Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Mitsubishi-Fuso Super Great
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15319
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pon, 25.09.2006, 14:03 ]
Temat postu:  Mitsubishi-Fuso Super Great

Ciężarówka została zaprezentowana na IAA 2006 w Hanowerze - czyżby Mitsubishi planowało atak wagi ciężkiej na Europe :roll: :wink:
-przypome że dotychaczas ta ciężarówka była sprzedawana wyłącznie na azjatyckim Dalekim Wschodzie - gł w Japonii

Image
Image
Image
Image
(C)http://lkw-infos.net/

Autor:  witek11 [ Pon, 25.09.2006, 14:48 ]
Temat postu: 

szczerze? watpie aby sie przyjela.. moze fajnie wyglada..ale liczy sie doswiadczenie.. frimy stawiaja na marki ktore maja ladny udzial w ciezarowkach.. firmy te wiedza iz ta ciezarowka sie nie psuje itd.. chociaz slyszalem ze japonce malo sie psuja wiec kto wie?z profilu widze ze malo miejsca w kabince...

Autor:  ZwierZ [ Pon, 25.09.2006, 17:11 ]
Temat postu: 

witek11 napisał(a):
ale liczy sie doswiadczenie.



hmmm
przecież Mitsubishi-Fuso od dawna produkuje ciężarówki tylko w europie nie są znane :>:>>:>:>:>:>

Autor:  witek11 [ Pon, 25.09.2006, 17:17 ]
Temat postu: 

ZwierZ napisał(a):
witek11 napisał(a):
ale liczy sie doswiadczenie.



hmmm
przecież Mitsubishi-Fuso od dawna produkuje ciężarówki tylko w europie nie są znane :>:>>:>:>:>:>

no wlasnie! europejskie firmy przewozowe ich nie znaja!!

Autor:  pardon [ Pon, 25.09.2006, 18:46 ]
Temat postu: 

cieszy mnie fakt, że jak na współczesną ciężarówkę ma sporą ilość chromów :twisted: Jest delikatna z wyglądu jednak ma ciekawy charakter. Czuć w niej nutkę oldskulowości ...

Autor:  johnus [ Pon, 25.09.2006, 19:41 ]
Temat postu: 

podoba mi sie i mitsubishi mało awaryjne jest a robili wcześniej ciężarówki pod siodło?? bo nie widziałem jeszcze

Autor:  kenji [ Pon, 25.09.2006, 19:53 ]
Temat postu: 

Wygląda jak chińska zabawka z kiosku - stokroć w tej klasie odpowiada mi Atego, bądź CF.

Autor:  ixxos [ Pon, 25.09.2006, 20:06 ]
Temat postu: 

Bo Japończyki- Truckerzy też lubią chrom, podobnie jak Amerykanie
a jak zaczną tunnigować te swoje ciężarówy :roll: to bez opamiętania - już kilka było takich fotek -kosmosów

Autor:  Ursus [ Wto, 26.09.2006, 19:01 ]
Temat postu: 

Ja pierwszy raz widzę ciężarówkę Mitsubishi :shock: A inne japońskie firmy też mają w swojej ofercie ciężarówki ??

Autor:  Grzyws [ Wto, 26.09.2006, 19:05 ]
Temat postu: 

wyglÄ…da dobrze jedyne co mnie gryzie to ta dodatkowa szybka w drzwiach.

Autor:  kenji [ Wto, 26.09.2006, 19:07 ]
Temat postu: 

Ursus napisał(a):
A inne japońskie firmy też mają w swojej ofercie ciężarówki ?


Toyota ma na pewno.

Autor:  ixxos [ Śro, 27.09.2006, 7:02 ]
Temat postu: 

oczywiście że tak

Toyota (lekkie) + Hino (marka Toyoty) ciężkie do kilkudziesięciu ton -takze autobusy
Nissan -zarówno lekkie i te najcięższe
Izusu -pełna gama modeli, w USA sprzedawane pod markami GMC
Mazda - lekkie do kilku ton, kooperacja z innymi producentami i sprzedawane jako Mazda

Autor:  Globetrotter [ Śro, 27.09.2006, 19:31 ]
Temat postu: 

Takie sobie.... nie powiem ze mi sie podoba alle nie jest złe...smieszne!! :P

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/