| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Steyr STA https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15023 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kenji [ Śro, 13.09.2006, 18:12 ] |
| Temat postu: | Steyr STA |
Czyli licencyjny MAN TG-A.
lkw-infos.net |
|
| Autor: | witek11 [ Śro, 13.09.2006, 18:42 ] |
| Temat postu: | |
wszystko co ma choc 1 % udzialu MANa jest wypasione.... trudno sie nie domyslac co napisze.... wypasiony woz!!! chce takiego!!!!!! |
|
| Autor: | Grzyws [ Śro, 13.09.2006, 20:12 ] |
| Temat postu: | |
Wyglada świetnie, jest jak brat bliźniak MANa ale nie ma się czemu dziwić. A tak na marginesie to Steyr to z jakiego kraju pochodzi ?? |
|
| Autor: | ixxos [ Śro, 13.09.2006, 20:19 ] |
| Temat postu: | |
Austria (chyba) i tylko chyba juĹĽ tylko tam pod tÄ… markÄ… jest sprzedawany MoĹĽe kiedyĹ› doczekamy siÄ™ takich StarĂłw Ten na ostaniej fotce fajnie wymalowany |
|
| Autor: | Grzyws [ Śro, 13.09.2006, 20:21 ] |
| Temat postu: | |
O ile mnie pamieć nie myli to Star również jest pod skrzydłami Mana więc wszystko jest możliwe |
|
| Autor: | ZwierZ [ Czw, 14.09.2006, 10:34 ] |
| Temat postu: | |
Grzyws napisał(a): O ile mnie pamieć nie myli to Star rĂłwnieĹĽ jest pod skrzydĹ‚ami Mana wiÄ™c wszystko jest moĹĽliwe Nie ma co siÄ™ Ĺ‚udzić. Man robiĹ‚ Stara na bazie swojej poprzedniej lekkiej cężarĂłwki (chyba L2000), najpierw w Polsce potem jednak przeniesiono produkcjÄ™ do Austrii, gdzie w ostatniej fazie na lini dodawane byĹ‚o kilka detali charakterystycznych dla marek: Star, Steyr, Man. Potem pokzano nowy model i zaniechano oferowanie go jako Star. I nie wiadomo czy kiedyĹ› Man powrĂłci do marki Star |
|
| Autor: | Ursus [ Czw, 14.09.2006, 19:11 ] |
| Temat postu: | |
A moim zdaniem brzydkie. Nie podoba mi się połączenie kabiny Mana z tradycyjną atrapką Steyr'a. A co ddo Steyr'a to oczywiście w Austrii się narodziły |
|
| Autor: | witek11 [ Czw, 14.09.2006, 19:38 ] |
| Temat postu: | |
a mi sie to podoba... nie przeszkadza mi to... fajne sa |
|
| Autor: | PABEX [ Pią, 15.09.2006, 18:49 ] |
| Temat postu: | |
Ztego co ja wiem to samochody sywilne pod marka star juz niebedÄ… sprzedawane tylko dla wojska bedÄ… stary a co do steyra to on produkowal kabiny dla manĂłw l2000 |
|
| Autor: | Mefisto [ Sob, 16.09.2006, 10:04 ] |
| Temat postu: | |
Lubie Steyr'y zawsze lubilem i wyglada bardzo fajnie bo to ze to w zasadzie MAN to mi nie przeszkadza. Na ostatniej fotce jest roznica miedzy tymi nowymi a tym starym troche w tyle (chodzi o wielkosc) |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|