| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Volvo FL i FE https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15326 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pon, 25.09.2006, 14:43 ] |
| Temat postu: | Volvo FL i FE |
Nowe lekkie ciężarówki z Volvo Truck. Czy one czasem nie są spokrewnione z Renault Midlum, bardzo podobne kabinki FL 240
FE 340
(C)http://lkw-infos.net/ |
|
| Autor: | kenji [ Wto, 26.09.2006, 14:15 ] |
| Temat postu: | |
Seria FE to nowa seria, nie było jej w ofercie Volvo do tej pory. Widać, że będzie ta seria pełniła rolę pojazdów komunalnych, miejskich... |
|
| Autor: | witek11 [ Wto, 26.09.2006, 17:50 ] |
| Temat postu: | |
fajne.. taka lekka seria..przydadza sie na rynku... tymbardziej iz volvo to renoma |
|
| Autor: | Globetrotter [ Wto, 26.09.2006, 18:57 ] |
| Temat postu: | |
No fajne są ale ostatnio czytałem w Trailerze że są tam elementy z renault osobowych, bo podobno volvo kupiło Renault Trucks i Amerykanskiego Macka!! |
|
| Autor: | Grzyws [ Wto, 26.09.2006, 19:16 ] |
| Temat postu: | |
Globetrotter napisał(a): No fajne sÄ… ale ostatnio czytaĹ‚em w Trailerze ĹĽe sÄ… tam elementy z renault osobowych, bo podobno volvo kupiĹ‚o Renault Trucks i Amerykanskiego Macka!! A Volvo przecieĹĽ chyba nalezy do VW ?? Kurde aĹĽ mi siÄ™ nie chce wierzyć ĹĽe Niemiecka bÄ…dĹş tam Szwecka firma wykipiĹ‚a AmerykaĹ„skÄ… legende |
|
| Autor: | Globetrotter [ Wto, 26.09.2006, 19:25 ] |
| Temat postu: | |
No nie wiem, ale tak słyszałem i widziałem zdjęcie na którym było Renault,Volvo i jakis Mack!! |
|
| Autor: | johnus [ Wto, 26.09.2006, 21:44 ] |
| Temat postu: | |
Szwedzka... poza tym 3/4 samochodów w rzeczywistości jest.. innej firmy:] a VOLVO akurat to niewielka szkoda bo jest to doskonała firma która moze przyczyni się do powrotu wielkich cięzarówek w USA ponieważ uwaga!! teraz mniej chętnie irmy kupują wielkie trucki Ken'y czy Mack'i właśnie tylko te @$%*^& z silnikiem pod kabiną |
|
| Autor: | johnus [ Wto, 26.09.2006, 21:47 ] |
| Temat postu: | |
firmy* i jest to poprostu dostawczy samochód i tyle a nie jakiśtam komunał czy coś specjalnie... jeszcze jedno: zdjęcie MACK'a z VOLVO i RENAULT jeszcze nie oznacza fuzji |
|
| Autor: | olokolo [ Śro, 27.09.2006, 13:28 ] |
| Temat postu: | |
johnus napisał(a): jeszcze jedno: zdjÄ™cie MACK'a z VOLVO i RENAULT jeszcze nie oznacza fuzji Moze i nie oznacza - ale z tego co wiem to Mack nalezy w jakies czesci (mniejszej lub wiekszej) do Renaulta. Tak jak Fraightliner (i wszystkie marki zalezne od niego, min. American LaFrance) nalezy do Daimler-Benza w 100 %. |
|
| Autor: | johnus [ Śro, 27.09.2006, 15:15 ] |
| Temat postu: | |
hehe tak sobie tylko zażartowałem widziałeś na końcu : |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|