Grzyws napisał(a):
O ile mnie pamieć nie myli to Star również jest pod skrzydłami Mana więc wszystko jest możliwe

Nie ma co się łudzić.
Man robił Stara na bazie swojej poprzedniej lekkiej cężarówki (chyba L2000), najpierw w Polsce potem jednak przeniesiono produkcję do Austrii, gdzie w ostatniej fazie na lini dodawane było kilka detali charakterystycznych dla marek: Star, Steyr, Man.
Potem pokzano nowy model i zaniechano oferowanie go jako Star.
I nie wiadomo czy kiedyĹ› Man powrĂłci do marki Star

:/