Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Volvo vs Renault!!! Kto lepszy??
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=10867
Strona 1 z 2

Autor:  trucker [ Wto, 04.04.2006, 18:26 ]
Temat postu:  Volvo vs Renault!!! Kto lepszy??

Volvo fh12 czy renault magnum??

ktĂłry jest lepszy i dlaczego ??

Autor:  stan1906 [ Wto, 04.04.2006, 18:49 ]
Temat postu: 

Nigdy takim tirem nie jechałem ale wybrałbym Volvo.Jakos bardziej zaufałbym szwedom.Magnum ma strasznie wysoką szoferka i troche to uciążliwia wsiadanie.

Autor:  Cichy Asasyn [ Wto, 04.04.2006, 20:25 ]
Temat postu: 

jeżeli ci zależy na komforcie to bierz śmiało magnumka. Ma największą kabinę, spokojnie się w niej ze wszystkim pomieścisz. Tylko trochę niewygodna na dziurach, jadąc z kołbaskowa do szczecina ma się wrażenie jakby się miało szurać przednią szybą o asfalt i wszystko na głowę leci.
O Volvo się nie wypowiem, bo nie jechałem.

Autor:  Szakall69 [ Śro, 05.04.2006, 9:49 ]
Temat postu: 

Ja juz bym wolał fh 16 :mryellow: a tak na serio nie jechałem żadnym więc chciałbym najpierw sie przejechać a potem głosowac - na razie biore oba :D :D

Autor:  kenji [ Śro, 05.04.2006, 22:46 ]
Temat postu: 

Phantom! napisał(a):
Magnum ma strasznie wysokÄ… szoferka i troche to uciÄ…ĹĽliwia wsiadanie.

ale w srodku masz totalnie plaska podloge i kabine wysokosci 2metrow (?) w ktorej swobodnie sie przeciagniesz... dla mnie oba te auta sa super i gdybym mial wybierac... wybrałbym oba ;-)

Autor:  ixxos [ Czw, 06.04.2006, 5:38 ]
Temat postu: 

ja bym wybrał Actrosa Merca

Autor:  Szakall69 [ Czw, 06.04.2006, 10:08 ]
Temat postu: 

ixxos ale zaóważ że On nie podał Mersedesa do wyboru :lol: :lol:

Autor:  Guardian [ Śro, 12.04.2006, 9:48 ]
Temat postu: 

Toteż dlatego wybrałby Actrosa, to taka przekorność Polaka... z jednej strony wygoda w Magnum, a z drugiej strony zaufanie do Volvo... cieżki wybór, ale wolałbym FH12... :D

Autor:  dexterek [ Pią, 14.04.2006, 22:21 ]
Temat postu: 

osobiście wolałbym Volvo, miedzy innymi dlatego, że robi chyba najlepsze autobusy-o wiele lepsze od manów....

Autor:  czolgista55 [ Czw, 27.04.2006, 8:31 ]
Temat postu: 

ja wybieram volvo nh12. renault nie umie robić swoich silników, dobrym przykładem jest magnumka, jej serce pochodzi z macka, albo ciągniki renault są na podzespołach fenda :!: :!: :!: :mryellow: :> :>

Autor:  Dzik [ Czw, 27.04.2006, 11:09 ]
Temat postu: 

Ja bym wybrała Scanie FreighLiner FLD120, czy jakoś tak :roll:

Autor:  stan1906 [ Czw, 27.04.2006, 11:23 ]
Temat postu: 

Ostatnio bardziej dokąłdnie [rzyjrzalem sie Renault Magnum i naprawde nieźle wygląda,strasznie wysoka szoferka ale to daje dużą widoczność,sam juz ne wiem co lepsze.

Autor:  polac [ Czw, 27.04.2006, 14:57 ]
Temat postu: 

Cytuj:
albo ciągniki renault są na podzespołach fenda

Ciagniki renault przejał Claas i od tej pory są ciagniki Claas Ares i Celtis i Nectis

Autor:  spirit [ Pią, 28.04.2006, 9:30 ]
Temat postu: 

magnumka :D :D :D :D :D

Autor:  czolgista55 [ Sob, 29.04.2006, 15:15 ]
Temat postu: 

http://bedmet.pl/bedmet/imagepages/001.html

Autor:  kenji [ Sob, 29.04.2006, 22:52 ]
Temat postu: 

no i po co to zdjecie??

:?

czlowieku, nie rob syfu tutaj... juz wystarczajacy jest :twisted:

Autor:  ixxos [ Nie, 30.04.2006, 8:35 ]
Temat postu: 

spoookĂłj "Dzieci neostrady" :mryellow:

Autor:  sosna119 [ Nie, 07.05.2006, 17:52 ]
Temat postu: 

zależy które volvo i która wersja magnumki. Magnum jest produkowane od 1990 roku, volvo od 1995. Mysle że truckerowi chodzi o najnowsze wersje tych ciężarówek. W Magnum ogromna kabina i idealnie plaska podloga. W volvie kabina niewiele mniejsza i mocne silniki. Dużym minusem magnumki jest wsiadanie do kabiny-po prostu trzeba się przyzwyczaić do tych schodów i częstego mycia rąk. Volvo jest chyba droższe. Ja bym wybral volvo bo renówka to renówka-francuski sprzęt który nigdy nie należal do najlepszych a volvo to marka renomowana i samochody ze szwedzkiej stali ;D

Autor:  witek11 [ Sob, 03.06.2006, 13:18 ]
Temat postu: 

porownujac volvo do renault zdecydowanie wybralbym volvo mimo iz w zadnym z nich nigdy nie siedzialem...ale sadzac po marce... volvo wygrywa

Autor:  rumun19 [ Nie, 11.06.2006, 20:07 ]
Temat postu: 

Volvo oczywiście że wygra.Zobacz sobie dane techniczne,wyposażenie a sam sie przekonassz.Ale jeszcze poczekaj troche bo wyjdzie Volvo FH16.Piekna maszynka z silnikiem 500KM

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/