Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Elektrownie wiatrowe - montaż przewóz części
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15155
Strona 1 z 1

Autor:  johnus [ Pon, 18.09.2006, 21:39 ]
Temat postu:  Elektrownie wiatrowe - montaĹĽ przewĂłz części

Mam parę fotek więc wrzucę jeszcze :twisted:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

to naczepa do tego typu rzeczy montowana z kawałków 8)

Image

i dalej elektrownie 8)

Image

montaż ten dźwig na szczycie do wsunięcia śmigła na wał jest fajny-->
a to generator

Image
Image
Image

i partia śmigiełek :twisted:

Image

Na tym zakończę miłego oglądania 8)

Autor:  pardon [ Pon, 18.09.2006, 21:59 ]
Temat postu: 

przerzucam do ciężarowych :>
przyjemnie patrzeć na tego typu foty. Dech zapierają gabaryty przewożonych elementów :shock: ...

ps. staraj się umieszczać fotki jedna pod drugą :>

Autor:  ixxos [ Wto, 19.09.2006, 6:55 ]
Temat postu: 

też kiedyś chciałem umieścić taką galeryjke z poszczególnymi etapami montażu wiatraka - ale gdzieś mi się zgubiły namiary......... :roll:

Autor:  Globetrotter [ Wto, 19.09.2006, 14:28 ]
Temat postu: 

Fajne i duże są!! U mnie w miejscowości mieli takie stawiać, fajnie by było bo mógłbym sie napatrzeć i porobić foty, ale jak narazie nic!! :cry:

Autor:  witek11 [ Wto, 19.09.2006, 16:33 ]
Temat postu: 

dlugosc testawu robi wrazenie... fajan galeria..ale dlaczego powtarzacie tematy??? johnus zajrzyj w search czy to juz jest....

Autor:  johnus [ Wto, 19.09.2006, 18:41 ]
Temat postu: 

1. jeślibym zrobił odkop (przy czym musze go jeszcze znaleźć) to nikt by tam nie zajrzał;
2. Jest wielu ludzi któzy tak jak ja nie siedzą na tym forum od zarania dziejów tylko np. od miesiąca i nie mieli okazji widzieć tych zdjęć... czy podobnych...

Autor:  pardon [ Wto, 19.09.2006, 19:11 ]
Temat postu: 

witek11 napisał(a):
dlaczego powtarzacie tematy



fakt było ... ale w specjalistycznych i w dodatku jako ciekawostka
z jednym zdjęciem ( http://samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=11662 ) ..
A tutaj jest temat dość kompleksowy ... mozna połączyć ewentualnie ale póki co nie widzę sensu. Niech będzie tak jak jest ...

Autor:  johnus [ Śro, 20.09.2006, 14:55 ]
Temat postu: 

Hmm Witek11' zdenerwował mnie nieco ale dzięki uprzejmości Pardon'a i Ixxos'a temat został. Natomiast tamten temat (bo na niego zajrzałem) jest hmmm niewypałem bo jedna fotka to mało troszkę... wlazłem na stronę podaną przez Autora... i znalazłem masę zdjęć z montażu... szkoda ze Ci się nie chciało ruszyć D... żeby tam zajrzeć tylko wylewasz błoto na innych którzy coś starają się znaleźć... zamieszczam je więc i tu dopiero widac ogrom tego co oni wożą...
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
zdjęcie pozornie inne--> ale to są zbrojenia do fundamentu :twisted:
Image
Image
Image
Image
Image
C by sales.nordex-online.com
i parę zdjęć latarnii morskiej montażu bo to temat podobny
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
a więc tyle jednak troszke więcej niż jedno.... :evil:

Autor:  johnus [ Śro, 20.09.2006, 15:01 ]
Temat postu: 

I wyprofilowanie jest konieczne łopaty śmigła bo skontaktowałem sie z panem D. (nazwiska nie podam ze zrozumiałych względów) któy jest wynalazcą i wytwarza również elektrownie wiatrowe tge mniejsze oczywiście. Jest on przyjacielem moich rodziców i zgodził mi się udzielić apru informacji które sprowadzają się włąśnie do tego ze łopaty muszą być wyprofilowane a pred samą elektr. musi być ok 15km. przestrzeni bez drzew--> ponieważ zakłócają one prądy powietrzne. Jadąc w kierunku W-wy bocznymi drogami można zauważyć 4 stojące elektrownie które nie maja takich łopat i stoją w zadzrzewionej okolicy.... sa nieczynne... jedna stoi również koło Ujazdu i też jest nieczynna.

Autor:  Globetrotter [ Śro, 20.09.2006, 15:06 ]
Temat postu: 

Boskie sÄ…!! Uwielbiam transport ponadgabarytowy!! :lol: :wink:
Podoba mi sie fota 3 od końca!!

Autor:  johnus [ Śro, 20.09.2006, 15:55 ]
Temat postu: 

dzięki;)

Autor:  Globetrotter [ Śro, 20.09.2006, 17:44 ]
Temat postu: 

Ok!! Jak cos to GG !!

Autor:  kenji [ Śro, 20.09.2006, 18:07 ]
Temat postu: 

johnus napisał(a):
1. jeślibym zrobił odkop (przy czym musze go jeszcze znaleźć) to nikt by tam nie zajrzał;
2. Jest wielu ludzi któzy tak jak ja nie siedzą na tym forum od zarania dziejów tylko np. od miesiąca i nie mieli okazji widzieć tych zdjęć... czy podobnych...


ad. 1. G^&no prawda. :P
ad.2 To akurat zadne wytlumaczenie. Wyszukiwarka na forum jest po to zeby z niej korzystac i nie powatarzac tematow bez sensu bo siÄ™ robi "burdel".

Ale na ciężarówkach panują inne zasady niż na reszzcie forum. :roll:



Poza tym podajemy też źródło zdjęć.

Autor:  johnus [ Śro, 20.09.2006, 18:24 ]
Temat postu: 

Nie zawsze pamiętam źródło a przeważnie pakuje z dysku więc bede podawał źródło http://www.johnus.fotosik.pl bo zawsze jesli moge kopiuje zdjęcia :] więc będziesz miał swoje źródło...

Autor:  johnus [ Śro, 20.09.2006, 18:28 ]
Temat postu: 

I jeszcze jedno: na początku kiedy weszłem pierwszy raz na tą stronke odkopałem temat... oto jakieg odostałem private message'a:
tu cytat "witam! jestes nowy wiec pewnie nie wiesz ze w goirnika nie ladnie sie bawic!!!! przyszedles...szperasz po tematach i komentujesz...nie mozesz tylko ogladac bez komentowania? swierzo zkomentowane posty wskakuja na 1 miejsce na liscie co niektorych bardzo bardzo drazni!!!! pomysl i dostosuj sie....
narka; witek11"
I czy macie cos jeszcze do powiedzenia??

Autor:  witek11 [ Śro, 20.09.2006, 18:50 ]
Temat postu: 

johnus napisał(a):
I jeszcze jedno: na początku kiedy weszłem pierwszy raz na tą stronke odkopałem temat... oto jakieg odostałem private message'a:
tu cytat "witam! jestes nowy wiec pewnie nie wiesz ze w goirnika nie ladnie sie bawic!!!! przyszedles...szperasz po tematach i komentujesz...nie mozesz tylko ogladac bez komentowania? swierzo zkomentowane posty wskakuja na 1 miejsce na liscie co niektorych bardzo bardzo drazni!!!! pomysl i dostosuj sie....
narka; witek11"
I czy macie cos jeszcze do powiedzenia??

tak,napisalem to..co tu duzo ukrywac... i drazni mnie to...
teraz odnosnie tematu... mogles znalezc tamten stary temat i dokleic do niego te info ktore tu masz... ale ja tu sie nie bede klucil... forum nie od tego sluzy... postapiles tak jak jest... spoko... a ta wiadomosc.. wyslalem zanim jeszcze powstal jakis twoj temat...

Autor:  piotr11 [ Śro, 20.09.2006, 18:56 ]
Temat postu: 

O wow ale piękne foto z tym zerstawem którego cień pada na pole :D

Jeśli ktoś chce się dowiedzieć o transporcie ponadnormatywnym zapraszam o lektury czasopisma Transport TM. W kilku numerach był o tym baardzo obszerne artykuły. Może potem jak przekopię swoje gazetki to wam powiem konkretnie w których :)

Autor:  kenji [ Śro, 20.09.2006, 18:59 ]
Temat postu: 

johnus - fakt - to troche denerwujÄ…ce :/

odkopanie tematu i napisanie posta w stylu "o jakie to fajne" jest głupie i bez sensu i gnojone tutaj

odkopanie tematu i dodanie doń zdjęć i ciekawych informacji jest jak najbardziej w porzadku.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/