V9?? |
|
| Autor: | Mefisto [ Nie, 01.10.2006, 8:36 ] |
| Temat postu: | |
Jakos wczesniej lubilem Actrosa ale teraz nie zachwyca mnie (jak zaden Mercedes) jestem na niego obojetny. Zdecydowanie wole cos z tej trojcy: MAN Scania lub Volvo - nic poza tym |
|
| Autor: | polac [ Nie, 01.10.2006, 9:21 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: Jakos wczesniej lubilem Actrosa ale teraz nie zachwyca mnie (jak zaden Mercedes) jestem na niego obojetny. Zdecydowanie wole cos z tej trojcy: MAN Scania lub Volvo - nic poza tym Do 2000 rku Actros był moim ulubinym Truckiem ale we wrześniu 2000 sąsiad dostał Scanie T.Teraz Actros jest spoko ale wole Scanie,Volvo,Iveco |
|
| Autor: | Globetrotter [ Nie, 01.10.2006, 16:32 ] |
| Temat postu: | |
No ja teĹĽ tam widze napis V9!!?? |
|
| Autor: | johnus [ Nie, 01.10.2006, 17:12 ] |
| Temat postu: | |
Chyba to światło pada tak i jest refleks i wygląda jak biały(dziewiatka) |
|
| Autor: | Globetrotter [ Nie, 01.10.2006, 18:06 ] |
| Temat postu: | |
No nie wiem!!??>>>>>>>>>>........ |
|
| Autor: | johnus [ Nie, 01.10.2006, 18:24 ] |
| Temat postu: | |
to concept w końcu |
|
| Autor: | kenji [ Nie, 01.10.2006, 18:25 ] |
| Temat postu: | |
johnus napisał(a): RicĂ– wszystkie wykupiĹ‚o Z tego co wiem majÄ… tylko jeden model. |
|
| Autor: | Globetrotter [ Nie, 01.10.2006, 18:35 ] |
| Temat postu: | |
kenji napisał(a): johnus napisał(a): RicĂ– wszystkie wykupiĹ‚o Z tego co wiem majÄ… tylko jeden model. No wĹ‚aĹ›nie!! |
|
| Autor: | johnus [ Nie, 01.10.2006, 20:02 ] |
| Temat postu: | |
hehe na 5 zdjęc modelu 3 są RicO |
|
| Autor: | Ursus [ Pon, 02.10.2006, 15:47 ] |
| Temat postu: | |
Globetrotter napisał(a): No ja teĹĽ tam widze napis V9!!?? A wyobraĹĽasz sobie silnik V9 |
|
| Strona 1 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|