Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

IHC 9400 Eagle + Nomar
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=11072
Strona 1 z 1

Autor:  pardon [ Pią, 14.04.2006, 8:28 ]
Temat postu:  IHC 9400 Eagle + Nomar

Image

Image

Image

i info po angielsku:

1998 IHC 9400 Eagle, 2001 30 ton Nomar, 60” sleeper, 12.7 Detroit, 470 hp, 9 speed overdrive, air ride suspension, 490,000 miles, 6 aluminum wheels, front tires 70%, rears 50%,

2001 Nomar 2530 T-HDU, 30 ton wrecker, bus bars, 40” tunnel box, front hyd. Outriggers, forks, risers, 5th wheel attachment, corded remote, strobe light bar, side pull d-rings, chains and attachments, 305 wheelbase.

Autor:  ixxos [ Pią, 14.04.2006, 8:54 ]
Temat postu: 

świetna maszyna :D

PS. ciężarówki dajemy na dział ciężarówki (nawet te najbardzie wyspecjalizowane) :lol:

Autor:  pardon [ Pią, 14.04.2006, 9:10 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
PS. ciężarówki dajemy na dział ciężarówki (nawet te najbardzie wyspecjalizowane)


oki... własnie miałem dylemat gdzie to umieścic

Autor:  Szakall69 [ Pią, 14.04.2006, 11:59 ]
Temat postu: 

rozumiem że to pomoc drogowa :? :? a czy to holuje ciężarówki czy mniejsze pojazdy też ??

Autor:  Konradek [ Czw, 21.12.2006, 14:25 ]
Temat postu: 

Bardzo ładnie wyglada, tylko po co taki duzy sleeper ?? :?

Autor:  Grzyws [ Czw, 21.12.2006, 14:28 ]
Temat postu: 

Konradek napisał(a):
tylko po co taki duzy sleeper ??


Żeby zabierac dużo przydrożnych pań :D ;) :twisted:


Co do ciężarówki to jest na prawde ogromna jak na auto holownicze.

Autor:  Ice [ Czw, 21.12.2006, 19:41 ]
Temat postu: 

Konradek napisał(a):
tylko po co taki duzy sleeper ??


Pewnie tam nie tylko spanko jest, ale też jakaś narzędziownia przydatna ;)

Rozstaw osi ma konkretny, nie powiem :twisted:

Autor:  Konradek [ Czw, 21.12.2006, 20:58 ]
Temat postu: 

Ice Ooo! Moze tak być, nie pomyślałem o tym:)

Autor:  Mibay [ Pią, 22.12.2006, 15:13 ]
Temat postu: 

Strasznie długa jest, ale fajna :D

Autor:  ixxos [ Pią, 22.12.2006, 18:35 ]
Temat postu: 

a mi siÄ™ wydaje, ĹĽe poprostu jak jakiejĹ› firmie padnie (wypadek, duĹĽe uszkodzenia itp) truczek gdzieĹ› w trasie
--to tym go ściągają nawet z drugiego końca Stanów :>

więc i sypialka w takim przypadku jest jak najbardziej na miejscu

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/