Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

MB Actros 4150 Paul Neutzfahrzeuge
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15322
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pon, 25.09.2006, 14:18 ]
Temat postu:  MB Actros 4150 Paul Neutzfahrzeuge

Wyspecjalizowana wieloosiowa ciężarówka zbudowana na bazie Mercedesa przez Paul Neutzfahrzeuge (tą firme już kiedyś prezentowałem)
Prezentacja na IAA 2006


Image
Image
Image
Image
(C)http://lkw-infos.net/

Autor:  kenji [ Pon, 25.09.2006, 14:55 ]
Temat postu: 

No :shock: Jest interesujÄ…cy :shock:

Autor:  witek11 [ Pon, 25.09.2006, 14:55 ]
Temat postu: 

piekna maszyna... piekna...oczywiscie kola podnoszone

Autor:  pardon [ Pon, 25.09.2006, 18:50 ]
Temat postu: 

Bardzo interesuje mnie rozwiązanie układu kierowniczego w tej stonodze :shock: .... ekstremalne bydle - ciekawe czy ktoś pokusi się wykorzystać go w sporcie ekstremalnym (rajdy po pustyni i w tundrze :shock: ) ... Robi na mnie wrażenie ten kolos :shock: :shock: :shock:

Autor:  johnus [ Pon, 25.09.2006, 19:38 ]
Temat postu: 

juĹĽ widzÄ™ na nim nadwozia dziwigu straĹĽackiego :D i to mi sÄ™ podoba :D

Autor:  ixxos [ Pon, 25.09.2006, 20:10 ]
Temat postu: 

johnus napisał(a):
juĹĽ widzÄ™ na nim nadwozia dziwigu straĹĽackiego :D i to mi sÄ™ podoba :D


tak to chyba gł zastosowania - drabiny strażackie, podnośniki koszowe i pompy do betonu
- takie długachne ciężarówy w terenie raczej kiepsko się sprawują :roll:

Autor:  Ursus [ Wto, 26.09.2006, 18:57 ]
Temat postu: 

Zgadzam się w pełni - takie kolosy się źle w terenie by sprawowały.
A wie ktoĹ› jaki tam jest silniczek ?? Seryjny MB jakiĹ› ??

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/