| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| MB Actros 4150 Paul Neutzfahrzeuge https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15322 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pon, 25.09.2006, 14:18 ] |
| Temat postu: | MB Actros 4150 Paul Neutzfahrzeuge |
Wyspecjalizowana wieloosiowa ciężarówka zbudowana na bazie Mercedesa przez Paul Neutzfahrzeuge (tą firme już kiedyś prezentowałem) Prezentacja na IAA 2006
(C)http://lkw-infos.net/ |
|
| Autor: | kenji [ Pon, 25.09.2006, 14:55 ] |
| Temat postu: | |
No |
|
| Autor: | witek11 [ Pon, 25.09.2006, 14:55 ] |
| Temat postu: | |
piekna maszyna... piekna...oczywiscie kola podnoszone |
|
| Autor: | pardon [ Pon, 25.09.2006, 18:50 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo interesuje mnie rozwiązanie układu kierowniczego w tej stonodze |
|
| Autor: | johnus [ Pon, 25.09.2006, 19:38 ] |
| Temat postu: | |
juĹĽ widzÄ™ na nim nadwozia dziwigu straĹĽackiego |
|
| Autor: | ixxos [ Pon, 25.09.2006, 20:10 ] |
| Temat postu: | |
johnus napisał(a): juĹĽ widzÄ™ na nim nadwozia dziwigu straĹĽackiego tak to chyba gĹ‚ zastosowania - drabiny straĹĽackie, podnoĹ›niki koszowe i pompy do betonu - takie dĹ‚ugachne ciężarĂłwy w terenie raczej kiepsko siÄ™ sprawujÄ… |
|
| Autor: | Ursus [ Wto, 26.09.2006, 18:57 ] |
| Temat postu: | |
Zgadzam się w pełni - takie kolosy się źle w terenie by sprawowały. A wie ktoś jaki tam jest silniczek ?? Seryjny MB jakiś ?? |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|