| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Volvo vs Renault!!! Kto lepszy?? https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=10867 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | trucker [ Wto, 04.04.2006, 18:26 ] |
| Temat postu: | Volvo vs Renault!!! Kto lepszy?? |
Volvo fh12 czy renault magnum?? ktĂłry jest lepszy i dlaczego ?? |
|
| Autor: | stan1906 [ Wto, 04.04.2006, 18:49 ] |
| Temat postu: | |
Nigdy takim tirem nie jechałem ale wybrałbym Volvo.Jakos bardziej zaufałbym szwedom.Magnum ma strasznie wysoką szoferka i troche to uciążliwia wsiadanie. |
|
| Autor: | Cichy Asasyn [ Wto, 04.04.2006, 20:25 ] |
| Temat postu: | |
jeżeli ci zależy na komforcie to bierz śmiało magnumka. Ma największą kabinę, spokojnie się w niej ze wszystkim pomieścisz. Tylko trochę niewygodna na dziurach, jadąc z kołbaskowa do szczecina ma się wrażenie jakby się miało szurać przednią szybą o asfalt i wszystko na głowę leci. O Volvo się nie wypowiem, bo nie jechałem. |
|
| Autor: | Szakall69 [ Śro, 05.04.2006, 9:49 ] |
| Temat postu: | |
Ja juz bym wolał fh 16 |
|
| Autor: | kenji [ Śro, 05.04.2006, 22:46 ] |
| Temat postu: | |
Phantom! napisał(a): Magnum ma strasznie wysokÄ… szoferka i troche to uciÄ…ĹĽliwia wsiadanie. ale w srodku masz totalnie plaska podloge i kabine wysokosci 2metrow (?) w ktorej swobodnie sie przeciagniesz... dla mnie oba te auta sa super i gdybym mial wybierac... wybraĹ‚bym oba |
|
| Autor: | ixxos [ Czw, 06.04.2006, 5:38 ] |
| Temat postu: | |
ja bym wybrał Actrosa Merca |
|
| Autor: | Szakall69 [ Czw, 06.04.2006, 10:08 ] |
| Temat postu: | |
ixxos ale zaóważ że On nie podał Mersedesa do wyboru |
|
| Autor: | Guardian [ Śro, 12.04.2006, 9:48 ] |
| Temat postu: | |
Toteż dlatego wybrałby Actrosa, to taka przekorność Polaka... z jednej strony wygoda w Magnum, a z drugiej strony zaufanie do Volvo... cieżki wybór, ale wolałbym FH12... |
|
| Autor: | dexterek [ Pią, 14.04.2006, 22:21 ] |
| Temat postu: | |
osobiście wolałbym Volvo, miedzy innymi dlatego, że robi chyba najlepsze autobusy-o wiele lepsze od manów.... |
|
| Autor: | czolgista55 [ Czw, 27.04.2006, 8:31 ] |
| Temat postu: | |
ja wybieram volvo nh12. renault nie umie robić swoich silników, dobrym przykładem jest magnumka, jej serce pochodzi z macka, albo ciągniki renault są na podzespołach fenda |
|
| Autor: | Dzik [ Czw, 27.04.2006, 11:09 ] |
| Temat postu: | |
Ja bym wybrała Scanie FreighLiner FLD120, czy jakoś tak |
|
| Autor: | stan1906 [ Czw, 27.04.2006, 11:23 ] |
| Temat postu: | |
Ostatnio bardziej dokąłdnie [rzyjrzalem sie Renault Magnum i naprawde nieźle wygląda,strasznie wysoka szoferka ale to daje dużą widoczność,sam juz ne wiem co lepsze. |
|
| Autor: | polac [ Czw, 27.04.2006, 14:57 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: albo ciągniki renault są na podzespołach fenda Ciagniki renault przejał Claas i od tej pory są ciagniki Claas Ares i Celtis i Nectis |
|
| Autor: | spirit [ Pią, 28.04.2006, 9:30 ] |
| Temat postu: | |
magnumka |
|
| Autor: | czolgista55 [ Sob, 29.04.2006, 15:15 ] |
| Temat postu: | |
http://bedmet.pl/bedmet/imagepages/001.html |
|
| Autor: | kenji [ Sob, 29.04.2006, 22:52 ] |
| Temat postu: | |
no i po co to zdjecie?? czlowieku, nie rob syfu tutaj... juz wystarczajacy jest |
|
| Autor: | ixxos [ Nie, 30.04.2006, 8:35 ] |
| Temat postu: | |
spoookĂłj "Dzieci neostrady" |
|
| Autor: | sosna119 [ Nie, 07.05.2006, 17:52 ] |
| Temat postu: | |
zależy które volvo i która wersja magnumki. Magnum jest produkowane od 1990 roku, volvo od 1995. Mysle że truckerowi chodzi o najnowsze wersje tych ciężarówek. W Magnum ogromna kabina i idealnie plaska podloga. W volvie kabina niewiele mniejsza i mocne silniki. Dużym minusem magnumki jest wsiadanie do kabiny-po prostu trzeba się przyzwyczaić do tych schodów i częstego mycia rąk. Volvo jest chyba droższe. Ja bym wybral volvo bo renówka to renówka-francuski sprzęt który nigdy nie należal do najlepszych a volvo to marka renomowana i samochody ze szwedzkiej stali ;D |
|
| Autor: | witek11 [ Sob, 03.06.2006, 13:18 ] |
| Temat postu: | |
porownujac volvo do renault zdecydowanie wybralbym volvo mimo iz w zadnym z nich nigdy nie siedzialem...ale sadzac po marce... volvo wygrywa |
|
| Autor: | rumun19 [ Nie, 11.06.2006, 20:07 ] |
| Temat postu: | |
Volvo oczywiście że wygra.Zobacz sobie dane techniczne,wyposażenie a sam sie przekonassz.Ale jeszcze poczekaj troche bo wyjdzie Volvo FH16.Piekna maszynka z silnikiem 500KM |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|