| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Elektrownie wiatrowe - montaż przewóz części https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15155 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | johnus [ Pon, 18.09.2006, 21:39 ] |
| Temat postu: | Elektrownie wiatrowe - montaż przewóz części |
Mam parę fotek więc wrzucę jeszcze
to naczepa do tego typu rzeczy montowana z kawałków
i dalej elektrownie
montaż ten dźwig na szczycie do wsunięcia śmigła na wał jest fajny--> a to generator
i partia śmigiełek
Na tym zakończę miłego oglądania |
|
| Autor: | pardon [ Pon, 18.09.2006, 21:59 ] |
| Temat postu: | |
przerzucam do ciężarowych przyjemnie patrzeć na tego typu foty. Dech zapierają gabaryty przewożonych elementów ps. staraj się umieszczać fotki jedna pod drugą |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 19.09.2006, 6:55 ] |
| Temat postu: | |
też kiedyś chciałem umieścić taką galeryjke z poszczególnymi etapami montażu wiatraka - ale gdzieś mi się zgubiły namiary......... |
|
| Autor: | Globetrotter [ Wto, 19.09.2006, 14:28 ] |
| Temat postu: | |
Fajne i duże są!! U mnie w miejscowości mieli takie stawiać, fajnie by było bo mógłbym sie napatrzeć i porobić foty, ale jak narazie nic!! |
|
| Autor: | witek11 [ Wto, 19.09.2006, 16:33 ] |
| Temat postu: | |
dlugosc testawu robi wrazenie... fajan galeria..ale dlaczego powtarzacie tematy??? johnus zajrzyj w search czy to juz jest.... |
|
| Autor: | johnus [ Wto, 19.09.2006, 18:41 ] |
| Temat postu: | |
1. jeślibym zrobił odkop (przy czym musze go jeszcze znaleźć) to nikt by tam nie zajrzał; 2. Jest wielu ludzi któzy tak jak ja nie siedzą na tym forum od zarania dziejów tylko np. od miesiąca i nie mieli okazji widzieć tych zdjęć... czy podobnych... |
|
| Autor: | pardon [ Wto, 19.09.2006, 19:11 ] |
| Temat postu: | |
witek11 napisał(a): dlaczego powtarzacie tematy fakt byĹ‚o ... ale w specjalistycznych i w dodatku jako ciekawostka z jednym zdjÄ™ciem ( http://samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=11662 ) .. A tutaj jest temat dość kompleksowy ... mozna połączyć ewentualnie ale pĂłki co nie widzÄ™ sensu. Niech bÄ™dzie tak jak jest ... |
|
| Autor: | johnus [ Śro, 20.09.2006, 14:55 ] |
| Temat postu: | |
Hmm Witek11' zdenerwował mnie nieco ale dzięki uprzejmości Pardon'a i Ixxos'a temat został. Natomiast tamten temat (bo na niego zajrzałem) jest hmmm niewypałem bo jedna fotka to mało troszkę... wlazłem na stronę podaną przez Autora... i znalazłem masę zdjęć z montażu... szkoda ze Ci się nie chciało ruszyć D... żeby tam zajrzeć tylko wylewasz błoto na innych którzy coś starają się znaleźć... zamieszczam je więc i tu dopiero widac ogrom tego co oni wożą...
zdjęcie pozornie inne--> ale to są zbrojenia do fundamentu
C by sales.nordex-online.com i parę zdjęć latarnii morskiej montażu bo to temat podobny
a więc tyle jednak troszke więcej niż jedno.... |
|
| Autor: | johnus [ Śro, 20.09.2006, 15:01 ] |
| Temat postu: | |
I wyprofilowanie jest konieczne łopaty śmigła bo skontaktowałem sie z panem D. (nazwiska nie podam ze zrozumiałych względów) któy jest wynalazcą i wytwarza również elektrownie wiatrowe tge mniejsze oczywiście. Jest on przyjacielem moich rodziców i zgodził mi się udzielić apru informacji które sprowadzają się włąśnie do tego ze łopaty muszą być wyprofilowane a pred samą elektr. musi być ok 15km. przestrzeni bez drzew--> ponieważ zakłócają one prądy powietrzne. Jadąc w kierunku W-wy bocznymi drogami można zauważyć 4 stojące elektrownie które nie maja takich łopat i stoją w zadzrzewionej okolicy.... sa nieczynne... jedna stoi również koło Ujazdu i też jest nieczynna. |
|
| Autor: | Globetrotter [ Śro, 20.09.2006, 15:06 ] |
| Temat postu: | |
Boskie są!! Uwielbiam transport ponadgabarytowy!! Podoba mi sie fota 3 od końca!! |
|
| Autor: | johnus [ Śro, 20.09.2006, 15:55 ] |
| Temat postu: | |
dzięki;) |
|
| Autor: | Globetrotter [ Śro, 20.09.2006, 17:44 ] |
| Temat postu: | |
Ok!! Jak cos to GG !! |
|
| Autor: | kenji [ Śro, 20.09.2006, 18:07 ] |
| Temat postu: | |
johnus napisał(a): 1. jeĹ›libym zrobiĹ‚ odkop (przy czym musze go jeszcze znaleźć) to nikt by tam nie zajrzaĹ‚; 2. Jest wielu ludzi ktĂłzy tak jak ja nie siedzÄ… na tym forum od zarania dziejĂłw tylko np. od miesiÄ…ca i nie mieli okazji widzieć tych zdjęć... czy podobnych... ad. 1. G^&no prawda. ad.2 To akurat zadne wytlumaczenie. Wyszukiwarka na forum jest po to zeby z niej korzystac i nie powatarzac tematow bez sensu bo siÄ™ robi "burdel". Ale na ciężarĂłwkach panujÄ… inne zasady niĹĽ na reszzcie forum. Poza tym podajemy teĹĽ ĹşrĂłdĹ‚o zdjęć. |
|
| Autor: | johnus [ Śro, 20.09.2006, 18:24 ] |
| Temat postu: | |
Nie zawsze pamiętam źródło a przeważnie pakuje z dysku więc bede podawał źródło http://www.johnus.fotosik.pl bo zawsze jesli moge kopiuje zdjęcia :] więc będziesz miał swoje źródło... |
|
| Autor: | johnus [ Śro, 20.09.2006, 18:28 ] |
| Temat postu: | |
I jeszcze jedno: na początku kiedy weszłem pierwszy raz na tą stronke odkopałem temat... oto jakieg odostałem private message'a: tu cytat "witam! jestes nowy wiec pewnie nie wiesz ze w goirnika nie ladnie sie bawic!!!! przyszedles...szperasz po tematach i komentujesz...nie mozesz tylko ogladac bez komentowania? swierzo zkomentowane posty wskakuja na 1 miejsce na liscie co niektorych bardzo bardzo drazni!!!! pomysl i dostosuj sie.... narka; witek11" I czy macie cos jeszcze do powiedzenia?? |
|
| Autor: | witek11 [ Śro, 20.09.2006, 18:50 ] |
| Temat postu: | |
johnus napisał(a): I jeszcze jedno: na poczÄ…tku kiedy weszĹ‚em pierwszy raz na tÄ… stronke odkopaĹ‚em temat... oto jakieg odostaĹ‚em private message'a: tu cytat "witam! jestes nowy wiec pewnie nie wiesz ze w goirnika nie ladnie sie bawic!!!! przyszedles...szperasz po tematach i komentujesz...nie mozesz tylko ogladac bez komentowania? swierzo zkomentowane posty wskakuja na 1 miejsce na liscie co niektorych bardzo bardzo drazni!!!! pomysl i dostosuj sie.... narka; witek11" I czy macie cos jeszcze do powiedzenia?? tak,napisalem to..co tu duzo ukrywac... i drazni mnie to... teraz odnosnie tematu... mogles znalezc tamten stary temat i dokleic do niego te info ktore tu masz... ale ja tu sie nie bede klucil... forum nie od tego sluzy... postapiles tak jak jest... spoko... a ta wiadomosc.. wyslalem zanim jeszcze powstal jakis twoj temat... |
|
| Autor: | piotr11 [ Śro, 20.09.2006, 18:56 ] |
| Temat postu: | |
O wow ale piękne foto z tym zerstawem którego cień pada na pole Jeśli ktoś chce się dowiedzieć o transporcie ponadnormatywnym zapraszam o lektury czasopisma Transport TM. W kilku numerach był o tym baardzo obszerne artykuły. Może potem jak przekopię swoje gazetki to wam powiem konkretnie w których |
|
| Autor: | kenji [ Śro, 20.09.2006, 18:59 ] |
| Temat postu: | |
johnus - fakt - to troche denerwujące odkopanie tematu i napisanie posta w stylu "o jakie to fajne" jest głupie i bez sensu i gnojone tutaj odkopanie tematu i dodanie doń zdjęć i ciekawych informacji jest jak najbardziej w porzadku. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|