Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Trailing Axle---Superdump---Profit Maximizer Super Dump
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=11910
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pią, 19.05.2006, 15:46 ]
Temat postu:  Trailing Axle---Superdump---Profit Maximizer Super Dump

Ciężarówki ze specjalną dodatkową podporową osią skrętną

http://www.superdumps.com
Image
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
Image

....
http://www.roguetruckbody.com
8) :lol:
duza rozdz:
http://www.roguetruckbody.com/rtb-superdump%201.jpg
http://www.roguetruckbody.com/rtb-superdump%202.jpg
ImageImageImage

Image
Image
Image
Image

Kilka innych zestawĂłw z firmy Rogue Body
już zwykłych
Image
Image
Image
Image
Image

Rogue Double Bubble Transfer Bodies
:shock:
http://www.roguetruckbody.com/rtb-tripl ... er%201.jpg
Image


.........

i jeszcze jedna firma
http://www.crysteel.com
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
jeszcze kilka innych nadwozi dodam
ImageImage
ImageImage
ImageImage

Autor:  pardon [ Pią, 19.05.2006, 20:53 ]
Temat postu: 

wspaniałe... wizualnie robią wrażenie ....

.. wyglądają jak ciężkie dragstery szos :shock: :shock: :shock:

Autor:  bronc [ Pią, 19.05.2006, 22:04 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
Ciężarówki ze specjalną dodatkową podporową osią skrętną

A po co im to właściwie?

Autor:  ixxos [ Sob, 20.05.2006, 5:06 ]
Temat postu: 

po pierwsze by zmniejszyć naciski na pozostałe osie, i po drugie pomagają w skręcaniu.

Pięknie te ciężarówy wyglądają ale europejskie skrętne osie chyba są lepsze, cięzarówki nie są tak wydłużane - w tych przypadkach prawie 2 metry zmarnowanej przestrzeni :/
- ciekawe czy przyczepy mogą też ciągnąć z tym wózkiem

Autor:  Szakall69 [ Nie, 21.05.2006, 9:14 ]
Temat postu: 

ixxos dzieki za wyjaśnienie :wink: ciekaw jestem tylko jak to w zakręty wchdzi :lol:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/