| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Stahly https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=11746 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Nie, 14.05.2006, 7:22 ] |
| Temat postu: | Stahly |
ZnalazĹ‚em firme produkujÄ… cÄ… te ciÄ™zarĂłwy rolnicze - teraz bÄ™dÄ… same (bĹ‚yszczÄ…ce jeszcze) nowoĹ›ci - dodam ĹĽe one strasznie mi siÄ™ podobajÄ… Uwaga duĹĽa galeria (ale szybko siÄ™ wczytujÄ…) seria: Pre / Post™
seria: Dry Spreaders
Liquid Spreaders
seria Air Machines
seria Sludge 5000 Gallon Elimonator
AeroSpread
Peterbilt 4200 Gallon Injection
IHC w/Knight Pro Twin 830
TENDER PACKAGE ![]()
Szkoda że takich ciężarówek w Europie nie ma producent http://www.stahly.com |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Nie, 14.05.2006, 7:52 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: http://www.stahly.com/images/products/systems/prepostliquid/sterling1600_6080_sidea_lg.jpg tu nieĹşle wyglÄ…da.jak monster truck |
|
| Autor: | kenji [ Nie, 14.05.2006, 8:16 ] |
| Temat postu: | |
RobiÄ… wraĹĽenie |
|
| Autor: | rumun19 [ Wto, 16.05.2006, 20:02 ] |
| Temat postu: | |
Barzo fajne maszynki,tylko amerykanie niektĂłre maszyny rolnicze robiÄ… na pokaz tzn te szerokie opony na oprysk |
|
| Autor: | ixxos [ Śro, 17.05.2006, 7:21 ] |
| Temat postu: | |
e tam to nie jest na pokaz - tylko żeby zmniejszyć nacisk na grunt - zauważ że takie koła mają dość znaczne opory toczenia a co za tym wzrasta zużycie paliwa, takich rzeczy nie robi się dla zabawy w pojazdach użytkowych co innego Monster Trucki - które być może właśnie się wywodzą od tych rolniczych ciężarówek (z całą pewnością także od pojazdów budowlanych -dumperów itp) Zawsze się zastanawiałem skąd u Amerykanów wziął się pomysł na Monster-y i to jest prawdopodobnie odpowiedź |
|
| Autor: | pardon [ Śro, 17.05.2006, 13:46 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): tam to nie jest na pokaz - tylko ĹĽeby zmniejszyć nacisk na grunt wystarczy ĹĽe zaĹ‚ozona zostanie 2x szersza opona a nacisk na podĹ‚oĹĽe spadnie dwukrotnie... jest różnica w nacisku 300 kg/cm2 a 150kg/cm2 szczegĂłlnie na gruntach grzÄ…skich i mokrych ... jak rĂłwnieĹĽ dla roslinnoĹ›ci |
|
| Autor: | czolgista55 [ Śro, 17.05.2006, 15:27 ] |
| Temat postu: | |
ludzie wstydzilibyście się to pokazywać |
|
| Autor: | WaSyL__ [ Śro, 17.05.2006, 16:25 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: udzie wstydzilibyście się to pokazywać ale że niby o co Tobie chodzi |
|
| Autor: | pardon [ Śro, 17.05.2006, 16:26 ] |
| Temat postu: | |
czolgista55 napisał(a): ludzie wstydzilibyĹ›cie siÄ™ to pokazywać dlaczego? przedstaw jakieĹ› argumenty |
|
| Autor: | Nico [ Śro, 17.05.2006, 17:29 ] |
| Temat postu: | |
WyglÄ…dajÄ… poprostu zabĂłjczo |
|
| Autor: | czolgista55 [ Śro, 17.05.2006, 19:04 ] |
| Temat postu: | |
pardon napisał(a): czolgista55 napisał(a): ludzie wstydzilibyĹ›cie siÄ™ to pokazywać dlaczego? przedstaw jakieĹ› argumenty np. niedĹ‚ugo ciężarĂłwka bÄ™dzie orać czolgista55 nie rĂłb chociaĹĽ błędĂłw ... w 1 zdaniu 4 byki |
|
| Autor: | Szakall69 [ Czw, 18.05.2006, 14:04 ] |
| Temat postu: | |
Mnie sie podobają ale wole ciągniki rolnicze niż te ciężarówki |
|
| Autor: | ixxos [ Czw, 18.05.2006, 17:24 ] |
| Temat postu: | |
czolgista55 napisał(a): np. niedĹ‚ugo ciężarĂłwka bÄ™dzie orać a czy to coĹ› zĹ‚ego - ĹĽe siÄ™ tak zapytam Jak coĹ› jest dobre, i opĹ‚acalne to warto to stosować wszÄ™dzie tam gdzie siÄ™ nadaje Traktory a szczegĂłlnie te wielkie amerykaĹ„skie wcale nie sÄ… takie optymalne, dlatego coraz częściej stosuje siÄ™ takĹĽe różnorodne inne pojazdy to tylko za komuny -wszÄ™dzie we wszystkich dziedzinach byĹ‚y wytyczne, ĹĽe nawet trawa byĹ‚a odpowiednio koszona i malowana a gospodarka leĹĽaĹ‚a bo byĹ‚a nieopĹ‚acalna, i strasznie energochĹ‚onna |
|
| Autor: | witek11 [ Sob, 03.06.2006, 13:10 ] |
| Temat postu: | |
fajna tylko ma zbyt szerokie ogumienie... bedzie mocno niszczyc zboza lub cokolwiek co rosnie na tym polu na ktorym jedzie... |
|
| Autor: | Karol boro [ Wto, 27.06.2006, 20:04 ] |
| Temat postu: | |
Po co komu teraz traktory jak teraz takie fajne maszynki robiÄ… |
|
| Autor: | witek11 [ Wto, 27.06.2006, 21:02 ] |
| Temat postu: | |
zwoja dorga ciekawe czy taka kontrukcja jest dopuszczona do ruchu...pewnie jest jesli takie cos produkuja...hm.. na prawde dziwne..u nas w polsce jakby miski takie cos na autostradzie zobaczyli to by sie za krzakami pochowali zeby ich widac nie bylo...hehe |
|
| Autor: | Kerax [ Śro, 28.06.2006, 10:20 ] |
| Temat postu: | |
Karol boro No traktory tez sÄ… potrzebne |
|
| Autor: | Karol boro [ Śro, 28.06.2006, 15:47 ] |
| Temat postu: | |
no potrzebne ale gdyby wprowadzili takie coś na nasz rynek to kto chciał by traktor odrazu taki sprzęcik i jazda |
|
| Autor: | Ursus [ Śro, 28.06.2006, 17:10 ] |
| Temat postu: | |
czolgista55 napisał(a): np. niedĹ‚ugo ciężarĂłwka bÄ™dzie orać SĹ‚uchaj kiedyĹ› to nawet Willys'y i Land Rover'y sĹ‚uĹĽyĹ‚y farmerom do lekkiej (i nie tylko) orki. Ten drugi miaĹ‚ nawet waĹ‚ek przekaĹşnika mocy |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pią, 30.06.2006, 10:32 ] |
| Temat postu: | |
nie wiem w ogóle o co Ci chopie chodzi - ciężarówki za chcwile będąlatać i też powież to latać mogą tylko samoloty |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|