 |
|
Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 22:27
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
 Spitzer-Silo Prototyp
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Czw, 17.03.2005, 17:35 |
|
 |
|
Sonsiatt
Postów: 1648 Miejscowość: Łódź
|
Moj szwagier widzial "to srebrne cos" na gierkowce jakos w zeszlym roku.Nie powiem,na ulicy sie wyroznia,mimo ze ponadprzecietnie brzydki jest. 
_________________ Whether your journeys take you across mountains, along busy motorways, through remote regions or to destinations several days away, these trucks will fulfil the toughest demands. (c) Scania
|
| Czw, 17.03.2005, 17:38 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Ciekawy patent z wycieraczkÄ…  ciekawe jak w kabinie
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Czw, 17.03.2005, 17:57 |
|
 |
|
AddMaster
Postów: 1522
|
ojapierdziele ;p nie chce takiej przyszlosci ;]
ale wycieraczki ma fajne ^^
|
| Czw, 17.03.2005, 18:03 |
|
 |
|
spider
Postów: 5434 Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
|
jak taka ma być przyszłość to ja chce żeby się zatrzymał czas.
_________________ ExoticCars.pl
|
| Czw, 17.03.2005, 18:24 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
AddMaster napisał(a): ale wycieraczki ma fajne ^^
a mi się wydaje, że to strasznie chybiony pomysł.
Jak zaczną się tak kręcić to będzie niezła shiza przed oczami

_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Czw, 17.03.2005, 18:47 |
|
 |
|
Reanimator
|
nie tyle że shiza ale odprowadzane wody lub opadów deszczy może nie być ciekawie.ale skoro to zrobili to źle nie jest.
a pozatym to co to za ĹĽenada
|
| Czw, 17.03.2005, 18:50 |
|
 |
|
tomek
Postów: 1034
|
mercedes chyba za bardzo wybiegł w przyszłość z tą ciężarówką 
|
| Czw, 17.03.2005, 20:12 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Czw, 17.03.2005, 20:44 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Przecież to ma kur*a konkrente wodogłowie 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Sob, 19.03.2005, 12:59 |
|
 |
|
Tiruś
Postów: 15 Miejscowość: Lublinbiec
|
Jak takie coś będzie się miało poruszać za około 20 lat to się chyba powiesze, już Radience jest do D**py.
|
| Wto, 22.03.2005, 14:23 |
|
 |
|
Mariusz DAF
|
WYGLADA JAKBY KTOS NA NIGO 2 RAZY NADEPNA
|
| Czw, 21.04.2005, 18:56 |
|
 |
|
Banshee777
Postów: 7 Miejscowość: Suwałki
|
Spokojnie, panowie. Myślę, że takie ciężarówki pojawią się za lat 50, a nie za 20. Poza tym jeśli nie będą się podobać przyszłym pokoleniom, to ich wcale nie kupią. To żółte cóś wygląda już nieco lepiej. W sumie nie wygladałaby nawet źle, gdyby nie ta wodogłowia przednia szyba z nieźle yebniętymi wycieraczkami.
_________________ I don't want relationship
|
| Pią, 13.05.2005, 22:54 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
W ciężarówkach i tak mało się dzieje, więc odkopie dla nowych
Ĺšwietny projekt, nie wyobraĹĽam go sobie na ĹĽywo 
_________________ locha lover
|
| Czw, 07.09.2006, 18:54 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
beznadzieja.. przydactwo... bleee... wyglada jak oko owada... wycieraczki ma fajne... heheh szkoda ze nie pokazano wnetrza... cioekawe ile jest tam miejsca..
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Czw, 07.09.2006, 19:27 |
|
 |
|
Guardian
Postów: 271 Miejscowość: Sosnowiec
|
Wszystko łądnie pieknie tylko kabina nie teges, jak w Slave 1 Jango Fetta  ... ja pierdzielę taką przyszłość i taki obciach na drodze... Bosch co to ma być... 
_________________ Wielki miłośnik - Scanii R i T - Volvo FH12 i FH16 - FIAT'a - MKS'u Dąbrowa Górnicza - Philadelphi 76ers - Carlsberga i Lecha - Gronhoelma i Hołowczyca - STAR WARS i LotR'a...
|
| Czw, 07.09.2006, 20:59 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
Mój ojciec w tym mercedesie siedział!! Nie jest tak źle!!
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Nie, 10.09.2006, 12:37 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
Globetrotter napisał(a): MĂłj ojciec w tym mercedesie siedziaĹ‚!! Nie jest tak Ĺşle!!
a duzo tam jest miejsca? z zewnatrz wyglada na to iz nawet nie ma gdzie sie przespac(minus).. siedzi sie wysoko(to jest plus).jak miejsce kierowcy?
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Nie, 10.09.2006, 13:45 |
|
 |
|
elCoyote
Postów: 2567 Miejscowość: Gdzieś na zachodnich rubieżach
Samochód: Volvo S80
|
Kołacze mi się we wspomnieniach jakiś program motoryzacyjny w którym mówiono o tym koncepcie. Wygląda intrygująco choć jest przy tym koszmarnie brzydki. Przypomina mi Seaquest.
_________________ Licencja na miłość Embargo na sen
|
| Nie, 10.09.2006, 23:59 |
|
 |
|
Guerrillero
Postów: 2290 Miejscowość: Wrocław
|
 Re: Spitzer-Silo Prototyp
ixxos napisał(a): W 2002 roku na saolonie Hannowerskim firma Spitzer-Silo zaprezentowaĹ‚a prototyp ciężarĂłwki przyszĹ‚oĹ›ci. Hmm... ByĹ‚ o tym artykuĹ‚ w MotoMagazynie juĹĽ w 1995r. Pisali, ĹĽe przy prÄ™dkoĹ›ci bodaj 120km/h ta szyba pÄ™ka pod naporem powietrza.
_________________ HLVS!
|
| Pon, 11.09.2006, 6:20 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |