| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Mitsubishi-Fuso Super Great https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15319 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pon, 25.09.2006, 14:03 ] |
| Temat postu: | Mitsubishi-Fuso Super Great |
Ciężarówka została zaprezentowana na IAA 2006 w Hanowerze - czyżby Mitsubishi planowało atak wagi ciężkiej na Europe -przypome że dotychaczas ta ciężarówka była sprzedawana wyłącznie na azjatyckim Dalekim Wschodzie - gł w Japonii
(C)http://lkw-infos.net/ |
|
| Autor: | witek11 [ Pon, 25.09.2006, 14:48 ] |
| Temat postu: | |
szczerze? watpie aby sie przyjela.. moze fajnie wyglada..ale liczy sie doswiadczenie.. frimy stawiaja na marki ktore maja ladny udzial w ciezarowkach.. firmy te wiedza iz ta ciezarowka sie nie psuje itd.. chociaz slyszalem ze japonce malo sie psuja wiec kto wie?z profilu widze ze malo miejsca w kabince... |
|
| Autor: | ZwierZ [ Pon, 25.09.2006, 17:11 ] |
| Temat postu: | |
witek11 napisał(a): ale liczy sie doswiadczenie. hmmm przecieĹĽ Mitsubishi-Fuso od dawna produkuje ciężarĂłwki tylko w europie nie sÄ… znane |
|
| Autor: | witek11 [ Pon, 25.09.2006, 17:17 ] |
| Temat postu: | |
ZwierZ napisał(a): witek11 napisał(a): ale liczy sie doswiadczenie. hmmm przecieĹĽ Mitsubishi-Fuso od dawna produkuje ciężarĂłwki tylko w europie nie sÄ… znane no wlasnie! europejskie firmy przewozowe ich nie znaja!! |
|
| Autor: | pardon [ Pon, 25.09.2006, 18:46 ] |
| Temat postu: | |
cieszy mnie fakt, że jak na współczesną ciężarówkę ma sporą ilość chromów |
|
| Autor: | johnus [ Pon, 25.09.2006, 19:41 ] |
| Temat postu: | |
podoba mi sie i mitsubishi mało awaryjne jest a robili wcześniej ciężarówki pod siodło?? bo nie widziałem jeszcze |
|
| Autor: | kenji [ Pon, 25.09.2006, 19:53 ] |
| Temat postu: | |
Wygląda jak chińska zabawka z kiosku - stokroć w tej klasie odpowiada mi Atego, bądź CF. |
|
| Autor: | ixxos [ Pon, 25.09.2006, 20:06 ] |
| Temat postu: | |
Bo Japończyki- Truckerzy też lubią chrom, podobnie jak Amerykanie a jak zaczną tunnigować te swoje ciężarówy |
|
| Autor: | Ursus [ Wto, 26.09.2006, 19:01 ] |
| Temat postu: | |
Ja pierwszy raz widzę ciężarówkę Mitsubishi |
|
| Autor: | Grzyws [ Wto, 26.09.2006, 19:05 ] |
| Temat postu: | |
wyglÄ…da dobrze jedyne co mnie gryzie to ta dodatkowa szybka w drzwiach. |
|
| Autor: | kenji [ Wto, 26.09.2006, 19:07 ] |
| Temat postu: | |
Ursus napisał(a): A inne japoĹ„skie firmy teĹĽ majÄ… w swojej ofercie ciężarĂłwki ? Toyota ma na pewno. |
|
| Autor: | ixxos [ Śro, 27.09.2006, 7:02 ] |
| Temat postu: | |
oczywiście że tak Toyota (lekkie) + Hino (marka Toyoty) ciężkie do kilkudziesięciu ton -takze autobusy Nissan -zarówno lekkie i te najcięższe Izusu -pełna gama modeli, w USA sprzedawane pod markami GMC Mazda - lekkie do kilku ton, kooperacja z innymi producentami i sprzedawane jako Mazda |
|
| Autor: | Globetrotter [ Śro, 27.09.2006, 19:31 ] |
| Temat postu: | |
Takie sobie.... nie powiem ze mi sie podoba alle nie jest złe...smieszne!! |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|