Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

"Tiry" z Nowej Zelandii
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=10494
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Czw, 16.03.2006, 19:34 ]
Temat postu:  "Tiry" z Nowej Zelandii

Najbardziej popularne sÄ… tam zestawy z tzw B-Train czyli z podwĂłjnÄ… naczepÄ… ale zdarzajÄ… siÄ™ teĹĽ takie kolosy - ciÄ…gniki 8x4 :twisted:
Image
Image

Image

źródło: xtrucking.com

Autor:  Mason [ Czw, 16.03.2006, 19:45 ]
Temat postu: 

Ale kolosy.. Aż strach iść z nimi na czołówkę.. Dużo elementów chromowanych lub podobnego do tego materiału robi wrażenie..

Autor:  bronc [ Czw, 16.03.2006, 20:54 ]
Temat postu: 

Mason napisał(a):
Aż strach iść z nimi na czołówkę

Nie wiem jak ty.........ale według mnie to na czołówke ze wszystkim jest strach iść.........a zwłaszcza na czołówke z teściową :P

Autor:  Mason [ Czw, 16.03.2006, 21:03 ]
Temat postu: 

bronc napisał(a):
Nie wiem jak ty.........ale według mnie to na czołówke ze wszystkim jest strach iść.........a zwłaszcza na czołówke z teściową

O wszystkiego w życiu trzeba spróbować ale przyznam że na czołówkę z teściową jeszcze nie poszłem.

Autor:  Tyomaj [ Pią, 17.03.2006, 11:56 ]
Temat postu: 

Chciałbym się przejechać takimi tirami... podobają mi się te szczególnie od czasu kiedy obejrzałem film pt: "Black Dog" (Czarny pies) naprawde polecam...stary ale jary :wink:

Autor:  pardon [ Pią, 17.03.2006, 11:57 ]
Temat postu: 

... wspaniałe bestie ... serce rośnie patrząc na nie... wspaniałe ...
jestem zwolennikiem sympatykiem entuzjastÄ… takich ulicznych potworĂłw...

film "Black Dog" to dobry film

Autor:  Szakall69 [ Pią, 17.03.2006, 18:42 ]
Temat postu: 

pardon napisał(a):
film "Black Dog" to dobry film

owszem mi bardzo sie spodobał :D :D rozumiem że te 2 pierwsze mają obie osie skrętne :?: :?: :> :>

Autor:  rumun19 [ Pią, 24.03.2006, 19:42 ]
Temat postu: 

Zajebiste zestawy.Podoba mi sie ten na zdjeciu 2 ten z Sheel-a.Robi pogrom.

Autor:  stan1906 [ Sob, 25.03.2006, 21:44 ]
Temat postu: 

Ale to są kolosy.To co ja widzialem to malutko przy tym.To ma strasznie wielką ładownosc.Nie wiem ile ton ale duzo.16 wielkich kół robi swoje.Ciekawe jaki to ma silnik.

Autor:  Kuter [ Nie, 26.03.2006, 12:42 ]
Temat postu: 

No z tego co ja wiem to silniczki mają od 600km(te z naczepą i przyczepą) do 1200km(to są te co mają 1 naczepe i 4 przyczepki). Oczywiście zdażają sie ze mają wiecej przyczep:):) Ładowność wynosi nawet 300 ton!!! Ten truck w środku to bodajrze Petebilt 387(nie jestem pewien) oczywiście nieco podrasowany:) A co do filmu "Black Dog" to polecam. Szczególnie pięknie prezentuje sie ten czarny Petebilt 379x;);)

Autor:  Ksebki [ Pon, 17.04.2006, 9:48 ]
Temat postu: 

ten zestaw z cysterną shella musi mieć bardzo duży promień skrętu

Autor:  Tyomaj [ Pon, 17.04.2006, 10:24 ]
Temat postu: 

Kuter napisał(a):
Petebilt 379x

Peterbilt 379x :wink:

Autor:  Konradek [ Czw, 21.12.2006, 14:24 ]
Temat postu: 

:shock: Te zestawy robia bardzo duze wraĹĽenie!! Najabrdziej podoba mi sie ten z pierwszej fotki :)

Autor:  Mibay [ Pią, 22.12.2006, 15:14 ]
Temat postu: 

Ten drugi mnie najbardziej zszokował :shock:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/