Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Odśnieżarki

Wto, 29.08.2006, 8:44

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


(c) lkw-infos.net

Wto, 29.08.2006, 8:53

Wszysktie są świetne...
ale najbardziej mocarna jest ta na gÄ…sienicach
Image
:mryellow:

Wto, 29.08.2006, 12:47

Tramwaj i ratrak są najlepsze bez dwóch zdań, no może jeszcze ten pług w "panterkę"...

Wto, 29.08.2006, 15:49

Przestańcie pisać w końcu posty w stylu "ale kur** wielki bydlak :shock: " :lol: :lol: :lol:

Wto, 29.08.2006, 17:57

Niestety w Polsce napewno szybko takich nie ujrzymy :( . Szkoda bo mi jelcze się już znudziły :/

Wto, 29.08.2006, 18:47

Wiele razy im dziękowałem w zimie że z wdzięczności moge pocałować je w tłumnik. Ładna galeria trzymasz poziom. 8)

Wto, 29.08.2006, 18:55

odśnieżareczki Boschung chyba już gdzieś tu są... ale chyba mniejsze modeliki :P .... czyżby nadchodziła zima ? :> ?

Wto, 29.08.2006, 19:29

no właśnie jeszcze 2-3 miesięce i znowu się zacznie zimucha :> :evil:

Wto, 29.08.2006, 20:17

nie wiem jak u was, ale u mnie jest przeraźliwie zimno i wygląda to tak jakby zima nadchodziła, dziś było 12st C :/
więc nie dziwcie się tematu ;) z drugiej strony, jakby został utworzony w największe upały też byłoby dobrze ;) ;]

Wto, 29.08.2006, 21:04

Ten mi się podobał najbardziej:

Image

Nie jest to co prawda ciężarówka, ale... :D

Śro, 30.08.2006, 8:12

mi sie też ratrak i tramwaj podobają. ale troche dziwnie wygląda tramwaj odśnieżarka.
Image
Czy mi sie wydaje ĹĽe to autko jest na bazie spriterka??

Śro, 30.08.2006, 8:42

stoszek napisał(a):autko jest na bazie spriterka??

Chyba tylko kabina zeń pochodzi. Dokładniej to się to Mantra nazywa.

Śro, 30.08.2006, 11:35

kenji napisał(a):
stoszek napisał(a):autko jest na bazie spriterka??

Chyba tylko kabina zeń pochodzi. Dokładniej to się to Mantra nazywa.

Ale chyba maska jest inna ;) A ja się zastanawiałem jaka to nazwa - myślałem już nawet, że może Dutra :lol: :lol:

Śro, 30.08.2006, 11:54

niezly sprzet :P

Śro, 30.08.2006, 15:33

Czyta tu ktoĹ› moje posty ? :?

HARNAĹš napisał(a):PrzestaĹ„cie pisać w koĹ„cu posty w stylu "ale kur** wielki bydlak Shocked " Laughing Laughing Laughing

[Tak szczerze powiedziawszy cała kategoria ciężarówki dla mnie jest tu bez sensu, jest tu tylko mała garstka osób które napiszą coś ciekawego, reszta to nabijanka, a kolegę który przywędrował z przystanku Woodstock skasujcie bo tylko nabija posty.

Śro, 30.08.2006, 15:43

HARNAĹš napisał(a):Czyta tu ktoĹ› moje posty ? Confused

HARNAŚ napisał:
Przestańcie pisać w końcu posty w stylu "ale kur** wielki bydlak Shocked " Laughing Laughing Laughing

[Tak szczerze powiedziawszy cała kategoria ciężarówki dla mnie jest tu bez sensu, jest tu tylko mała garstka osób które napiszą coś ciekawego, reszta to nabijanka, a kolegę który przywędrował z przystanku Woodstock skasujcie bo tylko nabija posty.

Widzisz gdzies tu taki post? :roll: Co sie na Wage Ciężką wszyscy przeniesc mamy, zeby galeryjki komentowac? :roll:

Śro, 30.08.2006, 16:37

Heeee ? a czy ja coś takiego powiedziałem ? ale ok to była tylko moja sugestia, róbcie co chcecie.

Nie, 03.09.2006, 10:23

rafcio14 napisał(a):Niestety w Polsce napewno szybko takich nie ujrzymy :( . Szkoda bo mi jelcze siÄ™ juĹĽ znudziĹ‚y :/

W moim mieście zarząd dró powiatowych w zeszłym roku kupił najnowocześniejszego Unimoga z kompletem oprzyrządowania
Przed minioną sesją Rady Powiatu 21 grudnia uroczyście zaprezentowano zakupiony z budżetu powiatu samochód wielozadaniowy Unimog marki Mercedes do utrzymywania dróg. Auto jest wielozadaniowym pojazdem specjalistycznym przeznaczonym do pracy w najcięższych warunkach. Pojazd, który kosztował powiat ok. 1 mln zł, będzie wykorzystywany zarówno w zimie, jak i w okresie letnim. Posiada bowiem możliwość koszenia traw, obcinania gałęzi wzdłuż drogi, czyści rowy i frezuje pobocza. W zimie natomiast będzie możliwość szybkiego i sprawnego odśnieżania nawet tych najtrudniejszych miejsc na drogach i posypywania śliskich nawierzchni jezdni. Warto dodać, że to jedyny taki samochód na terenie Dolnego Śląska.
Opracowano na podstawie informacji rzecznika prasowego Starostwa Powiatowego w Ĺšwidnicy

Image
Image
Image

Ostatniej zimy gdy były wielkie zaspy Świdnica nie dysponowała ciężkim sprzętem Jelcze i Liazy sie psuły na okrągło nie dziwie sie bo to już wysłużony sprzet wiec pożyczaliśmy sprzęt od Wałbrzycha tylko koszty były takie że lepiej opłacało sie kupić Unimoga ich pojazdy palą 100 na 100 :D
A oto czym dysponuje wałbrzych prawdziwy oldschool :D
Image
Image

Nie, 03.09.2006, 11:41

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Nie, 03.09.2006, 14:36

Przedostatnie zdjęcie powaliło mnie na kolana - Industrial, skąd takie zdjęcia? :shock:
Wyślij odpowiedź