Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Mercedes Benz SK - 1988-1996
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15019
Strona 1 z 1

Autor:  kenji [ Śro, 13.09.2006, 17:54 ]
Temat postu:  Mercedes Benz SK - 1988-1996

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

lkw-infos.net

Autor:  witek11 [ Śro, 13.09.2006, 18:46 ]
Temat postu: 

ogolnie merce mi sie nie podobaja(ciezarowki,bo osobowki sa super).. slyszalem ze silniki im sie psuja... ale z wygladau ladna bryczka...oczywiscie z checia bym sobie nim pojezdzil

Autor:  kenji [ Śro, 13.09.2006, 18:53 ]
Temat postu: 

witek11 napisał(a):
slyszalem ze silniki im sie psuja

:O a ja pierwsze słyszę coś takiego...Maszyny nie do zajezdzenia...
widać chociażby na przykładzie właśnie SK... :wink:

Autor:  rafcio14 [ Śro, 13.09.2006, 20:19 ]
Temat postu: 

Bardzo ładne nadwozie. Bojowo wyglądają

Autor:  AutoElegance [ Śro, 13.09.2006, 21:23 ]
Temat postu: 

witek11 a gdzie ty slyszales takie opinie?
silniki MB slyna z bezawaryjnosci i dlugowiecznosci !

U nas w firmie byl taki jako ciagnik siodlowy o mocy 480 KM i nigdy nie nie popsul.

Autor:  witek11 [ Czw, 14.09.2006, 17:14 ]
Temat postu: 

AutoElegance napisał(a):
witek11 a gdzie ty slyszales takie opinie?
silniki MB slyna z bezawaryjnosci i dlugowiecznosci !

U nas w firmie byl taki jako ciagnik siodlowy o mocy 480 KM i nigdy nie nie popsul.

kuzyn jezdzi mercem i narzeka na niego...

Autor:  kenji [ Czw, 14.09.2006, 17:28 ]
Temat postu: 

witek11 napisał(a):
kuzyn jezdzi mercem i narzeka na niego...

Jakim??

To zalezy, jezeli auto bylo katowane od "najmlodyszch lat" to wiadomo, ze dlugo nie pociagnie...

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/