| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Montana Fire Works - pożarnicze z USA https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=12063 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pią, 26.05.2006, 17:11 ] |
| Temat postu: | Montana Fire Works - poĹĽarnicze z USA |
piękne ciężarówy z Montany Compressed Air Foam Water Tender
Compressed Air Foam Hummer Pump & Roll Brush Vehicle
Compressed Air Foam Rescue Truck
Compressed Air Foam Rapid Response Urban Interface Brush Vehicle
dane tech producenta pod adresem: http://www.montanafireworks.com |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 26.05.2006, 19:00 ] |
| Temat postu: | |
wspaniałe bydlaki naszpikowane sprzętem. Podoba mi się ich rozmaitość oraz bogactwo oprzyrządowania ... aż dziw ile można upchać w zabudowę tych pojazdów ![/url] |
|
| Autor: | kenji [ Pią, 26.05.2006, 22:51 ] |
| Temat postu: | |
ale musza hamulce miec dobre :p zeby wyhamowac taka pedzÄ…cÄ… masÄ™.... mnie osobiscie bardziej podobaja sie te z NYC - American Lafrance truck ( |
|
| Autor: | Nico [ Wto, 30.05.2006, 10:23 ] |
| Temat postu: | |
Nie powiem chętnie bym zamienił naszego 244 s jednostki na to |
|
| Autor: | Szakall69 [ Śro, 31.05.2006, 10:26 ] |
| Temat postu: | |
No sprzet wielozadaniowy , wszysto ma tam swoje miejsce - pieknie , tylko czekac na poĹĽar |
|
| Autor: | sdziobak [ Śro, 31.05.2006, 13:23 ] |
| Temat postu: | |
super straz a Compressed Air Foam Hummer Pump & Roll Brush Vehicle nie zakopie sie zadnym terenie |
|
| Autor: | czolgista55 [ Śro, 31.05.2006, 14:02 ] |
| Temat postu: | |
ale fordem siÄ™ zakopie |
|
| Autor: | Guardian [ Śro, 31.05.2006, 20:44 ] |
| Temat postu: | Re: Montana Fire Works - poĹĽarnicze z USA |
ixxos napisał(a): piÄ™kne ciężarĂłwy z Montany Compressed Air Foam Hummer Pump & Roll Brush Vehicle ![]() ![]() Compressed Air Foam Rescue Truck ![]() Compressed Air Foam Rescue Truck :O orzeszku wĹ‚oski, ile sprzÄ™tu Hummer fajowo siÄ™ prezentuje |
|
| Autor: | sdziobak [ Czw, 01.06.2006, 14:47 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: ale fordem siÄ™ zakopie Ale ten ford nie jest do jazdy w terenie |
|
| Autor: | sosna119 [ Pią, 02.06.2006, 13:34 ] |
| Temat postu: | |
kenji napisał(a): ale musza hamulce miec dobre :p zeby wyhamowac taka pedzÄ…cÄ… masÄ™.... mnie osobiscie bardziej podobaja sie te z NYC - American Lafrance truck ( to znowu takie ciężkie jest? ojciec jeĹşdzi scaniÄ… z cementowozem i masa zestawu z Ĺ‚adunkiem to lekko ponad 40 ton. tam muszÄ… być hamulce porzÄ…dne a tutaj olbrzymia moc hamulcĂłw nie jest aĹĽ tak wymagana. |
|
| Autor: | witek11 [ Sob, 03.06.2006, 12:55 ] |
| Temat postu: | |
bardzo fajny sprzet! mam wrazenie ze jest on przeznaczony na wioski lub inne male pozary lub wypadki.. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|