Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Steyr STA
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15023
Strona 1 z 1

Autor:  kenji [ Śro, 13.09.2006, 18:12 ]
Temat postu:  Steyr STA

Czyli licencyjny MAN TG-A.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

lkw-infos.net

Autor:  witek11 [ Śro, 13.09.2006, 18:42 ]
Temat postu: 

wszystko co ma choc 1 % udzialu MANa jest wypasione.... trudno sie nie domyslac co napisze.... wypasiony woz!!! chce takiego!!!!!!

Autor:  Grzyws [ Śro, 13.09.2006, 20:12 ]
Temat postu: 

Wyglada świetnie, jest jak brat bliźniak MANa ale nie ma się czemu dziwić.

A tak na marginesie to Steyr to z jakiego kraju pochodzi ??

Autor:  ixxos [ Śro, 13.09.2006, 20:19 ]
Temat postu: 

Austria (chyba) i tylko chyba juĹĽ tylko tam pod tÄ… markÄ… jest sprzedawany

MoĹĽe kiedyĹ› doczekamy siÄ™ takich StarĂłw :> :twisted:

Ten na ostaniej fotce fajnie wymalowany 8)

Autor:  Grzyws [ Śro, 13.09.2006, 20:21 ]
Temat postu: 

O ile mnie pamieć nie myli to Star również jest pod skrzydłami Mana więc wszystko jest możliwe ;)

Autor:  ZwierZ [ Czw, 14.09.2006, 10:34 ]
Temat postu: 

Grzyws napisał(a):
O ile mnie pamieć nie myli to Star również jest pod skrzydłami Mana więc wszystko jest możliwe ;)


Nie ma co się łudzić.
Man robił Stara na bazie swojej poprzedniej lekkiej cężarówki (chyba L2000), najpierw w Polsce potem jednak przeniesiono produkcję do Austrii, gdzie w ostatniej fazie na lini dodawane było kilka detali charakterystycznych dla marek: Star, Steyr, Man.
Potem pokzano nowy model i zaniechano oferowanie go jako Star.
I nie wiadomo czy kiedyĹ› Man powrĂłci do marki Star :/:/

Autor:  Ursus [ Czw, 14.09.2006, 19:11 ]
Temat postu: 

A moim zdaniem brzydkie. Nie podoba mi się połączenie kabiny Mana z tradycyjną atrapką Steyr'a.
A co ddo Steyr'a to oczywiście w Austrii się narodziły ;)

Autor:  witek11 [ Czw, 14.09.2006, 19:38 ]
Temat postu: 

a mi sie to podoba... nie przeszkadza mi to... fajne sa

Autor:  PABEX [ Pią, 15.09.2006, 18:49 ]
Temat postu: 

Ztego co ja wiem to samochody sywilne pod marka star juz niebedÄ… sprzedawane tylko dla wojska bedÄ… stary a co do steyra to on produkowal kabiny dla manĂłw l2000

Autor:  Mefisto [ Sob, 16.09.2006, 10:04 ]
Temat postu: 

Lubie Steyr'y zawsze lubilem i wyglada bardzo fajnie bo to ze to w zasadzie MAN to mi nie przeszkadza. Na ostatniej fotce jest roznica miedzy tymi nowymi a tym starym troche w tyle (chodzi o wielkosc)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/