Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Betongbil -Skandynawskie "gruszki"
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=10115
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Śro, 22.02.2006, 13:15 ]
Temat postu:  Betongbil -Skandynawskie "gruszki"

Bardzo często tam są używane takie podwozia
2x4+2 o takie:
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image
Image
piękne zdjęcia trzeba przyznać :D

producent
http://www.msm.se/ -Szwecja


--
inna firma
http://www.liumas.no/ -Norwegia
juĹĽ bardziej typowe podwozia europejskie
8x4
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

z żurawiem - dość dziwne połączenie :roll:
Image

jako nadwozie wymienne
Image
Image

Image
Image
Image





i taką jeszcze przyczepke znalazłem
Image
niewiele niestety widać :roll:
źródło: http://www.olenbetong.no/

Autor:  Grześq [ Śro, 22.02.2006, 13:49 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
piękne zdjęcia trzeba przyznać

Jak piękne wozy to i piękne zdjęcia :wink:. Bardzo przypadły mi do gustu te gruchy z pompą [z Norwegii]. Zamówienie takiego cudeńka jest o wiele tańsze niż gruchy i pompy osobno a i wszystko może jeden człowiek obsłużyć.

Autor:  Szakall69 [ Śro, 22.02.2006, 16:59 ]
Temat postu: 

foty świetne ale przyczepka na ostatniej miażdzy :mryellow: :mryellow: pierwsze foty sanajleprze moim zdaniem bez tej rzucającej sie w oczy róry :D :D

Autor:  Mason [ Śro, 22.02.2006, 18:09 ]
Temat postu: 

Bardzo fajne foty i ciekawy temat do realizacji ale wydaje mi się ze 3 fotkę ktoś mi już pokazywał.

Autor:  ixxos [ Wto, 19.12.2006, 16:15 ]
Temat postu: 

nowa porcyjka - aktualizacja
szwedzkich betoniarek

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
(C)http://lkw-infos.eu

Autor:  kenji [ Wto, 19.12.2006, 16:29 ]
Temat postu: 

Co to za zdjęcia w pierwszym poście?! :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Auta świetne :wink:

Autor:  ixxos [ Wto, 19.12.2006, 16:34 ]
Temat postu: 

zaaktualizowane już - cóś się tam wkręciło :> :twisted:

Autor:  Mibay [ Wto, 19.12.2006, 17:16 ]
Temat postu: 

Fajne sprzęty, bardzo przypadły mi do gustu z tymi trzema osiami z tyłu :d

Autor:  Konradek [ Wto, 19.12.2006, 18:12 ]
Temat postu: 

Bardzo fajne gruszki. Fajnie wygladaja z trzema osiami to fakt. I wogóle jakie one czyściutkie, nie to co u Nas (w większości przypadków). Podoba mi sie to ostatnie zdięcie. Gruszka + przyczepka całkiem fajnie to wyglada :)

Autor:  Mefisto [ Wto, 19.12.2006, 20:20 ]
Temat postu: 

Naprawde betoniarka jaka jest kazdy widzi ale te pozwalaja popatrzec na ten typ pojazdow zupelnie z innej perspektywy. Bardzo przyjemne zdjecia.

Autor:  PABEX [ Czw, 21.12.2006, 18:10 ]
Temat postu: 

Ta betoniarka w żurawiem to poto zeby podnosic beton w kubełku na daną wysokosc jeśli jest mniejsza ilosc betonu potrzebna

Autor:  Oki39 [ Śro, 27.12.2006, 13:55 ]
Temat postu: 

Siemak jestem nowy :wink:

Ale piekne wozy tam to maja marki a u mnie same tatry i kamazy. Raz na rok sie trafi jakiem Man i Merc :wink:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/