Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Keithhuber
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=11430
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pon, 01.05.2006, 18:08 ]
Temat postu:  Keithhuber

Beczkowozy, pojazdy czyszczÄ…ce itd z Hameryki

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
duze
http://www.keithhuber.com/graphics/kv05.JPG
http://www.keithhuber.com/graphics/kv03.jpg
http://www.keithhuber.com/graphics/kv04.jpg
http://www.keithhuber.com/graphics/kv01.JPG

Image
Image
Image
Image
Image
Image

dane tech - specyfikacje o tutaj : http://www.keithhuber.com

takich jeszcze nie było :twisted:

Autor:  Mason [ Śro, 03.05.2006, 20:33 ]
Temat postu: 

Na pierwszych zdjęciach szoferka ta sama tylko inna beczka i kolorystyka pojazdów. W Gruzji nie do pomyślenia...

Autor:  sl65amg [ Śro, 03.05.2006, 23:10 ]
Temat postu: 

jak zwykle blysnales... tym razem spostrzegawczoscia...

spojrz na 1 i 2 fotke i popatrz na przednia os i felgi... wiec nie tylko buda inna. a jak juz jestesmy przy osiach to na 1 sa 3osie a na 2 fotce sa 2osie wiec...

Autor:  pardon [ Czw, 04.05.2006, 19:37 ]
Temat postu: 

Wspaniałe maszyny :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
piękne .... aż miło się na nie gapic .... jeszcze popatrzę sobie troszke bo mnie to bawi :shock: :shock: :shock:

Autor:  witek11 [ Sob, 03.06.2006, 18:40 ]
Temat postu: 

ale fajne rozwiazania..np oproznianie! dlaczego europejscy inzynierowie nie sa tak dobrzy jak amerykanscy?? w usa wiecej placa czy co?? a moze w europie panuje taki rytm iz co juz jest i sprawdzilo sie to nie trzeba tego ulepszac?

Autor:  Szakall69 [ Nie, 04.06.2006, 18:50 ]
Temat postu: 

pardon napisał(a):
jeszcze popatrzÄ™ sobie troszke bo mnie to bawi

myślałem że podnieca ale ok :twisted:
Nie musiałes pisać że z USA bo to widać :lol: wielki i do wszystkiego :wink:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/