| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Keithhuber https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=11430 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pon, 01.05.2006, 18:08 ] |
| Temat postu: | Keithhuber |
Beczkowozy, pojazdy czyszczÄ…ce itd z Hameryki
duze http://www.keithhuber.com/graphics/kv05.JPG http://www.keithhuber.com/graphics/kv03.jpg http://www.keithhuber.com/graphics/kv04.jpg http://www.keithhuber.com/graphics/kv01.JPG
dane tech - specyfikacje o tutaj : http://www.keithhuber.com takich jeszcze nie było |
|
| Autor: | Mason [ Śro, 03.05.2006, 20:33 ] |
| Temat postu: | |
Na pierwszych zdjęciach szoferka ta sama tylko inna beczka i kolorystyka pojazdów. W Gruzji nie do pomyślenia... |
|
| Autor: | sl65amg [ Śro, 03.05.2006, 23:10 ] |
| Temat postu: | |
jak zwykle blysnales... tym razem spostrzegawczoscia... spojrz na 1 i 2 fotke i popatrz na przednia os i felgi... wiec nie tylko buda inna. a jak juz jestesmy przy osiach to na 1 sa 3osie a na 2 fotce sa 2osie wiec... |
|
| Autor: | pardon [ Czw, 04.05.2006, 19:37 ] |
| Temat postu: | |
Wspaniałe maszyny piękne .... aż miło się na nie gapic .... jeszcze popatrzę sobie troszke bo mnie to bawi |
|
| Autor: | witek11 [ Sob, 03.06.2006, 18:40 ] |
| Temat postu: | |
ale fajne rozwiazania..np oproznianie! dlaczego europejscy inzynierowie nie sa tak dobrzy jak amerykanscy?? w usa wiecej placa czy co?? a moze w europie panuje taki rytm iz co juz jest i sprawdzilo sie to nie trzeba tego ulepszac? |
|
| Autor: | Szakall69 [ Nie, 04.06.2006, 18:50 ] |
| Temat postu: | |
pardon napisał(a): jeszcze popatrzÄ™ sobie troszke bo mnie to bawi myĹ›laĹ‚em ĹĽe podnieca ale ok Nie musiaĹ‚es pisać ĹĽe z USA bo to widać |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|