| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Betongbil -Skandynawskie "gruszki" https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=10115 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Śro, 22.02.2006, 13:15 ] |
| Temat postu: | Betongbil -Skandynawskie "gruszki" |
Bardzo często tam są używane takie podwozia 2x4+2 o takie:
piękne zdjęcia trzeba przyznać producent http://www.msm.se/ -Szwecja -- inna firma http://www.liumas.no/ -Norwegia już bardziej typowe podwozia europejskie 8x4
z żurawiem - dość dziwne połączenie
jako nadwozie wymienne
i taką jeszcze przyczepke znalazłem
niewiele niestety widać źródło: http://www.olenbetong.no/ |
|
| Autor: | Grześq [ Śro, 22.02.2006, 13:49 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): piÄ™kne zdjÄ™cia trzeba przyznać Jak piÄ™kne wozy to i piÄ™kne zdjÄ™cia |
|
| Autor: | Szakall69 [ Śro, 22.02.2006, 16:59 ] |
| Temat postu: | |
foty świetne ale przyczepka na ostatniej miażdzy |
|
| Autor: | Mason [ Śro, 22.02.2006, 18:09 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo fajne foty i ciekawy temat do realizacji ale wydaje mi się ze 3 fotkę ktoś mi już pokazywał. |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 19.12.2006, 16:15 ] |
| Temat postu: | |
nowa porcyjka - aktualizacja szwedzkich betoniarek
(C)http://lkw-infos.eu |
|
| Autor: | kenji [ Wto, 19.12.2006, 16:29 ] |
| Temat postu: | |
Co to za zdjęcia w pierwszym poście?! Auta świetne |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 19.12.2006, 16:34 ] |
| Temat postu: | |
zaaktualizowane już - cóś się tam wkręciło |
|
| Autor: | Mibay [ Wto, 19.12.2006, 17:16 ] |
| Temat postu: | |
Fajne sprzęty, bardzo przypadły mi do gustu z tymi trzema osiami z tyłu :d |
|
| Autor: | Konradek [ Wto, 19.12.2006, 18:12 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo fajne gruszki. Fajnie wygladaja z trzema osiami to fakt. I wogóle jakie one czyściutkie, nie to co u Nas (w większości przypadków). Podoba mi sie to ostatnie zdięcie. Gruszka + przyczepka całkiem fajnie to wyglada |
|
| Autor: | Mefisto [ Wto, 19.12.2006, 20:20 ] |
| Temat postu: | |
Naprawde betoniarka jaka jest kazdy widzi ale te pozwalaja popatrzec na ten typ pojazdow zupelnie z innej perspektywy. Bardzo przyjemne zdjecia. |
|
| Autor: | PABEX [ Czw, 21.12.2006, 18:10 ] |
| Temat postu: | |
Ta betoniarka w żurawiem to poto zeby podnosic beton w kubełku na daną wysokosc jeśli jest mniejsza ilosc betonu potrzebna |
|
| Autor: | Oki39 [ Śro, 27.12.2006, 13:55 ] |
| Temat postu: | |
Siemak jestem nowy Ale piekne wozy tam to maja marki a u mnie same tatry i kamazy. Raz na rok sie trafi jakiem Man i Merc |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|