Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Transport w Iranie
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15026
Strona 1 z 1

Autor:  kenji [ Śro, 13.09.2006, 18:39 ]
Temat postu:  Transport w Iranie

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


lkw-infos.net

Autor:  Grzyws [ Śro, 13.09.2006, 20:16 ]
Temat postu: 

Widac że jest tam mieszanina Amerykańskich i Europejskich trucków, ale wszystkie są w miare nowe( no prawie wszystkie) moim zdaniem poziom podobny do tego który jest w polsce.

Autor:  rafcio14 [ Śro, 13.09.2006, 20:23 ]
Temat postu: 

No, no nie jest tak tragicznie jak sobie wyobrażałem

Autor:  witek11 [ Śro, 13.09.2006, 20:47 ]
Temat postu: 

macie racje.... jak na tamte warunki myslalem ze bedzie zupelnie inaczej..a tu popatrz many,volvo (nawet w nowej kascie).amerykany..nie jest tak zle

Autor:  Seb@ [ Śro, 13.09.2006, 20:49 ]
Temat postu: 

DuĹĽo VOLVO ale MACK-i wymiatajÄ…

Autor:  Ursus [ Czw, 14.09.2006, 19:13 ]
Temat postu: 

Mi również najbardziej spodobały się MACKi (najbardziej ten stary czerwony). I tak samo jak poprzednikom - wydawało mi się, że w Iranie transport innymi się ciężarówkami odbywa. Chociaż może te pokazane tutaj to te lepsze, a ogólnie widać jakieś inne ;)

Autor:  Globetrotter [ Nie, 17.09.2006, 14:54 ]
Temat postu: 

A to jest Willi Betz w.... gdzieĹ› tam ale fajnie wyglÄ…da!!
Image
Image
Image

Autor:  johnus [ Nie, 17.09.2006, 18:44 ]
Temat postu: 

Coś podobnego no super wyglądają 8) ale nie spodziewałem się firmy tej tam... gdzieś 8)

Autor:  Globetrotter [ Nie, 17.09.2006, 18:49 ]
Temat postu: 

No a jednak!!

Autor:  johnus [ Nie, 17.09.2006, 18:58 ]
Temat postu: 

prawda :wink: to niemiecka firma jest nawet często w naszym kraju jeżdżą i mają też zółte naczepy(plandeki)

Autor:  witek11 [ Nie, 17.09.2006, 19:03 ]
Temat postu: 

po takich wertepach jakie widac powyzej powinny zapuszczac sie ciagniki conajmniej 3 osiowe.... ale te tez niezle daja sobie rade... :twisted: :twisted:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/