| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Transport w Iranie https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15026 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kenji [ Śro, 13.09.2006, 18:39 ] |
| Temat postu: | Transport w Iranie |
lkw-infos.net |
|
| Autor: | Grzyws [ Śro, 13.09.2006, 20:16 ] |
| Temat postu: | |
Widac że jest tam mieszanina Amerykańskich i Europejskich trucków, ale wszystkie są w miare nowe( no prawie wszystkie) moim zdaniem poziom podobny do tego który jest w polsce. |
|
| Autor: | rafcio14 [ Śro, 13.09.2006, 20:23 ] |
| Temat postu: | |
No, no nie jest tak tragicznie jak sobie wyobrażałem |
|
| Autor: | witek11 [ Śro, 13.09.2006, 20:47 ] |
| Temat postu: | |
macie racje.... jak na tamte warunki myslalem ze bedzie zupelnie inaczej..a tu popatrz many,volvo (nawet w nowej kascie).amerykany..nie jest tak zle |
|
| Autor: | Seb@ [ Śro, 13.09.2006, 20:49 ] |
| Temat postu: | |
DuĹĽo VOLVO ale MACK-i wymiatajÄ… |
|
| Autor: | Ursus [ Czw, 14.09.2006, 19:13 ] |
| Temat postu: | |
Mi również najbardziej spodobały się MACKi (najbardziej ten stary czerwony). I tak samo jak poprzednikom - wydawało mi się, że w Iranie transport innymi się ciężarówkami odbywa. Chociaż może te pokazane tutaj to te lepsze, a ogólnie widać jakieś inne |
|
| Autor: | Globetrotter [ Nie, 17.09.2006, 14:54 ] |
| Temat postu: | |
A to jest Willi Betz w.... gdzieĹ› tam ale fajnie wyglÄ…da!!
|
|
| Autor: | johnus [ Nie, 17.09.2006, 18:44 ] |
| Temat postu: | |
CoĹ› podobnego no super wyglÄ…dajÄ… |
|
| Autor: | Globetrotter [ Nie, 17.09.2006, 18:49 ] |
| Temat postu: | |
No a jednak!! |
|
| Autor: | johnus [ Nie, 17.09.2006, 18:58 ] |
| Temat postu: | |
prawda |
|
| Autor: | witek11 [ Nie, 17.09.2006, 19:03 ] |
| Temat postu: | |
po takich wertepach jakie widac powyzej powinny zapuszczac sie ciagniki conajmniej 3 osiowe.... ale te tez niezle daja sobie rade... |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|