Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

KOBIT - Cysterny asenizacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=11488
Strona 1 z 1

Autor:  pardon [ Czw, 04.05.2006, 18:38 ]
Temat postu:  KOBIT - Cysterny asenizacyjne

Cysterny produkuje czeska firma KOBIT

Pojemności od 3000 do 26000 litrów

Materiał: stal lub stal nierdzewna
Kompresor: 5800 l/min do 14,2 m³/min

więcej na stronce: http://www.kobit.cz/

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Autor:  rumun19 [ Czw, 04.05.2006, 19:09 ]
Temat postu: 

No fajne maszynki,widziałem ostatnio wozy ascenizyjne firmy JOSKIN.Potęzne bydlaki

Autor:  ixxos [ Czw, 04.05.2006, 19:22 ]
Temat postu: 

ciężarówki - na ciężarówki przypominam po raz kolejny,

ja wiem, ĹĽe to wszystko jest chol****nie
specjalistyczne, ale musi to być jakoś podzielone na forum :mryellow:

kiedyś był jeden dział i to dopiero był burdelik
:twisted:

Autor:  pardon [ Czw, 04.05.2006, 19:35 ]
Temat postu: 

oki sorki ... :cry:

Autor:  witek11 [ Sob, 03.06.2006, 18:38 ]
Temat postu: 

klasyczny beczkotirek..

Autor:  Szakall69 [ Nie, 04.06.2006, 19:03 ]
Temat postu: 

no specjalistyczne ale juz po woli mnie to nudzi - tematów z cysternami jest kilkanaście :?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/