| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Trailing Axle---Superdump---Profit Maximizer Super Dump https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=11910 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pią, 19.05.2006, 15:46 ] |
| Temat postu: | Trailing Axle---Superdump---Profit Maximizer Super Dump |
Ciężarówki ze specjalną dodatkową podporową osią skrętną http://www.superdumps.com
![]()
![]()
![]()
![]()
.... http://www.roguetruckbody.com duza rozdz: http://www.roguetruckbody.com/rtb-superdump%201.jpg http://www.roguetruckbody.com/rtb-superdump%202.jpg ![]() ![]()
Kilka innych zestawów z firmy Rogue Body już zwykłych
Rogue Double Bubble Transfer Bodies http://www.roguetruckbody.com/rtb-tripl ... er%201.jpg
......... i jeszcze jedna firma http://www.crysteel.com ![]()
![]()
![]()
![]()
jeszcze kilka innych nadwozi dodam ![]()
![]()
![]()
|
|
| Autor: | pardon [ Pią, 19.05.2006, 20:53 ] |
| Temat postu: | |
wspaniałe... wizualnie robią wrażenie .... .. wyglądają jak ciężkie dragstery szos |
|
| Autor: | bronc [ Pią, 19.05.2006, 22:04 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): CiężarĂłwki ze specjalnÄ… dodatkowÄ… podporowÄ… osiÄ… skrÄ™tnÄ… A po co im to wĹ‚aĹ›ciwie? |
|
| Autor: | ixxos [ Sob, 20.05.2006, 5:06 ] |
| Temat postu: | |
po pierwsze by zmniejszyć naciski na pozostałe osie, i po drugie pomagają w skręcaniu. Pięknie te ciężarówy wyglądają ale europejskie skrętne osie chyba są lepsze, cięzarówki nie są tak wydłużane - w tych przypadkach prawie 2 metry zmarnowanej przestrzeni - ciekawe czy przyczepy mogą też ciągnąć z tym wózkiem |
|
| Autor: | Szakall69 [ Nie, 21.05.2006, 9:14 ] |
| Temat postu: | |
ixxos dzieki za wyjaśnienie |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|