| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Wrzucam trochę ciężarówek amerykanów i europejczyków https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15154 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | johnus [ Pon, 18.09.2006, 21:21 ] |
| Temat postu: | Wrzucam trochę ciężarówek amerykanów i europejczyków |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() I tu niesamowita sprawa ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() i moja ulubiona seria Scanii![]() ![]() ![]() Koniec na dziś heh wrzucę jescze galeryjke jutro pięknych Saab-Scanii |
|
| Autor: | johnus [ Pon, 18.09.2006, 21:23 ] |
| Temat postu: | |
Hehe no i jeśli zdaże to tuningowanych |
|
| Autor: | stoszek [ Wto, 19.09.2006, 6:09 ] |
| Temat postu: | |
ten truck na dziewiÄ…tej fotce ma dziwnÄ… naczpe, troszke krĂłtka. dziwnie teĹĽ wyglÄ…da truck ze sleeperem na 2 osiach. tak ogĂłlnie to fajna galeria |
|
| Autor: | Grzyws [ Wto, 19.09.2006, 6:25 ] |
| Temat postu: | |
Na tych fotka świetnie widać jaka jest wielka różnica pomiędzy ciężarówkami amerykańskimi a europejskimi. Amerykańskie są wielkie, muskularne prawdziwe czołgi na kołach Europejskie wyglądają trochę tandetnie jakieś plastikowe zderzaczki i inne pierdółki. |
|
| Autor: | pardon [ Wto, 19.09.2006, 8:26 ] |
| Temat postu: | |
wspaniałe okazy |
|
| Autor: | witek11 [ Wto, 19.09.2006, 16:35 ] |
| Temat postu: | |
fajne bryczki... ciekawy amerykanie maja styl tuningu... u nas w tirach widac tylko nalepki i maskotki na przedniej szybie.. wstretnie to wyglada.... |
|
| Autor: | Globetrotter [ Wto, 19.09.2006, 17:20 ] |
| Temat postu: | |
witek11 napisał(a): u nas w tirach widac tylko nalepki i maskotki na przedniej szybie.. wstretnie to wyglada.... To prawda a jak takie cos widze to jest mi niedobrze, ostatnio koles jechaĹ‚ przez moja miejscowosc i mial lampki choinkowe na szybie |
|
| Autor: | hiob [ Nie, 29.10.2006, 18:22 ] |
| Temat postu: | |
Tutaj teĹĽ nie brakuje aut z lampkami choinkowymi, a teraz z dyniami, duchami i czarownicami. Ale styl ozdĂłb jest generalnie inny. Nie ma zwyczaju wieszania proporczykĂłw, ani pisania swego imienia. UĹĽywa siÄ™ „handle”, Nicka, czy pseudonimu, ktĂłry czasem jest napisany maĹ‚ymi literkami pod oknem kierowcy. Ozdoby głównie sprowadzajÄ… siÄ™ do lampek, ktĂłrych czasem sÄ… tysiÄ…ce. Teraz jak LEDy staĹ‚y siÄ™ popularne jest to duĹĽo prostsze, bo nie zabiera wiele prÄ…du. TakĹĽe dodatkowe elementy chromowane sÄ… czÄ™stym dodatkiem. „murrals”, malowidĹ‚a na autach sÄ… rzadsze, bo droĹĽsze, ale sporadycznie widać i takie samochody na drogach. PodĹ›wietlane „michelinki” sÄ… niemal gwarancjÄ…, ĹĽe to jedzie Polak, Ukrainiec, Serb, SĹ‚owak, Rumun, czy ktoĹ› taki. Amerykanie nie majÄ… takiego zwyczaju. Jest teĹĽ wiele zupeĹ‚nie nieprzerabianych samochodĂłw i sÄ… takie, jak mĂłj. Z kilkoma winylowymi nalepkami przedstawiajÄ…cymi herby Polski i Krakowa i polskÄ… rejestracjÄ…, ale bez dodatkowych lampek. KiedyĹ› spÄ™dzaĹ‚em czas i pieniÄ…dze na takie rzeczy, ale mi z czasem przeszĹ‚o. I tak nigdy nie miaĹ‚em tego samego auta dĹ‚uĹĽej niĹĽ 4 lata i potem trzeba wszystko zaczynać od nowa, wiÄ™c daĹ‚em sobie spokĂłj. |
|
| Autor: | hiob [ Nie, 29.10.2006, 18:35 ] |
| Temat postu: | |
stoszek napisał(a): ten truck na dziewiÄ…tej fotce ma dziwnÄ… naczpe, troszke krĂłtka. Na dziewiÄ…tej fotce jest ten sam truck, co na Ăłsmej. To pierwsza naczepa, drugiej za niÄ… widać tylko kawaĹ‚ek. Jest to tzw. B-Train, zestaw skĹ‚adajÄ…cy siÄ™ z ciÄ…gnika, naczepy, ktĂłra w tylnej części ma takĹĽe siodĹ‚o i drugiej naczepy zaczepionej na pierwszÄ…. Taki zestaw nie wymaga dodatkowej osi z dyszlem i siodĹ‚em, tzw. dolly, ktĂłra jest niezbÄ™dna do łączenia zwykĹ‚ych naczep ze sobÄ…. Zestawy popularne w Australii i Nowej Zelandii, a takĹĽe w Kanadzie i zachodnich stanach USA. ZupeĹ‚nie niewidoczne na wschodzie StanĂłw. |
|
| Autor: | stoszek [ Nie, 29.10.2006, 22:04 ] |
| Temat postu: | |
na 10też. ale i tak piękne trucki. a z nich te najlepsze, wedlug mnie
|
|
| Autor: | witek11 [ Pon, 30.10.2006, 16:11 ] |
| Temat postu: | |
noo najladniejsze sa.. z europejskim many sa gora |
|
| Autor: | gumi2 [ Czw, 16.11.2006, 20:34 ] |
| Temat postu: | |
noo fajne bryki ale zdecydowanie bardziej podobaja mi sie europejskie, głównie to scanie ale takze renault magnum jest niczego sobie |
|
| Autor: | Konradek [ Czw, 14.12.2006, 22:19 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo fajne fotki |
|
| Autor: | Mibay [ Pon, 18.12.2006, 12:33 ] |
| Temat postu: | |
Mi się zawsze podobały bardziej amerykańskie ciężarówki od europejskich |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|