Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Montana Fire Works - pożarnicze z USA
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=12063
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pią, 26.05.2006, 17:11 ]
Temat postu:  Montana Fire Works - poĹĽarnicze z USA

piękne ciężarówy z Montany :lol:

Compressed Air Foam Water Tender
Image
Image
Image


Compressed Air Foam Hummer Pump & Roll Brush Vehicle
Image
Image
Image


Compressed Air Foam Rescue Truck
Image
Image
Image
Image


Compressed Air Foam
Rapid Response Urban Interface Brush Vehicle
Image
Image
Image
Image

dane tech producenta pod adresem:
http://www.montanafireworks.com

Autor:  pardon [ Pią, 26.05.2006, 19:00 ]
Temat postu: 

wspaniałe bydlaki naszpikowane sprzętem. Podoba mi się ich rozmaitość oraz bogactwo oprzyrządowania ... aż dziw ile można upchać w zabudowę tych pojazdów ![/url]

Autor:  kenji [ Pią, 26.05.2006, 22:51 ]
Temat postu: 

ale musza hamulce miec dobre :p zeby wyhamowac taka pedzÄ…cÄ… masÄ™....

mnie osobiscie bardziej podobaja sie te z NYC - American Lafrance truck ( :?: :?: ) - chyba...

Autor:  Nico [ Wto, 30.05.2006, 10:23 ]
Temat postu: 

Image

Nie powiem chętnie bym zamienił naszego 244 s jednostki na to :D :D :D :D

Autor:  Szakall69 [ Śro, 31.05.2006, 10:26 ]
Temat postu: 

No sprzet wielozadaniowy , wszysto ma tam swoje miejsce - pieknie , tylko czekac na poĹĽar :twisted:

Autor:  sdziobak [ Śro, 31.05.2006, 13:23 ]
Temat postu: 

super straz
:!:
a Compressed Air Foam Hummer Pump & Roll Brush Vehicle nie zakopie sie zadnym terenie

Autor:  czolgista55 [ Śro, 31.05.2006, 14:02 ]
Temat postu: 

ale fordem siÄ™ zakopie

Autor:  Guardian [ Śro, 31.05.2006, 20:44 ]
Temat postu:  Re: Montana Fire Works - poĹĽarnicze z USA

ixxos napisał(a):
piękne ciężarówy z Montany :lol:




Compressed Air Foam Hummer Pump & Roll Brush Vehicle
Image
Image



Compressed Air Foam Rescue Truck

Image







Compressed Air Foam Rescue Truck
:O orzeszku włoski, ile sprzętu

Hummer fajowo siÄ™ prezentuje

Autor:  sdziobak [ Czw, 01.06.2006, 14:47 ]
Temat postu: 

Cytuj:
ale fordem siÄ™ zakopie

Ale ten ford nie jest do jazdy w terenie

Autor:  sosna119 [ Pią, 02.06.2006, 13:34 ]
Temat postu: 

kenji napisał(a):
ale musza hamulce miec dobre :p zeby wyhamowac taka pedzÄ…cÄ… masÄ™....

mnie osobiscie bardziej podobaja sie te z NYC - American Lafrance truck ( :?: :?: ) - chyba...


to znowu takie ciężkie jest? ojciec jeździ scanią z cementowozem i masa zestawu z ładunkiem to lekko ponad 40 ton. tam muszą być hamulce porządne a tutaj olbrzymia moc hamulców nie jest aż tak wymagana.

Autor:  witek11 [ Sob, 03.06.2006, 12:55 ]
Temat postu: 

bardzo fajny sprzet! mam wrazenie ze jest on przeznaczony na wioski lub inne male pozary lub wypadki..

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/