| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Maz Powraca!! https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=14369 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Ursus [ Wto, 22.08.2006, 8:57 ] |
| Temat postu: | |
Czy ja wiem czy powraca - cały czas chyba je produkują... A tak wyglądały "tamte" Mazy.
http://www.travelblog.org |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 22.08.2006, 10:07 ] |
| Temat postu: | |
ojjjjjj ale złomy |
|
| Autor: | Globetrotter [ Wto, 22.08.2006, 13:36 ] |
| Temat postu: | |
Sorki za te duże zdjęcia!! |
|
| Autor: | rafcio14 [ Wto, 22.08.2006, 14:39 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo fajne te Mazy! PodobajÄ… mi siÄ™. Na budowy sÄ… w sam raz. Dla mnie ten Maz jest konkurentem dla Renault Kerax |
|
| Autor: | Ursus [ Wto, 22.08.2006, 15:21 ] |
| Temat postu: | |
Oto stronka Maza http://www.maz.com.by/ EDIT Jak ktoĹ› woli po "angielskiemu" http://www.maz.com.by/index.php/en/news/ |
|
| Autor: | Globetrotter [ Wto, 22.08.2006, 19:58 ] |
| Temat postu: | |
rafcio14 napisał(a): Bardzo fajne te Mazy! PodobajÄ… mi siÄ™. Na budowy sÄ… w sam raz. Dla mnie ten Maz jest konkurentem dla Renault Kerax To prawda, czytaĹ‚em w gazecie ĹĽe Maz bÄ™dzie pracowaĹ‚ na budowach, lub przy dystrybucji opaĹ‚u!! |
|
| Autor: | witek11 [ Wto, 22.08.2006, 22:15 ] |
| Temat postu: | |
hm.. 1 raz widze te marke.... spoko nawet... |
|
| Autor: | Guardian [ Czw, 24.08.2006, 10:59 ] |
| Temat postu: | |
czy ja wiem, takie trochę toporne wschodnioeuropejskie ciężarówki, jak zobaczę przejeżdżającą pod blokiem to może zmienie zdanie... |
|
| Autor: | Gienek [ Nie, 19.11.2006, 14:33 ] |
| Temat postu: | |
jako ciągniki siodłowe te stare mazy sprawdziły się. A tak na marginesie można by było pozbierać ze złomowisk te stare ciężarówki, odrestaurować i zrobić muzeum ciężarówek świata. |
|
| Autor: | stoszek [ Nie, 19.11.2006, 18:31 ] |
| Temat postu: | |
Dobry pomysł. mazy to nawet kozackie trucki. zaczynamy kase zbierać |
|
| Autor: | Mibay [ Śro, 22.11.2006, 19:17 ] |
| Temat postu: | |
U mnie w pobliżu jest kopalnia piasku i jeżdzą właśnie tam najnowsze maszyny ze stajni MAZ. Spróbuje srobić foty i pokazać wam na forum. |
|
| Autor: | Gienek [ Śro, 22.11.2006, 23:23 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: Spróbuje srobić foty i pokazać wam na forum. bardzo chętnie bym obejżał |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|