| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Mercedes Accelo https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=14626 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RR ltd Co. [ Wto, 29.08.2006, 20:57 ] |
| Temat postu: | |
Ursus napisał(a): To jak tania to czemu w Polsce jej nie ma To brazylijski model Accelo (C) http://www.mercedes-benz.com.br |
|
| Autor: | Ursus [ Wto, 29.08.2006, 21:56 ] |
| Temat postu: | |
No i super ciężaróweczka - jak na zaopatrzeniowca idealna. Ale czemu jej w Europie nie ma |
|
| Autor: | ixxos [ Śro, 30.08.2006, 6:22 ] |
| Temat postu: | |
jeszcze raz dam tą fote Dlaczego nie w Europie, dlatego, że na Atego i innych można więcej zarobić W Polsce na pewno by się całkiem dobrze sprzedawał, bo to jest właśnie ciężaróweczka narozwijające się rynki
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_01.jpg
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_02.jpg
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_03.jpg
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_04.jpg (C)www.daimlerchrysler.com.br wersja 4x4 rajdĂłwa ![]()
i jeszcze dodam kilka innych BrazylijczykĂłw nieznanych u Nas ![]()
![]()
(C)http://www.jipemania.com/ |
|
| Autor: | Guardian [ Śro, 30.08.2006, 7:18 ] |
| Temat postu: | |
fajna nawet, ma ładne kształty, ale w Europie nie mogłaby się pojawić, bo byłaby konkurentem dla Atego, a na to Mercedes nie pozwoli |
|
| Autor: | kenji [ Śro, 30.08.2006, 8:46 ] |
| Temat postu: | |
Z tego co wyczytalem na lkwinfos to to jest brazylisjka odmiana LK, czyli tej popularnej ciężarówki
|
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 30.08.2006, 8:56 ] |
| Temat postu: | |
kenji napisał(a): Z tego co wyczytalem na lkwinfos to to jest brazylisjka odmiana LK, czyli tej popularnej ciężarĂłwki No to ta brazyliska odmiana jest rzeczwyĹ›cie sporo Ĺ‚adniejsza |
|
| Autor: | Guardian [ Śro, 30.08.2006, 10:58 ] |
| Temat postu: | |
I czasem te produkowane na rynek np brazylijski, albo argentyński są ładniejszych od odpowiedników w Europie... Ciekawe czy w takiej Argentynie oglądają na forach ciężarówki jakie jeżdża w Europie... |
|
| Autor: | Ursus [ Śro, 30.08.2006, 11:27 ] |
| Temat postu: | |
Napewno oglądają A co do tej ciężarówki to Mercedes napewno sprzedałby więcej takich ciężarówek niż tych Atego i innych. I dzięki temu by pewnie więcej zarobił Może sprowadzenie ich się opłaca |
|
| Autor: | witek11 [ Śro, 30.08.2006, 11:55 ] |
| Temat postu: | |
podobny do hiundaya |
|
| Autor: | bobaz2 [ Wto, 12.09.2006, 17:14 ] |
| Temat postu: | |
jak dla mnie to troche małe te ciężarówki ale w gorszym terenie sobie radzą doskonale patrząc na zdjęcia. ale zbytnio nie za ładne |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|