| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Tonka Super Truck - wyścigówka z Atlanty https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15082 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pią, 15.09.2006, 19:34 ] |
| Temat postu: | Tonka Super Truck - wyścigówka z Atlanty |
takie cóś mi się znalazło
(C)http://www.motorsport.com/ - Image by Eric Gilbert |
|
| Autor: | witek11 [ Pią, 15.09.2006, 20:33 ] |
| Temat postu: | |
uuu nawet ladna.... ciekawe jaki ma silnik... dane by sie przydaly... |
|
| Autor: | Globetrotter [ Nie, 17.09.2006, 13:13 ] |
| Temat postu: | |
Ĺadne.... fajne!! Poszukam tych danych na temat silnika itp. |
|
| Autor: | johnus [ Nie, 17.09.2006, 18:56 ] |
| Temat postu: | |
Znalazłem jakieś informacje, że powstanią jakieś ścigałki na TONKA'ch i specyfikacje wyglądały mniej więcej tak: hamulce HALDEX chłodzone wodą, silniki Detroit Diesel 60 seria, ZF ecomat skrzynka biegów, opony Continental'a i felgi Alcoa(?), filtry wszelkie to K&N, części bezpieczeństwa dostarcza SPARCO. Inne firmy biorące udział w projekcie to: Eibach Springs, ATL i jakieśtam |
|
| Autor: | witek11 [ Nie, 17.09.2006, 19:03 ] |
| Temat postu: | |
z tych danych nic nie wiem.. jaka moc? |
|
| Autor: | johnus [ Pon, 18.09.2006, 17:43 ] |
| Temat postu: | |
Mam parę informacji nt. silnika Detroit Diesel tylko że... są ich 4 rodzaje i jeszcze mają zróżnicowana moc... więc podejrzewam że to najmocniejsza wersja silnika i mała przeróbka (na prędkość) więc ma kło 700KM mam nadzieję ze ktoś znajdzie coś konkretnego |
|
| Autor: | witek11 [ Pon, 18.09.2006, 17:51 ] |
| Temat postu: | |
uu 700 kucykow.... niezle... bedzie fura miala niezlego kopa.... |
|
| Autor: | johnus [ Pon, 18.09.2006, 17:55 ] |
| Temat postu: | |
no sporawo... ale nic pewnego z tymi kucami |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|