| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Mercedes Benz SK - 1988-1996 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15019 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kenji [ Śro, 13.09.2006, 17:54 ] |
| Temat postu: | Mercedes Benz SK - 1988-1996 |
lkw-infos.net |
|
| Autor: | witek11 [ Śro, 13.09.2006, 18:46 ] |
| Temat postu: | |
ogolnie merce mi sie nie podobaja(ciezarowki,bo osobowki sa super).. slyszalem ze silniki im sie psuja... ale z wygladau ladna bryczka...oczywiscie z checia bym sobie nim pojezdzil |
|
| Autor: | kenji [ Śro, 13.09.2006, 18:53 ] |
| Temat postu: | |
witek11 napisał(a): slyszalem ze silniki im sie psuja :O a ja pierwsze sĹ‚yszÄ™ coĹ› takiego...Maszyny nie do zajezdzenia... widać chociaĹĽby na przykĹ‚adzie wĹ‚aĹ›nie SK... |
|
| Autor: | rafcio14 [ Śro, 13.09.2006, 20:19 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo ładne nadwozie. Bojowo wyglądają |
|
| Autor: | AutoElegance [ Śro, 13.09.2006, 21:23 ] |
| Temat postu: | |
witek11 a gdzie ty slyszales takie opinie? silniki MB slyna z bezawaryjnosci i dlugowiecznosci ! U nas w firmie byl taki jako ciagnik siodlowy o mocy 480 KM i nigdy nie nie popsul. |
|
| Autor: | witek11 [ Czw, 14.09.2006, 17:14 ] |
| Temat postu: | |
AutoElegance napisał(a): witek11 a gdzie ty slyszales takie opinie? silniki MB slyna z bezawaryjnosci i dlugowiecznosci ! U nas w firmie byl taki jako ciagnik siodlowy o mocy 480 KM i nigdy nie nie popsul. kuzyn jezdzi mercem i narzeka na niego... |
|
| Autor: | kenji [ Czw, 14.09.2006, 17:28 ] |
| Temat postu: | |
witek11 napisał(a): kuzyn jezdzi mercem i narzeka na niego... Jakim?? To zalezy, jezeli auto bylo katowane od "najmlodyszch lat" to wiadomo, ze dlugo nie pociagnie... |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|