| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| "Tiry" z Nowej Zelandii https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=10494 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Czw, 16.03.2006, 19:34 ] |
| Temat postu: | "Tiry" z Nowej Zelandii |
Najbardziej popularne sÄ… tam zestawy z tzw B-Train czyli z podwĂłjnÄ… naczepÄ… ale zdarzajÄ… siÄ™ teĹĽ takie kolosy - ciÄ…gniki 8x4
źródło: xtrucking.com |
|
| Autor: | Mason [ Czw, 16.03.2006, 19:45 ] |
| Temat postu: | |
Ale kolosy.. Aż strach iść z nimi na czołówkę.. Dużo elementów chromowanych lub podobnego do tego materiału robi wrażenie.. |
|
| Autor: | bronc [ Czw, 16.03.2006, 20:54 ] |
| Temat postu: | |
Mason napisał(a): AĹĽ strach iść z nimi na czołówkÄ™ Nie wiem jak ty.........ale wedĹ‚ug mnie to na czołówke ze wszystkim jest strach iść.........a zwĹ‚aszcza na czołówke z teĹ›ciowÄ… |
|
| Autor: | Mason [ Czw, 16.03.2006, 21:03 ] |
| Temat postu: | |
bronc napisał(a): Nie wiem jak ty.........ale wedĹ‚ug mnie to na czołówke ze wszystkim jest strach iść.........a zwĹ‚aszcza na czołówke z teĹ›ciowÄ… O wszystkiego w ĹĽyciu trzeba sprĂłbować ale przyznam ĹĽe na czołówkÄ™ z teĹ›ciowÄ… jeszcze nie poszĹ‚em. |
|
| Autor: | Tyomaj [ Pią, 17.03.2006, 11:56 ] |
| Temat postu: | |
Chciałbym się przejechać takimi tirami... podobają mi się te szczególnie od czasu kiedy obejrzałem film pt: "Black Dog" (Czarny pies) naprawde polecam...stary ale jary |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 17.03.2006, 11:57 ] |
| Temat postu: | |
... wspaniałe bestie ... serce rośnie patrząc na nie... wspaniałe ... jestem zwolennikiem sympatykiem entuzjastą takich ulicznych potworów... film "Black Dog" to dobry film |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pią, 17.03.2006, 18:42 ] |
| Temat postu: | |
pardon napisał(a): film "Black Dog" to dobry film owszem mi bardzo sie spodobaĹ‚ |
|
| Autor: | rumun19 [ Pią, 24.03.2006, 19:42 ] |
| Temat postu: | |
Zajebiste zestawy.Podoba mi sie ten na zdjeciu 2 ten z Sheel-a.Robi pogrom. |
|
| Autor: | stan1906 [ Sob, 25.03.2006, 21:44 ] |
| Temat postu: | |
Ale to są kolosy.To co ja widzialem to malutko przy tym.To ma strasznie wielką ładownosc.Nie wiem ile ton ale duzo.16 wielkich kół robi swoje.Ciekawe jaki to ma silnik. |
|
| Autor: | Kuter [ Nie, 26.03.2006, 12:42 ] |
| Temat postu: | |
No z tego co ja wiem to silniczki majÄ… od 600km(te z naczepÄ… i przyczepÄ…) do 1200km(to sÄ… te co majÄ… 1 naczepe i 4 przyczepki). OczywiĹ›cie zdaĹĽajÄ… sie ze majÄ… wiecej przyczep:):) Ĺadowność wynosi nawet 300 ton!!! Ten truck w Ĺ›rodku to bodajrze Petebilt 387(nie jestem pewien) oczywiĹ›cie nieco podrasowany:) A co do filmu "Black Dog" to polecam. SzczegĂłlnie piÄ™knie prezentuje sie ten czarny Petebilt 379x;);) |
|
| Autor: | Ksebki [ Pon, 17.04.2006, 9:48 ] |
| Temat postu: | |
ten zestaw z cysterną shella musi mieć bardzo duży promień skrętu |
|
| Autor: | Tyomaj [ Pon, 17.04.2006, 10:24 ] |
| Temat postu: | |
Kuter napisał(a): Petebilt 379x Peterbilt 379x |
|
| Autor: | Konradek [ Czw, 21.12.2006, 14:24 ] |
| Temat postu: | |
| Autor: | Mibay [ Pią, 22.12.2006, 15:14 ] |
| Temat postu: | |
Ten drugi mnie najbardziej zszokował |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|