| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| STAHL - commercial truck equipment https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15163 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pardon [ Pon, 18.09.2006, 23:22 ] |
| Temat postu: | STAHL - commercial truck equipment |
Firma zajmuje siÄ™ przerĂłbkami adaptacyjnymi: Crane Body
Contractor
Stake Body
Combo Body
Champion 2/3 & 3/4 yard Dump
Utility Service
Grand Challenger
Challenger Dump Body
GXC
ChallengerX
West Coast ChallengerX
http://www.stahl.cc |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 19.09.2006, 6:53 ] |
| Temat postu: | |
ja dodam że takie nadwozia - z takimi kieszonkami itp są bardzo tam popularne oni je określają ciężarówkami serwisowymi - i prawie wszędzie się je używa - budownictwa, remonty, rolnictwo itp czy nawet strażackie - dodatkowo jeszcze montują do nich żurawiki czy podnośniki koszowe do prac na wysokościach |
|
| Autor: | witek11 [ Wto, 19.09.2006, 16:36 ] |
| Temat postu: | |
3 fota jak z starszych filmow amerykanskich o farmerach...czego to ci amerykance nie wymysla.... |
|
| Autor: | Globetrotter [ Wto, 19.09.2006, 17:15 ] |
| Temat postu: | |
Ech.... Amerykanie lubią takie żeczy, podoba mi sie zdjęcie nr. 3,5 |
|
| Autor: | czolgista55 [ Nie, 24.09.2006, 10:30 ] |
| Temat postu: | |
jeśli zdobędą serca urzytkowników to ford może mieć konkórencje |
|
| Autor: | kenji [ Nie, 24.09.2006, 11:09 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: jeśli zdobędą serca urzytkowników to ford może mieć konkórencje O czym ty rozmawiasz do nas?? |
|
| Autor: | czolgista55 [ Pon, 25.09.2006, 6:01 ] |
| Temat postu: | |
przepraszam nie perzeczytałem co napisał pardon, teraz wiem gdzie popełniłem błąd |
|
| Autor: | pardon [ Pon, 25.09.2006, 8:32 ] |
| Temat postu: | |
... no bo Stahl robi zabudowy na różnych bazach ... sam nie produkuje pojazdów |
|
| Autor: | johnus [ Pon, 25.09.2006, 11:21 ] |
| Temat postu: | |
hehe ten na pewno od 5 zdjęcia jest Dodge Ram |
|
| Autor: | kenji [ Pon, 25.09.2006, 14:48 ] |
| Temat postu: | |
johnus napisał(a): jest Dodge Ram to jest Ford F250. |
|
| Autor: | witek11 [ Pon, 25.09.2006, 14:53 ] |
| Temat postu: | |
johnus napisał(a): hehe ten na pewno od 5 zdjÄ™cia jest Dodge Ram tak..widzialem go.. monster na maxa... budezi ogromny respect |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|