| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| IHC 9400 Eagle + Nomar https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=11072 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pardon [ Pią, 14.04.2006, 8:28 ] |
| Temat postu: | IHC 9400 Eagle + Nomar |
i info po angielsku: 1998 IHC 9400 Eagle, 2001 30 ton Nomar, 60” sleeper, 12.7 Detroit, 470 hp, 9 speed overdrive, air ride suspension, 490,000 miles, 6 aluminum wheels, front tires 70%, rears 50%, 2001 Nomar 2530 T-HDU, 30 ton wrecker, bus bars, 40” tunnel box, front hyd. Outriggers, forks, risers, 5th wheel attachment, corded remote, strobe light bar, side pull d-rings, chains and attachments, 305 wheelbase. |
|
| Autor: | ixxos [ Pią, 14.04.2006, 8:54 ] |
| Temat postu: | |
świetna maszyna PS. ciężarówki dajemy na dział ciężarówki (nawet te najbardzie wyspecjalizowane) |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 14.04.2006, 9:10 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): PS. ciężarĂłwki dajemy na dziaĹ‚ ciężarĂłwki (nawet te najbardzie wyspecjalizowane) oki... wĹ‚asnie miaĹ‚em dylemat gdzie to umieĹ›cic |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pią, 14.04.2006, 11:59 ] |
| Temat postu: | |
rozumiem ĹĽe to pomoc drogowa |
|
| Autor: | Konradek [ Czw, 21.12.2006, 14:25 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo ładnie wyglada, tylko po co taki duzy sleeper ?? |
|
| Autor: | Grzyws [ Czw, 21.12.2006, 14:28 ] |
| Temat postu: | |
Konradek napisał(a): tylko po co taki duzy sleeper ?? Ĺ»eby zabierac duĹĽo przydroĹĽnych paĹ„ Co do ciężarĂłwki to jest na prawde ogromna jak na auto holownicze. |
|
| Autor: | Ice [ Czw, 21.12.2006, 19:41 ] |
| Temat postu: | |
Konradek napisał(a): tylko po co taki duzy sleeper ?? Pewnie tam nie tylko spanko jest, ale teĹĽ jakaĹ› narzÄ™dziownia przydatna Rozstaw osi ma konkretny, nie powiem |
|
| Autor: | Konradek [ Czw, 21.12.2006, 20:58 ] |
| Temat postu: | |
Ice Ooo! Moze tak być, nie pomyślałem o tym:) |
|
| Autor: | Mibay [ Pią, 22.12.2006, 15:13 ] |
| Temat postu: | |
Strasznie długa jest, ale fajna |
|
| Autor: | ixxos [ Pią, 22.12.2006, 18:35 ] |
| Temat postu: | |
a mi się wydaje, że poprostu jak jakiejś firmie padnie (wypadek, duże uszkodzenia itp) truczek gdzieś w trasie --to tym go ściągają nawet z drugiego końca Stanów więc i sypialka w takim przypadku jest jak najbardziej na miejscu |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|