| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| KOBIT - Cysterny asenizacyjne https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=11488 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pardon [ Czw, 04.05.2006, 18:38 ] |
| Temat postu: | KOBIT - Cysterny asenizacyjne |
Cysterny produkuje czeska firma KOBIT PojemnoĹ›ci od 3000 do 26000 litrĂłw MateriaĹ‚: stal lub stal nierdzewna Kompresor: 5800 l/min do 14,2 m³/min wiÄ™cej na stronce: http://www.kobit.cz/
|
|
| Autor: | rumun19 [ Czw, 04.05.2006, 19:09 ] |
| Temat postu: | |
No fajne maszynki,widziałem ostatnio wozy ascenizyjne firmy JOSKIN.Potęzne bydlaki |
|
| Autor: | ixxos [ Czw, 04.05.2006, 19:22 ] |
| Temat postu: | |
ciężarówki - na ciężarówki przypominam po raz kolejny, ja wiem, że to wszystko jest chol****nie specjalistyczne, ale musi to być jakoś podzielone na forum kiedyś był jeden dział i to dopiero był burdelik |
|
| Autor: | pardon [ Czw, 04.05.2006, 19:35 ] |
| Temat postu: | |
oki sorki ... |
|
| Autor: | witek11 [ Sob, 03.06.2006, 18:38 ] |
| Temat postu: | |
klasyczny beczkotirek.. |
|
| Autor: | Szakall69 [ Nie, 04.06.2006, 19:03 ] |
| Temat postu: | |
no specjalistyczne ale juz po woli mnie to nudzi - tematów z cysternami jest kilkanaście |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|