Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Mercedes Accelo
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=14626
Strona 1 z 1

Autor:  RR ltd Co. [ Wto, 29.08.2006, 20:57 ]
Temat postu: 

Ursus napisał(a):
To jak tania to czemu w Polsce jej nie ma :evil: :>


To brazylijski model Accelo


Image

Image

Image


(C) http://www.mercedes-benz.com.br

Autor:  Ursus [ Wto, 29.08.2006, 21:56 ]
Temat postu: 

No i super ciężaróweczka - jak na zaopatrzeniowca idealna. Ale czemu jej w Europie nie ma :> Szkoda, mogłaby się świetnie sprzedawać.

Autor:  ixxos [ Śro, 30.08.2006, 6:22 ]
Temat postu: 

Image

jeszcze raz dam tÄ… fote :wink:



Dlaczego nie w Europie, dlatego, że na Atego i innych można więcej zarobić :roll:
W Polsce na pewno by się całkiem dobrze sprzedawał, bo to jest właśnie ciężaróweczka narozwijające się rynki

Image
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_01.jpg

Image
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_02.jpg

Image
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_03.jpg

Image
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_04.jpg


(C)www.daimlerchrysler.com.br

wersja 4x4 rajdĂłwa

ImageImage


i jeszcze dodam kilka innych BrazylijczykĂłw nieznanych u Nas
ImageImage
ImageImage
(C)http://www.jipemania.com/

Autor:  Guardian [ Śro, 30.08.2006, 7:18 ]
Temat postu: 

fajna nawet, ma ładne kształty, ale w Europie nie mogłaby się pojawić, bo byłaby konkurentem dla Atego, a na to Mercedes nie pozwoli ;)

Autor:  kenji [ Śro, 30.08.2006, 8:46 ]
Temat postu: 

Image
Z tego co wyczytalem na lkwinfos to to jest brazylisjka odmiana LK, czyli tej popularnej ciężarówki
Image

:wink:

Autor:  Kobi [ Śro, 30.08.2006, 8:56 ]
Temat postu: 

kenji napisał(a):
Z tego co wyczytalem na lkwinfos to to jest brazylisjka odmiana LK, czyli tej popularnej ciężarówki


No to ta brazyliska odmiana jest rzeczwyście sporo ładniejsza ;) Wiele europejskich producentów nie tylko Mercedes, również np Volskwagen produkuje cieżarówki, którch w ogóle nie sprzedają w Europie :)

Autor:  Guardian [ Śro, 30.08.2006, 10:58 ]
Temat postu: 

I czasem te produkowane na rynek np brazylijski, albo argentyński są ładniejszych od odpowiedników w Europie...

Ciekawe czy w takiej Argentynie oglądają na forach ciężarówki jakie jeżdża w Europie... :wink:

Autor:  Ursus [ Śro, 30.08.2006, 11:27 ]
Temat postu: 

Napewno oglÄ…dajÄ… ;)
A co do tej ciężarówki to Mercedes napewno sprzedałby więcej takich ciężarówek niż tych Atego i innych. I dzięki temu by pewnie więcej zarobił ;)
Może sprowadzenie ich się opłaca :roll:

Autor:  witek11 [ Śro, 30.08.2006, 11:55 ]
Temat postu: 

podobny do hiundaya

Autor:  bobaz2 [ Wto, 12.09.2006, 17:14 ]
Temat postu: 

jak dla mnie to troche małe te ciężarówki ale w gorszym terenie sobie radzą doskonale patrząc na zdjęcia. ale zbytnio nie za ładne :lol:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/