Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Volvo FL i FE
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15326
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pon, 25.09.2006, 14:43 ]
Temat postu:  Volvo FL i FE

Nowe lekkie ciężarówki z Volvo Truck.
Czy one czasem nie sÄ… spokrewnione z Renault Midlum, bardzo podobne kabinki

FL 240
Image
Image
Image

FE 340
Image
Image
Image
Image
(C)http://lkw-infos.net/

Autor:  kenji [ Wto, 26.09.2006, 14:15 ]
Temat postu: 

Seria FE to nowa seria, nie było jej w ofercie Volvo do tej pory. Widać, że będzie ta seria pełniła rolę pojazdów komunalnych, miejskich...

Autor:  witek11 [ Wto, 26.09.2006, 17:50 ]
Temat postu: 

fajne.. taka lekka seria..przydadza sie na rynku... tymbardziej iz volvo to renoma

Autor:  Globetrotter [ Wto, 26.09.2006, 18:57 ]
Temat postu: 

No fajne są ale ostatnio czytałem w Trailerze że są tam elementy z renault
osobowych, bo podobno volvo kupiło Renault Trucks i Amerykanskiego Macka!!

Autor:  Grzyws [ Wto, 26.09.2006, 19:16 ]
Temat postu: 

Globetrotter napisał(a):
No fajne są ale ostatnio czytałem w Trailerze że są tam elementy z renault
osobowych, bo podobno volvo kupiło Renault Trucks i Amerykanskiego Macka!!


A Volvo przecieĹĽ chyba nalezy do VW ??

Kurde aż mi się nie chce wierzyć że Niemiecka bądź tam Szwecka firma wykipiła Amerykańską legende :(

Autor:  Globetrotter [ Wto, 26.09.2006, 19:25 ]
Temat postu: 

No nie wiem, ale tak słyszałem i widziałem zdjęcie na którym było
Renault,Volvo i jakis Mack!!

Autor:  johnus [ Wto, 26.09.2006, 21:44 ]
Temat postu: 

Szwedzka... poza tym 3/4 samochodów w rzeczywistości jest.. innej firmy:] a VOLVO akurat to niewielka szkoda bo jest to doskonała firma która moze przyczyni się do powrotu wielkich cięzarówek w USA ponieważ uwaga!! teraz mniej chętnie irmy kupują wielkie trucki Ken'y czy Mack'i właśnie tylko te @$%*^& z silnikiem pod kabiną :/ :/ ponieważ mniej palą itp.

Autor:  johnus [ Wto, 26.09.2006, 21:47 ]
Temat postu: 

firmy* i jest to poprostu dostawczy samochód i tyle a nie jakiśtam komunał czy coś specjalnie... jeszcze jedno: zdjęcie MACK'a z VOLVO i RENAULT jeszcze nie oznacza fuzji :lol: :lol: :twisted: :twisted: :mryellow: :mryellow:

Autor:  olokolo [ Śro, 27.09.2006, 13:28 ]
Temat postu: 

johnus napisał(a):
jeszcze jedno: zdjęcie MACK'a z VOLVO i RENAULT jeszcze nie oznacza fuzji


Moze i nie oznacza - ale z tego co wiem to Mack nalezy w jakies czesci (mniejszej lub wiekszej) do Renaulta. Tak jak Fraightliner (i wszystkie marki zalezne od niego, min. American LaFrance) nalezy do Daimler-Benza w 100 %.

Autor:  johnus [ Śro, 27.09.2006, 15:15 ]
Temat postu: 

hehe tak sobie tylko zażartowałem widziałeś na końcu : :twisted: to było w ramach żartu :P

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/