no i widzę że kuules dotrzymał słowa i na dobranoc zafundował dawkę pięknych maszyn. Moje szczególne zainteresowanie budzą wersje z dubelkabiną. Gdzieś w specjalistycznych dawałem kiedyś temat z furgonami specjalnego przeznaczenia na bazie International'i 4200 - bodajże furgony pancerne do konwoju. International łączy w swojej stylistyce nowoczesność z duchem prawdziwych legendarnych autostradowych monstrów... Nigdy nie przejdę obojętnie obok zdjecia tych maszyn .. tymbadziej obok prawdziwego pojazdu .... technika i sztuka w jednym - połączone z wszechstronnością zastosowań i adaptacji ...
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum