Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

SWS TRUCK BODIES & TRAILERS
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=11684
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Czw, 11.05.2006, 19:43 ]
Temat postu:  SWS TRUCK BODIES & TRAILERS

Firma produkuje nadwozia i naczepy w szczególności do produktów rolnych.

BALE DECKS FOR TRUCKS & TRAILERS
(kilka zdjęć może być przydużych :roll:
Image
Image
Image
kliknij
http://www.swstruckbodiesandtrailers.co ... s/pic4.JPG
Image
Image
:twisted:

HYDRAULIC COMBO SILAGE GATE
Image
Image
Image

CANCADE TRUCK AUGERS
Image

i inne - wywrotki, skrzyniĂłwki, do przewozu zwierzÄ…t- np koni
Image
Image
Image
Image
Image

http://www.swstruckbodiesandtrailers.com

Autor:  witek11 [ Czw, 11.05.2006, 20:51 ]
Temat postu: 

widzicie jak tam dbaja o rolnika?? a u nas bieda lub po prostu nie ma kapuchy...

Autor:  bronc [ Czw, 11.05.2006, 21:18 ]
Temat postu: 

witek11 napisał(a):
widzicie jak tam dbaja o rolnika??

A co te maszyny za darmoche im dawajÄ…?? :?

Autor:  pardon [ Pią, 12.05.2006, 15:57 ]
Temat postu: 

kupuj dalej hamburgery w mCdonaldzie to nie takich sprzetĂłw siÄ™ jankesi dorobiÄ… na tobie

Autor:  Szakall69 [ Pon, 22.05.2006, 11:16 ]
Temat postu: 

Nie sądze żeby w Polsce cos takiego wprowadzili w najbliższym czasie :? a szkoda bo sprzęsty naprawde świetne :D

Autor:  sosna119 [ Pią, 02.06.2006, 13:29 ]
Temat postu: 

nastepna krytyka :) kolego ixxos: wywrotka do przewozu zwierzÄ…t? tego jeszcze nie grali!! :D coĹ› tu jest nie tak :D hehehe

Autor:  Seth [ Pią, 02.06.2006, 15:36 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
wywrotki, skrzyniĂłwki, do przewozu zwierzÄ…t- np koni


Cytuj:
wywrotka do przewozu zwierzÄ…t?



w zdaniu ixxosa jest przecinek... on wymienia, a nie mówi, że to wywrotka do przewozu zwierząt... czepianie się na siłę :roll:

Autor:  witek11 [ Sob, 03.06.2006, 12:53 ]
Temat postu: 

fajne rozwiazanie..szybkie jesli pole jest oddalone o kilkadziesiat km od farmy.. ale widze pewien problem... jesli bedzie mokro i miekko na polu to taki samochod nie pojedzie.... trzeba czekac...traktor ma mozliwosc blizniakow..wjedzie wszedzie... a taki sprzet juz niee

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/