Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

STAHL - commercial truck equipment
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15163
Strona 1 z 1

Autor:  pardon [ Pon, 18.09.2006, 23:22 ]
Temat postu:  STAHL - commercial truck equipment

Firma zajmuje siÄ™ przerĂłbkami adaptacyjnymi:

Crane Body
Image

Contractor
Image

Stake Body
Image


Combo Body
Image

Champion 2/3 & 3/4 yard Dump
Image

Utility Service
Image

Grand Challenger
Image

Challenger Dump Body
Image


GXC
Image

ChallengerX
Image

West Coast ChallengerX
Image

http://www.stahl.cc

Autor:  ixxos [ Wto, 19.09.2006, 6:53 ]
Temat postu: 

ja dodam ĹĽe takie nadwozia - z takimi kieszonkami itp sÄ… bardzo tam popularne
oni je określają ciężarówkami serwisowymi - i prawie wszędzie się je używa - budownictwa, remonty, rolnictwo itp czy nawet strażackie - dodatkowo jeszcze montują do nich żurawiki czy podnośniki koszowe do prac na wysokościach

Autor:  witek11 [ Wto, 19.09.2006, 16:36 ]
Temat postu: 

3 fota jak z starszych filmow amerykanskich o farmerach...czego to ci amerykance nie wymysla....

Autor:  Globetrotter [ Wto, 19.09.2006, 17:15 ]
Temat postu: 

Ech.... Amerykanie lubią takie żeczy, podoba mi sie zdjęcie nr. 3,5

Autor:  czolgista55 [ Nie, 24.09.2006, 10:30 ]
Temat postu: 

jeśli zdobędą serca urzytkowników to ford może mieć konkórencje 8)

Autor:  kenji [ Nie, 24.09.2006, 11:09 ]
Temat postu: 

Cytuj:
jeśli zdobędą serca urzytkowników to ford może mieć konkórencje

O czym ty rozmawiasz do nas?? :shock: :?

Autor:  czolgista55 [ Pon, 25.09.2006, 6:01 ]
Temat postu: 

przepraszam nie perzeczytałem co napisał pardon, teraz wiem gdzie popełniłem błąd

Autor:  pardon [ Pon, 25.09.2006, 8:32 ]
Temat postu: 

... no bo Stahl robi zabudowy na różnych bazach ... sam nie produkuje pojazdów 8)

Autor:  johnus [ Pon, 25.09.2006, 11:21 ]
Temat postu: 

hehe ten na pewno od 5 zdjęcia jest Dodge Ram 8) miałem szczęście widzieć go z siodłem i naczepą do koni w polsce.... co za potwór.. szerokość jak ciężarówka i bliźniacze kółka 8)

Autor:  kenji [ Pon, 25.09.2006, 14:48 ]
Temat postu: 

johnus napisał(a):
jest Dodge Ram

to jest Ford F250.

Autor:  witek11 [ Pon, 25.09.2006, 14:53 ]
Temat postu: 

johnus napisał(a):
hehe ten na pewno od 5 zdjęcia jest Dodge Ram 8) miałem szczęście widzieć go z siodłem i naczepą do koni w polsce.... co za potwór.. szerokość jak ciężarówka i bliźniacze kółka 8)

tak..widzialem go.. monster na maxa... budezi ogromny respect

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/